7 spraw, o których kobiety boją się mówić facetom (a nie powinny)

Kobiety nie mówią facetom o niektórych sprawach, ponieważ się wstydzą. Tak naprawdę nie mają powodu do zawstydzenia.
7 spraw, o których kobiety boją się mówić facetom (a nie powinny)
Fot. Unsplash
11.11.2018

Życiowy partner to jedna z osób najbliższych kobiecie. Przede wszystkim jest on jej przyjacielem, a co za tym idzie, ich relacja opiera się na zaufaniu i powierzaniu sobie najintymniejszych spraw. Mimo to kobiety często obawiają się powiedzieć o niektórych mężczyźnie. Powodem jest zawstydzenie. Co ciekawe, niektóre z nich są... błahe. Obawy przed ich wyznaniem wydają się nieraz śmieszne, ale naprawdę istnieją. Przyznaje się do nich wiele kobiet.

9 sposobów na zaimponowanie facetowi

W początkowej fazie związku każda chce się pokazać mężczyźnie z jak najlepszej strony. Właśnie dlatego w kontakcie z nim czuje niewielki opór. Poza tym nie przyzwyczaiła się jeszcze do codziennego przebywania z nim. W takiej sytuacji nawet skorzystanie z WC w jego domu wydaje się jej zawstydzające. Z czasem takie obawy mijają.

Tak naprawdę w ogóle nie powinno ich być. Portal allwomenstalk.com podpowiada, czego kobieta nigdy nie powinna wstydzić się powiedzieć facetowi.

Jestem głodna

Kobiety, kiedy przebywają w domu faceta, wstydzą się zakomunikować, że są głodne. To dlatego, że nie chcą być niegrzeczne. Oczywiście nie ma w tym nic niegrzecznego. Poza tym mężczyźni nie chcą, aby ich dziewczyny chodziły głodne.

Mam okres

Tylko niedojrzały do związku facet zareaguje na tę wieść w sposób, który będzie nie do przyjęcia. Na przykład śmiechem. Dojrzali mężczyźni są doskonale świadomi tego, że kobiety miesiączkują. Dlatego kobieta nie musi się wstydzić do przyznania tego, że jej zły humor wynika z co miesięcznej przypadłości.

Nie podoba mi się film, który wybrałeś

Kłamstwo nigdy nie przyniesie dobrego efektu. Poza tym nie musisz lubić tego, co on lubi. Nie ma się czego wstydzić. Mężczyźni cenią to, że kobieta potrafi wyrazić odmienne zdanie. Rzecz jasna zrób to tak, aby go nie urazić. W tym przypadku szczerość szczególnie się opłaci. Jeżeli nie powiesz mu prawdy, on już zawsze będzie wybierał dla was takie filmy.

12 najgorszych zwyczajów facetów

Jestem dziewicą/nigdy się nie całowałam

Normalny, dojrzały facet nie tylko przyjmie to ze zrozumieniem, ale wręcz doceni, że trafił mu się taki skarb. Ponadto dla mężczyzny to zawsze wyróżnienie, że jest tym pierwszym.

Potrzebuję pomocy

Nieważne, czy chodzi o problem z rozwiązaniem matematycznego zadania, przybiciem gwoździa czy strachem przed rozmową rekrutacyjną. Daj mu znać, że potrzebujesz pomocy. On z radością okaże ci wsparcie.

Jestem smutna

Nie krępuj się opowiedzieć, co cię przygnębiło. To nie okazywanie słabości czy zawracanie mu głowy, ale budowanie zaufania między wami. Poza tym on będzie głowił się, dlaczego jesteś smutna. Kto wie, co przyjdzie mu do głowy. Może niepotrzebnie zacznie obwiniać siebie. Mówienie takich rzeczy jest bardzo ważne w związku.

Jeśli spałaś z więcej niż 6 facetami, istnieje spora szansa, że... skończysz jako rozwódka

Mam problemy rodzinne

Nie ma rodzin idealnych. W każdej są problemy i czarne owce. Nie wstydź się opowiedzieć o swoich problemach. On nie będzie cię oceniał przez ich pryzmat. To przecież nie twoja wina, jakich masz krewnych. Rodziny się nie wybiera.
 

Polecane wideo

27-latka została MACOCHĄ swojej przyjaciółki. Poślubiła jej ojca
27-latka została MACOCHĄ swojej przyjaciółki. Poślubiła jej ojca - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
Diablica k (Ocena: 5) 21.11.2018 15:13
Jeszcze jeden zasrany etap 3 zaliczyc i bede przy celu .
odpowiedz
Diablica k (Ocena: 5) 21.11.2018 15:12
Szykuje mi sie nastepny etap poznanie swiata w koncu po 30 latach poznanie wszystkiego nie poddam sie juz jestem na zakrecie
odpowiedz
Kicia k (Ocena: 5) 21.11.2018 15:10
Cesarzowa kicia mysi w kobcu poznac swiat bo zwarjuje juz 30 walcze zeby w koncu poznac swiat ulice drogi sklepy dwa etapy przeszlam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2018 09:45
Rady jak dla nastoletnich gówniar, które nie dojrzały jeszcze do związku. Chyba każda dojrzała kobieta nie wstydzi się mówić takich rzeczy jak tu wymienione...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie