9 sposobów na zaimponowanie facetowi

Znasz je? Dzięki nim można utrzymać jego zainteresowanie na dłużej.
9 sposobów na zaimponowanie facetowi
Fot. Unsplash
07.11.2018

Żeby zwrócić uwagę mężczyzny, wystarczy sekundy. Mało który przejdzie obojętnie obok atrakcyjnej, zadbanej i kobieco ubranej dziewczyny. To jednak za mało, aby zainteresowanie utrzymać. Samą fizycznością można dokonać tego co najwyżej na kilka tygodni. Nad stałą fascynacją trzeba nieustannie pracować. Zależy ona od postawy, jaką kobieta przyjmie. Jest konieczna, jeżeli pragnie, aby mężczyzna zapałał do niej silnym, trwałym uczuciem.

8 rzeczy, których nie możesz wyśmiewać u faceta

Jak zaimponować facetowi i sprawić, żeby się w tobie zakochał? Oto 9 rad, które musisz wcielić w życie.

Nie bądź krytyczna

Osądzanie nigdy nie jest dobrze postrzegane. W końcu wszyscy mają wady. Każdy popełnia też błędy. Nawet jeśli nie zgadzasz się z facetem w jakiejś sprawie, a nawet uważasz, że popełnia kolosalną głupotę, nie mów tego otwarcie. Możesz co najwyżej delikatnie mu doradzić. Nie krytykuj, nie potępiaj i nie mów: „A nie mówiłam...”.

Uśmiechaj się i śmiej

Staraj się być przy nim pogodna i uśmiechnięta. Ale pamiętaj, żeby nie robić tego na siłę. Wtedy on pomyśli, że nie jesteś szczera. Faceci unikają fałszywych kobiet.

Nie bądź pewnikiem

Okazuj mu swoje zainteresowanie i angażuj się w rozwijanie tej relacji, ale jednocześnie nie pokazuj mu, że twoje względy są takie pewne. Faceci lubią wystawiać kobiety na próbę pod tym względem. Jeżeli on okaże ci lekceważenie, nie przejmuj się i nie zabiegaj o jego uwagę. Zajmij się swoimi sprawami i przyjaciółmi.

Nie bądź popychadłem

Miej swoje własne zdanie. Nie zgadzaj się na wszystko, czego on pragnie. W związku musi być równowaga. Zwróć uwagę, czy wasze potrzeby i oczekiwania są zaspokajane w równym stopniu. Postaw mu się czasami. Zobaczysz, że będzie cię wtedy bardziej szanował.

Faceci nie znoszą takich kobiet. Wskazali 20 rzeczy, które wyjątkowo nas szpecą

Dyskutuj z nim

Faceci lubią kobiety, które skłaniają ich do myślenia i prowokują wymianę zdań. Zapomnij o potulnym przytakiwaniu i zgadzaniu się ze wszystkim, co on powie. Miej swoje zdanie i nie bój się go wyrażać. Oczywiście wszystko musi odbywać się w kulturalny sposób. Szanuj jego opinie, choćby bardzo różniły się od twoich.

Podkreśl swoją frywolność

Nie bądź wulgarna – to nie jest dobry pomysł. Ale odrobina frywolności jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Pokaż mu ją zwłaszcza w przypadku, kiedy normalnie jesteś bardzo zasadnicza i konserwatywna. Facet zobaczy, że ma dwie ciekawe osobowości w jednym kobiecym ciele. To sprawi, że nie będzie miał ochoty wyruszać na dalsze poszukiwania.

Perfumuj się

Dobre perfumy działają na facetów niczym afrodyzjak. Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniego zapachu. Poznaj go po jego reakcji. Potem nie zapominaj o tym, aby użyć go przed każdym spotkaniem z nim.

Bądź spontaniczna

To bardzo ważne, aby w waszym związku nie powiało nudą. Powinniście dbać o to oboje. Jak to zrobić? Umawiajcie się na podwójne, a nawet potrójne randki. Nie unikajcie towarzystwa innych ludzi. Wychodźcie też w towarzystwie waszych przyjaciół. Ty dodatkowo możesz przygotowywać romantyczne kolacje, zostawiać mu romantyczne liściki i organizować spontaniczne wyprawy.

Jak poderwać faceta w jeden wieczór? 8 kroków

Nie wykorzystuj go

Pokaż mu, że nie jesteś z nim na pokaz, żeby coś komuś udowodnić albo zapełnić po kimś pustkę. Daj mu do zrozumienia, że jesteś z nim, bo go kochasz i jesteś z nim bardzo szczęśliwa.

Źródło: allwomenstalk.com

Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...
Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona... - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 17:19
Przede wszystkim TO FACET MUSI TOBIE ZAIMPONOWAĆ, NIE TY JEMU!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 07.11.2018 10:00
"Staraj się być przy nim pogodna i uśmiechnięta. Ale pamiętaj, żeby nie robić tego na siłę. Wtedy on pomyśli, że nie jesteś szczera. Faceci unikają fałszywych kobiet." tak bo ciągłe suszenie zębów jest bardzo szczere.
odpowiedz
Dorota (Ocena: 5) 07.11.2018 01:01
Na liście jeszcze powinno się znaleźć "bądź sobą i nie udawaj na siłe innej osoby niż jesteś" i nie bądź atencjuszką z wiankiem napalonych samców.... wtedy mężczyzna pomyśli, że kazdy może cie mieć
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie