6 rzeczy, których lepiej nie zabraniaj facetowi, jeśli nie chcesz go stracić

Dowiedz się, na co powinnaś lekko przymknąć oko.
6 rzeczy, których lepiej nie zabraniaj facetowi, jeśli nie chcesz go stracić
fot. Unsplash
02.12.2018

Nikt nie lubi zakazów, bo one wiążą się z ograniczaniem naszej swobody. Kiedy się pojawiają, często mamy ochotę je złamać. Nie wszyscy i nie za każdym razem, ale tak się zdarza i wynika najprawdopodobniej z tego, że zakazany owoc smakuje bardziej. Właśnie dlatego ich stosowanie nie zawsze się opłaca. A zwłaszcza w związku. Jeżeli wydasz swojemu facetowi jakiś zakaz, możesz być pewna, że jego apetyt na zakazaną rzecz wzrośnie.

9 najgorszych błędów, które kobiety popełniają w początkowej fazie związku

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że mężczyna nie jest naszą własnością ani marionetką, która zatańczy tak, jak jej zagramy. Ma prawo do swobody i prywatności. Jeżeli zabronimy mu pewnych rzeczy, będzie miał do nas uzasadniony żal. I chociaż wydaje nam się, że mamy racjonalne powody ku temu, aby dać mu zakaz, może on przynieść negatywne skutki.

Oto lista typowych zakazów w związkach – stosowanych przez kobiety w stosunku do mężczyzn. Zastanów się dwa razy, zanim wydasz jeden z nich.

Posiadania koleżanek

Tobą kieruje obawa, że on może zakochać się w jednej z nich albo wdać się w romans. To prawda, że lepiej zapobiegać pewnym sytuacjom. Mimo wszystko nie da się uchronić przed takimi wydarzeniami. Poza tym jeżeli zachowasz lekki dystans, jest większe prawdopodobieństwo, że on będzie cię cały czas pragnął. Jeżeli te kontakty są rzadkie, a relacje płytkie, odpuść zakaz facetowi

Wychodzenia na piwo z kumplami

Facet ma prawo do rozrywki raz na jakiś czas. Mało tego, dla waszego związku będzie lepiej, jeżeli on znajdzie sobie odskocznię. Zatęskni i jeszcze chętniej do ciebie wróci. Nie stosuj żadnych zakazów pod tym względem i nie rób mu wyrzutów sumienia. Oczywiście w życiu zdarzają się różne sytuacje, więc pod tym względem sama musisz uznać, czy on przesadza czy nie.

Wyjazdów w męskim gronie

Mężczyźni potrzebują również dłuższych wyjazdów. Dzięki temu mogą zapomnieć o codzienności i zrelaksować się. Ty pewnie obawiasz się, że taki wyjazd może zakończyć się w kobiecym towarzystwie. Mimo wszystko lepiej zaufać mężczyźnie. On na pewno to doceni. A jeśli zechce zdradzić, i tak zdradzi. Nic go nie powstrzyma.

8 sygnałów, które świadczą o tym, że jesteś uzależniona od facetów

Okazywania uczuć przy innych

Być może nie wiedziałaś, ale mężczyźni w ten sposób pokazują, że kobieta należy do nich. Odstraszają potencjalnych adoratorów swoich partnerek. Dlatego nie broń mu publicznego okazywania uczuć.

Częstego kontaktu z mamą

O ile nie jest to toksyczna relacja, nie zabraniaj mu tego i nie komentuj jego relacji z matką. Pomiędzy synami a matkami bardzo często występuje silna więź. Poza tym matka zawsze będzie matką. On może potrzebować od czasu do czasu jej rady albo po prostu tego, żeby wygadać się i poczuć, że ona nadal sie o niego troszczy.

9 rzeczy, które musisz schować przed wizytą faceta w Twoim mieszkaniu

Leniwych wieczorów przy piwie

Pozycja leżąca, nogi na stole, dookoła puszki piwa i talerz z rozgrzebanym jedzeniem. Znasz ten widok? W ten sposób twój facet się relaksuje. Chociaż może drażnić, on tego potrzebuje. Poza tym pomyśl o tych wszystkich wieczorach, które spędzałaś w łóżku z laptopem, paczką chipsów i czekoladą. Pozwól mu na jeden wieczór rozpusty raz na jakiś czas.
 

Twierdzi, że udało jej się zdobyć idealnego faceta. Przystojny?
Twierdzi, że udało jej się zdobyć idealnego faceta. Przystojny? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2018 15:46
Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
zobacz odpowiedzi (1)
M (Ocena: 5) 02.12.2018 07:46
zabranianie czegokolwiek facetowi nie ma w ogóle sensu, to jak związek z robotem, którego same sobie kobiety programują. jeśli jakaś cecha charakteru nam nie odpowiada to szukajmy takiego mężczyzny, którego nie trzeba zmieniać, a jaki będzie nam odpowiadał.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie