10 podłych kłamstw, które mężczyźni mówią kobietom

Nigdy nie wierz w te słowa!
10 podłych kłamstw, które mężczyźni mówią kobietom
Fot. Unsplash
19.11.2018

Niektórzy mężczyźni posuwają się nawet do bezczelnych kłamstw, aby tylko osiągnąć swój cel. Tym ostatnim przeważnie jest zaciągnięcie kobiety do łóżka, ale zdarzają się również inne przypadki. Są faceci, którzy na siłę chcą zatrzymać przy sobie kobietę i stosują szantaż emocjonalny. Inni z kolei za pomocą kłamstw kontrolują partnerkę. Ale to tylko kilka z wielu przyczyn męskich ściem.

Każdy facet pragnie tych rzeczy w związku, ale nigdy się do tego nie przyzna

Kobiety nie zawsze są świadome tego, w jakich sprawach mężczyźni je okłamują. Kłamstwa dopatrują się najczęściej w takich sytuacjach jak podejrzenie zainteresowania inną kobietą. Tymczasem służy im ono na co dzień. Oprócz tego, że mężczyzna osiąga za pomocą kłamstwa konkretny cel, ułatwia mu ono życie. Niektóre dziewczyny byłyby przerażone, gdyby dowiedziały się, ile razy zostały okłamane przez ukochanego i czego dotyczyło kłamstwo.

W tym wpisie skupiamy się na klasycznych ściemach facetów. Dowiedz się, jakich słów nie możesz brać na poważnie.

Płacenie za ciebie jest przyjemnością

To dziwne, ale niektóre kobiety wierzą w to kłamstwo. Słowa te są pozbawione logiki. Płacenie za kogoś nigdy nie jest przyjemnością, bo ubywa nam pieniędzy z portfela. Facet mówi tak, bo jest dżentelmenem albo niezłym bajerantem. W dzisiejszych czasach bardziej obstawiamy to drugie. Niewykluczone, że on w ten sposób chce cię zmanipulować. Płaci, bo chce czegoś w zamian. Po kilku wyjściach zaczniesz myśleć, że musisz mu się odwdzięczyć.

Nikt nie działa na mnie tak bardzo jak ty

Jeżeli takie słowa padają po kilku miesiącach bycia razem, możesz mu wierzyć. Ale gdy słyszysz je, chociaż ledwo się znacie, zapomnij o nim. To ściema, dzięki której on chce zaciągnąć cię do łóżka.

Inne kobiety dla mnie nie istnieją

Prawda jest taka, że prędzej czy później znajdzie się jakaś kobieta, która zwróci szczególną uwagę faceta. Może nie w takim stopniu, że się zakocha, ale spodoba mu się bardzo z wyglądu. Poza tym mężczyźni podziwiają inne kobiety, nawet jeśli są zakochani w swojej partnerce. To wynika z ich męskiej natury. Tak samo kobiety oglądają się za niektórymi przystojniakami.

Ta modelka/aktorka/hostessa... wcale nie jest od ciebie ładniejsza. Bijesz ją na głowę

Załóżmy, że jest taka sytuacja. Oboje oglądacie program albo film. A może jesteście na jakimś dużym evencie. I na ekranie albo na żywo pojawia się bardzo atrakcyjna kobieta. Facet wlepia w nią wzrok. Gdy zwracasz mu uwagę, twierdzi, że ona nie dorównuje tobie. Oczywiście kłamie, chociaż to nie znaczy, że ciebie nie kocha.

Jakiej żony szukają faceci? Oto 8 obowiązkowych cech

Wygląd kobiety nie ma dla mnie znaczenia. Najważniejsze jest serce

Zarówno wygląd, jak i serce mają znaczenie. Bardzo duże. Zaniedbana kobieta sprawi, że on straci do niej pociąg. Z kolei wyrachowanie, nieczułość i inne cechy świadczące o braku serca sprawią, że również przestanie się nią interesować. Chyba, że zależy mu na krótkotrwałej znajomości. Jednak w każdym przypadku wygląd ma znaczenie. Jeżeli on twierdzi co innego, kłamie.

Intymność ma dla mnie najmniejsze znaczenie

Nigdy nie wierz w takie zapewnienia. Ta ściema znajduje się na szczycie listy ze ściemami. Intymność jest ważna dla każdego mężczyzny. Szczery facet nigdy czegoś takiego nie powie. Jeżeli mu na tobie zależy, w tej sprawie będzie chciał iść na jakiś kompromis. Na pewno nie powie, że twoja osobowość jest dla niego na pierwszym miejscu. Zwłaszcza na drugiej czy trzeciej randce.

Nie miałem czasu, żeby do ciebie zadzwonić/oddzwonić

Gdyby chciał, stanąłby na głowie, żeby to zrobić. Zadzwonienie do kogoś zajmuje przecież co najwyżej kilka minut.

Podobasz mi się w każdym wydaniu

To oznacza, że w brzydkim dresie i bez makijażu również. Faceci, którzy tak myślą, nie istnieją. Nigdy nie daj się nabrać na podobną ściemę. Kobiecy wygląd to podstawa.

Nigdy nie kłamię

Nie ma takich ludzi, którzy zawsze mówią 100 proc. prawdę. Drobne kłamstwa towarzyszą nam w życiu codziennym. Nie każde oznacza złą wolę. Czasami jest po prostu wygodniejsze albo mniej brutalne niż szczera prawda. A on jest mistrzem wszystkich kłamców, jeżeli bezczelnie twierdzi, że nigdy nie kłamie.

Jak stać się jego dziewczyną?

Nigdy cię nie opuszczę

Dlaczego te słowa są ściemą? Bo tego na 100 proc. nie można wiedzieć. A co dopiero na początku znajomości, gdy nie zna się dobrze drugiej osoby. On chce cię rozkochać i zdobyć.
 

Twierdzi, że udało jej się zdobyć idealnego faceta. Przystojny?
Twierdzi, że udało jej się zdobyć idealnego faceta. Przystojny? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Kaja (Ocena: 5) 23.11.2018 23:07
Co za kompletne bzdury!!! Zgadzam się tylko co do wyglądu! Reszta- jeśli facetowi naprawdę zależy, jest naprawdę zakochany i chce dobrze dla swojej partnerki (tak, nawet tydzień czasem wystarczy) to kupowanie jej rzeczy, postawienie uczucia i charakteru wyżejniż seksu, a przede wszystkim nie zwracanie uwagi na inne kobiety w znaczeniu romantycznym i seksualnym jest jak najbardziej prawdziwe!!! Ludzie, czy wy wiecie czym jest miłość?! Kobiety, nie martwcie się, nie wierzcie w te karygodne i absurdalne przekonania! Mężczyźni, jeśli naprawdę jakąś szczerze pokochacie, to powiedzcie do jasnej ciasnej że ten artykuł nie mówi prawdy! O nie! Ja w to wierzyć nie będę! Koniec i kropka!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2018 23:20
uczciwego faceta poznaje się po czynach a nie gładkiej gadce i manifestacjach w stylu płacę za ciebie itd. jeśli się ci wszystko sypie, a on mimo wszystko trwa, to jesteś kimś więcej niż kolejną d....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2018 17:43
"Twoja pupa, piersi, brzuch(do wyboru) są idealne"
odpowiedz
Patrycja (Ocena: 5) 19.11.2018 12:46
niestety taka prawda najgorszym błędem kobiety jest robić to co podoba się facetowi by tylko go zdobyc to straszne mężczyźni to potwory nie warto i tak kobieta nie będzie szczęśliwa ponieważ mężczyźni nie kochają a jak wydaje sie normalny to jest kłamstwo im tylko zależy na tych seksach i wygladzoe gołych babach i cyckach i dupie nie warto dla faceta on nie kocha tylko chce jednego a predzej czy później zdradzi albo zostawi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2018 10:22
Dodalabym: Nie pamietam, bylem pijany (Jako podstawowy tekst, gdy jego zdrada wyjdzie na jaw)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie