Gesty, które facet odczytuje jako zachętę do flirtu

Można ich wyróżnić 8. Wykonujesz je? Dowiedz się, co dokładnie nimi sygnalizujesz.
Gesty, które facet odczytuje jako zachętę do flirtu
Fot. Unsplash
09.11.2018

Wykonując różne gesty, podświadomie komunikujemy wiele informacji. Na przykład zainteresowanie płcią przeciwną. Pod tym względem mistrzyniami są kobiety. Można wyróżnić cały wachlarz takich gestów, świadczących o tym, że podoba im się rozmówca. Oto one.

10 damskich ciuchów, których faceci wyjątkowo nie znoszą. Masz je w szafie

Ułożenie nóg

Gdy kobieta uważa faceta za dobrego rozmówcę i jest zainteresowana poznaniem go, kieruje kolana w jego kierunku. Właśnie po tym można poznać, że chciałaby podtrzymać konwersację, a może także znajomość.

Zsuwanie buta

Kiedy kobieta instynktownie zsuwa buta, obnaża delikatną kostkę i stopę. Taki widok jest dla mężczyzny bardzo przyjemny. Ale nie zawsze chodzi o to, aby zwrócić jego uwagę. Gdy ruchy są powolne i subtelne, oznaczają miłe, czasami niedwuznaczne myśli kobiety. Z kolei szybkie i gwałtowne sygnalizują jej zły humor.

Wypinanie biustu

Wypinanie biustu ma na celu zademonstrowanie go. Poza tym przy takim ruchu prostuje się cała sylwetka. Kobieta pokazuje, jaka jest dumna i pewna siebie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że staje się atrakcyjniejsza w oczach mężczyzny.

Zabawa biżuterią

Takie swobodne zachowanie świadczy o dużym poczuciu komfortu przy swoim rozmówcy. To dla niego komplement i zachęta do dalszego rozwoju znajomości.

7 miejsc, w których możesz spotkać Tego Jedynego ♥

Odkrywanie barku

Odkryty bark ma w sobie coś bardzo seksownego. Działa na mężczyzn jeszcze bardziej niż odkryta szyja. Tym zalotnym gestem kobiety uwodzą faceta.

Oblizywanie warg

Oblizywanie warg, przygryzanie ich, powolne jedzenie długich produktów (np. banana) to sugestywna gra z mężczyzną. Kobieta w frywolny sposób daje mu do zrozumienia, że jest nim zainteresowana seksualnie.

Pokazywanie szyi

Przechylanie głowy na bok, przesuwanie dłonią po szyi – te ruchy podkreślają piękno szyi. Mężczyzna będzie mógł ją podziwiać. Ale te ruchy mogą mieć też inne znaczenie – pokazują, że kobieta ufa swojemu towarzyszowi. W końcu szyja to bardzo wrażliwe miejsce. Zazwyczaj staramy się je chronić.

Poprawianie ubioru/włosów

W ten sposób kobieta przyciąga wzrok mężczyzny do danych części ciała czy włosów. Może robić to celowo albo nieświadomie. W tym pierwszym przypadku chodzi o to, że wzrok kieruje się prędzej ku temu co dynamiczne niż statyczne. Natomiast w drugim przypadku może świadczyć o rozdrażnieniu albo zdenerwowaniu.

9 sposobów na zaimponowanie facetowi

Oczywiście, trzeba zachować lekki dystans w interpretacji różnych gestów. Tak naprawdę mogą oznaczać wiele rzeczy. Przypisywanie im wyłącznie jednego znaczenia, byłoby krzywdzącą nadinterpretacją.


 

Z powodu wyglądu nigdy nie miała chłopaka. Pokazała nową twarz i... znalazła męża
Z powodu wyglądu nigdy nie miała chłopaka. Pokazała nową twarz i... znalazła męża - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
François (Ocena: 1) 09.11.2018 11:44
Jaki seksistowski artykuł!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 11:10
Pracuję w miejscu, gdzie wymagane jest ciężkie, specjalistyczne obuwie. Jeśli zsunę je z nogi w trakcie pracy, to całe biuro wpadnie w śpiączkę od oparów! Haahaa, nie jest dobrze pracować z atrakcyjnymi mężczyznami :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 09:08
Może takie gesty były odbierane jako flirt 100 lat temu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie