Faceci nie lubią, kiedy zamawiasz TO na pierwszej randce. Tylko się wygłupisz

Kolejnej wspólnej kolacji już raczej nie będzie.
Faceci nie lubią, kiedy zamawiasz TO na pierwszej randce. Tylko się wygłupisz
01.12.2018

Pierwsze randki są sprawdzianem znajomości. Od nich zależy to, czy relacja wejdzie na kolejny poziom. Musisz wiedzieć, że mężczyzna zwróci uwagę na każdy szczegół twojego wyglądu i będzie cię bacznie obserwował spod oka. Znaczenie ma to, co mówisz i w jaki sposób. On oceni również twoje zachowanie, zamówienie i to, jak jesz.

8 grzechów pierwszej randki

Jeżeli wydaje ci się absurdalne, że mężczyzna przywiązuje na randce uwagę do takich szczegółów jak potrawa i sposób jej konsumowania, przypomnij sobie, na co ty zwracasz uwagę. Jego paznokcie, sposób wysławiania się, wiadomości tekstowe, miny i wiele innych. Jedzenie albo przynajmniej rodzaj zamawianej potrawy zapewne również znalazły się na liście. Nie dziw się zatem temu, że ty również zostaniesz wzięta pod lupę.

Musisz być zatem przygotowana na wszystko. Podpowiadamy, jakich napojów i potraw unikać, żeby się nie skompromitować.

Alkohol

Alkohol w ogóle jest bardzo ryzykowny. W przypadku piwa co chwila będziesz biegać do toalety. Poza tym jeżeli chodzi o piwo, drinki czy wino, zawsze istnieje ryzyko, że przeholujesz. Na randce łatwiej stracić kontrolę nad piciem, ponieważ towarzyszą nam na niej nerwy. Wystarczy, że wino będzie bardzo mocne albo duszkiem pochłoniesz drinka.

Danie, o którym nie słyszałaś

To bardzo ryzykowne, ponieważ możesz nie wiedzieć, jak zabrać się za jego spożywanie. W tym przypadku ryzykowne są zwłaszcza owoce morza. Pytanie się o to faceta wydaje się trochę żenujące. Poza tym on też może nie wiedzieć...

Danie, którego nazwy nie potrafisz dobrze wymówić

To kompromitacja na całej linii. Jąkanie się, powtarzanie i ta dezorientacja na twojej twarzy... Wyobrażasz sobie?

Koszmarna randka według faceta

Zbyt pospolite danie

Raczej nie decyduj się na frytki, makaron z serem, kapuśniak czy placki ziemniaczane. Co prawda te potrawy są bardzo smaczne, ale zrezygnuj z ich zamawiania. Idąc do restauracji, z reguły nastawiamy się na skosztowanie czegoś niepospolitego. Wyżej wspomniane dania możesz zjeść w domu. Inaczej facet może posądzić cię o brak obycia.

Danie z makaronu

Makaron jest kłopotliwy w jedzeniu. Możesz pomarzyć o konsumowaniu go w elegancki sposób. Jest też wielce prawdopodobne, że wyląduje na twojej bluzce. Podobnie jak sos. Musisz wziąć pod uwagę większe ryzyko wpadki z uwagi na nerwy.

Danie z cebulą/czosnkiem

Twój odech nie będzie po nich zbyt przyjemny. Miętówki albo guma do żucia mogą nie pomóc.

Po czym poznasz, że to NIE BYŁA RANDKA?

Dania z kapusty i roślin strączkowych

One również mogą okazać się kłopotliwe. Będziesz miała po nich wzdęcia i gazy. Pamiętaj, że nad tymi ostatnimi nie zapanujesz, a już zwłaszcza nad ich wonią.

Polecane wideo

Podobno żaden facet jej się nie oprze. Jako 21-latka miała już 100 partnerów na koncie
Podobno żaden facet jej się nie oprze. Jako 21-latka miała już 100 partnerów na koncie - zdjęcie 1
Komentarze (40)
Ocena: 4.38 / 5
gość (Ocena: 1) 20.12.2018 00:25
xdddddddddddddddddddddddddddddd jaki bullshit, jedzcie sb co chcecie
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.12.2018 10:35
co za bzdury. i co mam do ryby herbatkę zamówić zamiast wina? jak ktoś do jakiejś speluny idzie to może się upije tanim winem ale w eleganckie restauracji do obiadu zamawia się wino. Nigdy w życiu (no może jak miałam jakieś 3 lata) makaron nie spadł mi na ubranie, bo potrafię posługiwać się odpowiednimi sztućcami. A "pospolite danie" zależy od miejsca gdzie się pójdzie. jak ktoś umówi się w np. naleśnikarni to ma zażądać ravioli?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.12.2018 14:05
Czyli jak, nic nie jeść? :-D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.12.2018 10:46
bardzo dobry efekt na mnie wywarły tabletki figurena. Pohamowały głód, zmieniły przemianę materii i pozwoliły chudnąć.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 01.12.2018 16:39
uwaga, nie jedz nic co śmierdzi, nic czym możesz się ubrudzić, nic po czym będziesz pierdzieć ani nic po czym będziesz sikać. nic zbyt fantazyjnego ani nic zbyt prostego. nic czego nazwy nie potrafisz wymówić (biedne dziewczyny z wadą wymowy nie mogą nic jeść), ani nic, co nie wiesz czym będzie (nie waż się go pytać o opinię, bo jeszcze się okaże, że on też nie wie, a takiego upokorzenia jego delikatne męskie ego nie wytrzyma). naprawdę jak czytam takie pierdoły to płakać mi się chce.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie