Po tym poznasz, że jesteś dla niego dziewczyną tylko na JEDNĄ NOC

Wasza znajomość potrwa maksymalnie do śniadania...
Po tym poznasz, że jesteś dla niego dziewczyną tylko na JEDNĄ NOC
fot. storyblocks.com
01.12.2018

Mężczyźni dzielą kobiety na te, które w ich mniemaniu nadają się tylko na jedną noc i na kandydatki na stałe partnerki. Osądu dokonują często na podstawie pierwszego wrażenia, a te wyrabiają sobie już podczas pierwszego spotkania. Zdarza się też, że nawet po kilku minutach rozmowy. Faceci biorą przy tym pod uwagę wygląd i zachowanie. Raz wydaną przez nich opinię trudno będzie zmienić.

8 sygnałów, które świadczą o tym, że jesteś uzależniona od facetów

Jeżeli masz problem ze znalezieniem faceta na stałe i czujesz, że mężczyźni nie traktują cię poważnie, nadszedł czas, abyś przekonała się, do której grupy cię kwalifikują. Być może odkryjesz, że do tej drugiej, ale nawet najgorsza prawda jest lepsza niż życie w kłamstwie. Poza tym dzięki temu, że staniesz w jej świetle, zyskasz szansę na to, aby coś w życiu zmienić.

Jesteś ciekawa, czym dla facetów różni się dziewczyna na jedną noc od dziewczyny na stałe? Zdradzili to na portalu Reddit. Dowiedz się, którą z nich jesteś w ich oczach.

Coś więcej niż seks

Podstawowa różnica polega na tym, że z dziewczyną na stałe chcą robić coś więcej niż tylko uprawiać seks. Faceci sypiają z kobietami z obu grup, ale tylko u boku przedstawicielek jednej z nich pragną się budzić każdego dnia. Jeżeli on po wszystkim nie chce zostać do rana albo grzecznie cię wyprasza (gdy ty jesteś u niego) to znak, że jesteś dla niego dziewczyną na jedną noc.

Wiek

Podrywają cię głównie faceci młodsi od ciebie? Jeżeli nie wyglądasz na swoje lata, jest uzasadnienie takiego stanu rzeczy. Ale w innym przypadku już nie. Prawdopodobnie mężczyźni postrzegają cię jako kobietę na jedną noc. Młodsi faceci częściej szukają przygód. Jest to także bardziej prawdopodobne, gdy zaczynają się interesować starszą od siebie kobietą. Na stałe partnerki raczej wolą dziewczyny w swoim wieku.

Rodzaj zbliżenia

Jeżeli kobieta jest bardzo wyuzdana podczas pierwszego zbliżenia i pozwala facetowi na wiele, dla niego będzie kobietą na jedną noc. W tym przypadku sama jest sobie winna, bo zachowuje się w określony sposób. Nawet jeżeli mężczyzna na początku nie zaliczył jej do kobiet tej kategorii, po tej nocy prawdopodobnie zmieni zdanie.

10 podłych kłamstw, które mężczyźni mówią kobietom

Cechy

Kobieta na jedną noc przede wszystkim musi być bardzo atrakcyjna i zdrowa. Ta druga także interesująca i posiadająca dobre cechy charakteru. Jeżeli kobieta próbuje wzbudzić zainteresowanie mężczyzny tylko walorami swojego ciała i szybko idzie z nim do łóżka, zostanie zakwalifikowana jako dziewczyna na jedną noc. Ten drugi typ stawia raczej na oczarowanie męzczyzny swoją osobowością. Poza tym nie pozwala mu szybko na zbliżenie.

Rodzaj relacji i sposób jej powstania

O dziewczynę na stałe trzeba się postarać i włożyć w to sporo wysiłku. To z kolei zabiera trochę czasu. Aby relacja z nią powstała, zarówno ona, jak i facet podejmują przemyślaną decyzję. Co do dziewczyny na jedną noc, relacja opiera się na seksie i rozpoczęła się poprzez zbliżenie.

Standardy stworzone przez matkę

Czy jesteś kobietą, którą inna kobieta z dumą zaakceptowałaby jako wybrankę syna? Jeżeli tak, jesteś typem partnerki na stałe. Jeżeli nie, dziewczyną na jedną noc. Mężczyźni lubią sypiać z kobietami, które wywołałyby w ich matkach przerażenie, ale nie związaliby się z nimi. Opinia rodzicielek jest dla nich bardzo ważna. Przy wyborze kandydatki na stałą partnerkę, kierują się stawianymi przez nich wymaganiami.

5 powodów, przez które facet nie chce się z Tobą ożenić

Komentarze na jej temat

O kobiecie na jedną noc opowiada tym, którym chciałby się pochwalić podbojem. Jeżeli zatem wszyscy wiedzą, że coś między wami było, jesteś typowana jako kobieta na jedną noc. O tej na stałe opowiada głównie tym osobom, które coś dla niego znaczą: rodzinie i przyjaciołom. To dobry znak, jeżeli wiesz, że oni dużo o tobie wiedzą. Facet myśli o tobie poważnie.

Pokazałyśmy zdjęcia tej dziewczyny naszym kolegom. „Cudowna”
Pokazałyśmy zdjęcia tej dziewczyny naszym kolegom. „Cudowna” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.02.2019 09:34
Takie ocenianie przez mężczyzn to zwykła hipokryzja.Wiecie jak to się nazywa?To jest zaburzenie Madonny i ladacznicy.Poczytajcie o tym, nie ma czegoś takiego jak kobieta na zawsze,albo na jedną noc.Zawsze można znaleźć jakiś środek
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.12.2018 11:47
Mam znajoma której najdłuższy związek był.. 1 tydzień. Dziewczyna mimo ze ładna jest po prostu pusta. Dużo męskich znajomych mowi o niej ze nadaje sie tylko do seksu i niczego innego. Typowa zalicz i zapomnij
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.12.2018 21:45
A czy wy sadzicie, ze kobiety nie uprawiaja seksu dla przyjemnosci? Owszem, uprawiaja i idac do lozka z facetem, ida bo chca sie pieprzyc, a nie mysla jak tu upolowac meza. Dajcie sobie spokoj z tym sredniowiecznym myaleniem o kobietach.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.12.2018 21:35
Strasznie to stereotypowe i ograniczone.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie