9 rzeczy, które musisz schować przed wizytą faceta w Twoim mieszkaniu

Jeżeli tego nie zrobisz, narazisz się na kompromitację.
9 rzeczy, które musisz schować przed wizytą faceta w Twoim mieszkaniu
Fot. Unsplash
24.11.2018

Pierwsza wizyta faceta w mieszkaniu wiąże się z ekscytacją, a jednocześnie stresem. Każda dziewczyna pragnie zrobić na ukochanym jak najlepsze wrażenie, a otoczenie, w którym na co dzień przebywa, wiele o niej mówi. Mężczyzna będzie mógł wywnioskować, czym naprawdę się interesuje i czy jest tak poukładana, jak zapewniała.

Jeżeli chodzi o tę ostatnią kwestię, bardzo łatwo zaliczyć dużą wpadkę, która może pogrążyć nas w oczach faceta. Aby jej uniknąć, nie wystarczy posprzątać. Niektóre rzeczy trzeba schować, inaczej staną się przyczyną kompromitacji.

Oto lista rzeczy, które powinny zniknąć z widoku na czas obecności faceta. Nie ma od nich żadnego wyjątku!

Ubrania i bielizna

Nieważne czy są czyste, czy brudne – ich miejsce jest w szafie i komodzie. Pamiętaj, że pomiędzy rozrzuconymi ubraniami bardzo łatwo mogą zaplątać się nieświeże skarpetki i brudne majtki.

Zabawki twojego zwierzaka

W tym przypadku trzeba przejrzeć wszystkie kąty. Zwierzaki pozostawiają swoje zabawki w różnych miejscach. Chyba nie chciałabyś, aby twój facet natknął się na obślinioną piłkę psa albo zakurzoną, pokrytą sierścią kota pluszową mysz? Być może zechce się pobawić taką zabawką z twoim zwierzakiem, ale gdy jej dotknie, szybko pożałuje tego kroku.

Tampony/podpaski

Nie powinno ich być na widoku - to chyba oczywiste.

Kosmetyki

Ich miejsce również jest w szafce. Poza tym on może pomyśleć, że jesteś tapeciarą i że wydajesz na kosmetyki majątek. Zrozumie, że twoja piękna skóra to efekt grubego makijażu.

Foliowe torebki

Wszędzie ich pełno. Stwarzają wrażenie, że w pokoju panuje nieporządek. Schowaj je albo wyrzuć.

Brudne naczynia i resztki jedzenia

Sprawdź, czy w pokoju nie stoją stare kubki po kawie i herbacie i czy na wierzchu nie leży stara kanapka. Brudne naczynia i resztki jedzenia wywołują nieciekawy zapach.

Misie i porcelanowe lalki, które zachowałaś na pamiątkę

Tylko tobie wydają się słodkie. Facet stwierdzi, że jesteś infantylna i nie pomogą zapewnienia, że zachowujesz je dla przyszłych dzieci. Właściwie one jeszcze bardziej cię pogrążą. Wspominanie o dzieciach na takim etapie związku nie przyniesie niczego dobrego.

Kompromitujące zdjęcia

Skompromitują cię zdjęcia byłych, zdjęcia z imprez i innych sytuacji, w których się zbłaźniłaś. Również te, które robiłaś dla jaj, mogą cię pogrążyć. Dla ciebie są zabawne, dla niego - niekoniecznie.

Leki

Po pierwsze leki od razu nasuwają skojarzenia z chorobami. Poza tym chyba nie chciałabyś, aby on wiedział, że leczyłaś ostatnio grzybicę paznokci. Również wszelkiego rodzaju suplementy muszą zniknąć z widoku. Lepiej, żeby on nie wiedział o tym, że brakuje ci witamin albo wypadają ci włosy.
 

Twierdzi, że udało jej się zdobyć idealnego faceta. Przystojny?
Twierdzi, że udało jej się zdobyć idealnego faceta. Przystojny? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 3.63 / 5
gość (Ocena: 1) 20.12.2018 00:28
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2018 22:38
Wyzwolone kobiety przypominamy by NIE CHOWAC wibratora xD
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.11.2018 19:40
Bo jak facet zobaczy w łazience podpaski to jeszcze pomyśli, że miewam okres... Jak większość kobiet w wieku 13-50. W sklepach faceci jakoś nie mdleją w działach higienicznych, więc rada: schowaj podpaski i kosmetyki jest infantylna. Inne nie są lepsze.
odpowiedz
inferno (Ocena: 2) 24.11.2018 17:26
Choruję, więc leki mam zawsze przy sobie. Jeśli komuś to nie pasi to niech od razu się buja. Na serio jakiś durny poradnik. W ogóle - udawanie przed kimś kogoś kim się nie jest - to zawsze idiotyczna taktyka. Nie wszystko trzeba wywalać na dzień dobry, ale chowanie rzeczy, które na co dzień ma się na wierzchu to również skrajność.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2018 01:03
Poradnik dla zakompleksionych nastoletnich gówniar, a nie dla dorosłych, dojrzałych kobiet. Tak, będę chowała ubrania czy bieliznę przed facetem, bo to dziecko i będzie się śmiało jak zobaczy majtki, albo zabawki mojego psa, co uważam za idiotyczne i bezpodstawne. Kto pisał ten artykuł ?!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie