8 sekretów dziewczyn, które mają bardzo duże powodzenie u płci przeciwnej

Każda dziewczyna może zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach mężczyzn. Wystarczy, że zastosuje się do tych wskazówek.
8 sekretów dziewczyn, które mają bardzo duże powodzenie u płci przeciwnej
Fot. Unsplash
06.12.2018

Uroda niekoniecznie idzie w parze z powodzeniem. Doświadczenie pokazuje, że cieszą się nim także zwyczajne dziewczyny. Ani bardzo atrakcyjne, ani wyjątkowe pod żadnym innym względem. Klucz do sukcesu tkwi w czymś innym. Powodzenie zależy od postawy, którą przyjmuje dziewczyna i jej cech charakteru.

Sprawdzian uczuć: 7 rzeczy, które facet robi tylko wtedy, gdy naprawdę Cię kocha

Postanowiłyśmy zapytać o to nasze znajome, które wprost nie mogą się opędzić od adoratorów. Zgodziły się zdradzić swoje sekrety. Dzięki nim każda dziewczyna może powiększyć grono mężczyzn zainteresowanych jej osobą.

Wyglądaj dziewczęco i naturalnie

Jeżeli masz krótkie włosy, koniecznie je zapuść. Chyba, że długie wyjątkowo ci nie pasują. Włosy noś rozpuszczone i dbaj o to, aby ładnie pachniały. Zacznij też częściej zakładać sukienki. Mężczyźni zwracają większą uwagę na dziewczyny, które wyglądają kobieco. Weź również pod uwagę to, aby przesadnie się nie stroić i nie malować. Niestety faceci oceniają powierzchownie. Mogą pomyśleć, że jesteś pustą lalą, którą interesują wyłącznie kosmetyki i ubrania. Staraj się ubierać ładnie, ale skromnie.

Nie zgrywaj niedostępnej

Być może zawsze słyszałaś, że aby zdobyć faceta, musisz udawać niedostępną. Ta reguła sprawdza się, ale na pewno nie podczas pierwszego spotkania. Większość facetów raczej nie odważy się podejść do dziewczyny z obojętną, a może nawet naburmuszoną miną. Uznają, że jest wyniosła i niemiła. W ogóle z niedostępnością nie należy przesadzać. A co do sekretu dziewczyn mających powodzenie jest nim m. in. otwarta postawa i uśmiech. Jeżeli chcesz przyciągać mężczyzn, zachowuj się tak, aby nie bali się podejść.

Zachowuj się kulturalnie

Zawsze bądź uprzejma i pomocna w stosunku do innych. Powstrzymaj się od złośliwości i obgadywania. Takie zachowanie skreśli cię w oczach każdego wartościowego mężczyzny. Oni szukają miłych, dobrych kobiet. Fałsz i dwulicowość prędzej czy później wyczują.

Powiedziała chłopakowi, że jest dla niej ZA GRUBY. Odpowiedź zrównała ją z ziemią

Dziękuj za komplementy

Nie mów, że słowa są przesadą ani nic podobnego. Podziękuj z uśmiechem, a jeżeli bardzo się wstydzisz, po podziękowaniu spuść wzrok. Naucz się przyjmować komplementy. Zaprzeczając im, możesz sprawić wrażenie fałszywej skromności albo wyjdziesz na niepewną siebie.

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś

Nie ubarwiaj rzeczywistości i nie kłam. Prędzej czy później wyjdzie na jaw, że mijałaś się z prawdą. Lepiej przyznać się nawet do tych rzeczy, których się wstydzisz. Wartościowy facet doceni twoją szczerość i naturalność. Poza tym, im bardziej naturalnie będziesz się zachowywać, tym fajniejszych i bardziej wartościowych facetów przyciągniesz.

Dbaj o piękno swojej duszy

Piękna kobieta przyciągnie uwagę mężczyzny tylko na chwilę. Jeżeli on szuka kogoś do poważnego związku, będzie brał pod uwagę przede wszystkim wnętrze (ale zadbana musisz być mimo wszystko!). Staraj się rozwijać w sobie pokorę, cierpliwość, opanowanie oraz walczyć z egoizmem.

Czytaj książki

Czytanie sprawia, że stajesz się bardziej interesującą rozmówczynią. Masz większą wiedzę, szerszą perspektywę i bogatsze słownictwo. Łatwiej ci też formułować myśli – czy to w postaci wypowiedzi ustnych czy pisemnych.

FACET IDEALNY: Jakich cech szukać w kandydacie na życiowego partnera?

Bądź na czasie

W skrócie – wiedz, co się dzieje na świecie. Nie musisz oczywiście wiedzieć wszystkiego, ale wypadałoby mieć świadomość wydarzeń takiej rangi jak na przykład wystąpienie Wielkiej Brytanii z UE.

Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2019 13:25
ja bym jeszcze dodała - miej pasję! Ja odkąd zaczęłam więcej się interesować wszystkim dookoła mnie i mieć swoje własne hobby które mnie identyfikuje - latanie w tunelu aerodynamicznym (akurat ja latam w speedfly pod wrocławiem) to zauważyłamm że mam dużo większe powodzenie u meżczyzn, bo mam o czym mówić, opowiadać i dyskutować :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.12.2018 23:42
xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2018 07:19
Nie udawaj kogoś kim nie jesteś... ??? ten punkt niszczy cały artykuł.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2018 00:50
zaś z mojej strony rada dla panów; jak masz syf w g.ebie, ubytki, żółte zęby i do tego myjesz się tylko wtedy, kiedy sie z NIĄ umawiasz - odczep się od wszystkich kobiet, oblechu zasyfiony.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.12.2018 20:27
Niektóre punkty sama uskuteczniam, a niektóre nie. Mam gdzieś, czy to podoba się facetom, czy nie - nie zależy mi na powodzeniu, a już na pewno nie będę robiła czegoś, żeby sie komuś przypodobać :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie