Dlaczego on nie chce się zaangażować? 9 powodów, na które nigdy byś nie wpadła

Wasza relacja nie posuwa się do przodu? Przyczyna może tkwić w Tobie albo w nim.
Dlaczego on nie chce się zaangażować? 9 powodów, na które nigdy byś nie wpadła
Fot. Unsplash
10.12.2018

Wasz związek trwa już co najmniej od dwóch lat. Zdążył przejść kilka poważnych kłótni i kryzysów, z których wyszliście zwycięsko. Oboje czujecie się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie i wyznaliście sobie miłość. Ty oczekujesz, że on w końcu zechce poważnie się zadeklarować i przejść do kolejnego etapu, ale tak się nie dzieje. Zaczynasz sobie zadawać pytanie: dlaczego?

Faceci nie lubią, kiedy zamawiasz TO na pierwszej randce. Tylko się wygłupisz

Pozornie wszystko może układać się bardzo dobrze, ale jeżeli mężczyzna pomimo upływu czasu i wyznania miłości nie posuwa się o krok do przodu, istnieje ku temu poważny powód. Co prawda każda sytuacja jest inna i wszystko zależy od przypadku, ale generalnie można wyróżnić kilka najbardziej oczywistych.

Zastanów się, czy jeden z nich, a może nawet kilka nie dotyczą twojej relacji. Świadomość problemu pomoże ci znaleźć sposób, aby sobie z nim poradzić albo zerwać z mężczyzną. Są bowiem takie związki, które nigdy nie przerodzą się w coś więcej niż konkubinat.

Sam nie wie, czego chce

Facet jest niedojrzały i nie wie, czego chce od życia. Bierze pod uwagę związek małżeński i właśnie dlatego z tobą jest. Unika jednak stuprocentowej szczerości z tobą. Wymiguje się od poważnych rozmów, bo trudno mu w tym momencie zadecydować o przyszłości.

Nie potrafi określić swoich uczuć

On nie do końca wie, czy to, co czuje do ciebie, to miłość. Ale weź pod uwagę, że jeżeli w ten sposób tłumaczy swoją bierność, prawdopodobnie cię nie kocha. Gdyby tak było, nie miałby żadnych wątpliwości. Byłabyś dla niego ważniejsza od wszystkiego i wszystkich.

Traktuje cię jak zabawkę

On w ogóle nie ma zamiaru się żenić. Nie mówi ci tego, bo wie, że jeżeli się dowiesz, zakończysz ten związek. Woli cię zwodzić. Nie ma przy tym najmniejszych skrupułów.

Nie spełniasz jego oczekiwań

Czegoś ci brakuje, jeżeli chodzi o jego wizerunek żony. Może jesteś leniwa i nawet nie potrafisz gotować. Może nie lubisz dzieci i otwarcie to okazujesz. Może brak ci ambicji. Trudno powiedzieć, o co dokładnie chodzi. Musiałabyś szczerze z nim porozmawiać na temat jego oczekiwań względem kobiety, a potem przyjrzeć się dokładnie sobie.

Po tym poznasz, że jesteś dla niego dziewczyną tylko na JEDNĄ NOC

Zmieniłaś się

To może być zarówno zmiana fizyczna, jak i zmiana w charakterze. Oczywiście mowa o zmianie na gorsze. Może zaniedbałaś wygląd. A może stałaś się gderliwa, ciągle narzekasz, krytykujesz go i nie widzisz, że problem tkwi w tobie.

Ma trudne doświadczenia

Niektórzy faceci boją się zaangażować, ponieważ zostali bardzo skrzywdzeni przez kobietę w przeszłości. Z jednej strony chcą ułożyć sobie życie, ale z drugiej bardzo się boją. W takim przypadku pomocna będzie szczera rozmowa z nim. Niewykluczone, że niezbędna okaże się psychoterapia.

Dajesz mu powody do wątpienia w prawdziwość twoich uczuć

Masz wielu kolegów, z którymi piszesz. Rozglądasz się za innymi facetami. Flirtujesz z nimi dyskretnie i posyłasz im zachęcające uśmiechy. Jeżeli zachowujesz się w ten sposób, nie dziw się, że on ma wątpliwości co do szczerości twoich uczuć i tego, czy nadajesz się na żonę.

Wywierasz na nim presję

Mężczyźni nie znoszą presji. Niektórzy nawet odwlekają swoje zamiary w czasie albo zupełnie je porzucają, bo partnerka wierci im dziurę w brzuchu. Faceci potrzebują wolności wyboru. Jeżeli kobieta naciska, mają ochotę postąpić na odwrót.

6 rzeczy, których lepiej nie zabraniaj facetowi, jeśli nie chcesz go stracić

Jego rodzina cię nie akceptuje

Niektórzy faceci przywiązują bardzo dużą uwagę do tego, co ich rodzina myśli o dziewczynie. Uzyskanie aprobaty krewnych jest dla nich bardzo ważne. Zastanów się, jak oni cię postrzegają. Czy masz z nimi dobry kontakt? Czy wyczuwasz ich sympatię? Czy uważasz, że spełniasz ich wymagania odnośnie wymarzonej kandydatki na żonę swojego faceta?

Faceci, którzy zbrzydli, kiedy zostali... ojcami. Te zdjęcia mówią same za siebie
Faceci, którzy zbrzydli, kiedy zostali... ojcami. Te zdjęcia mówią same za siebie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:42
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )II
odpowiedz

Polecane dla Ciebie