7 miejsc, w których możesz spotkać Tego Jedynego ♥

Wiele kobiet zastanawia się, gdzie może poznać fajnego faceta. Podajemy przykłady miejsc, w których szanse są największe.
7 miejsc, w których możesz spotkać Tego Jedynego  ♥
Fot. Unsplash
08.11.2018

Gdzie spotkać fajnego faceta, który będzie zainteresowany stałym związkiem, a nie przelotną znajomością? Niejedna kobieta zadaje sobie to pytanie. Niestety, trudno znaleźć na nie idealną odpowiedź. Tak naprawdę, można go poznać wszędzie, chociaż z pewnością wyróżnia się miejsca mniej i bardziej sprzyjające nawiązywaniu podobnych znajomości.

8 rzeczy, których nie możesz wyśmiewać u faceta

Niektórzy polecają puby i kluby. To dlatego, że zbiera się w nich wiele ludzi, którzy pragną odpocząć i rozerwać się. Poza tym drinki i taniec ułatwiają pierwszy kontakt. Nie brakuje jednak osób odradzających podobne przybytki ze względu na to, że przeważnie odwiedzają je faceci nastawieni na szukanie przygód.

Gdzie zatem młode kobiety mogą poznać swoje połówki? Nie każdej udaje się to na uczelni, w pracy czy na imprezie u znajomych. Portal allwomenstalk.com wskazuje miejsca, w których pobyt zwiększa szanse na spotkanie interesującego mężczyzny.

Kawiarnia

W wolnej chwili możesz odwiedzać kawiarnie i spędzać w nich dłuższe chwile. Na przykład na czytaniu książki. Nigdy nie wiadomo, kto ją odwiedzi i komu nagle wpadniesz w oko.

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe to doskonała okazja, aby kogoś poznać. Możesz wybrać kurs językowy, lekcje pływania, warsztaty aktorskie bądź jakiekolwiek inne zajęcia. To ważne, aby były zgodne z twoimi zainteresowaniami. Odradzamy lekcje szycia i tym podobne z uwagi, że uczestniczkami są w większości kobiety.

Wolontariat

Wolontariat to dobry pomysł, ponieważ wolontariusze zazwyczaj są wartościowymi ludźmi. Na pewno spotkasz ich wiele, jeżeli zaangażujesz się w jakąś akcję. Możesz zacząć już w okresie Bożego Narodzenia. Wtedy powstaje wiele inicjatyw, które mają na celu pomoc innym ludziom.

Czy jesteś skłonna do zdrady? Oto 4 cechy, które o tym przesądzają

Wydarzenia towarzyskie

To mogą być spotkania u znajomych, ale nie tylko. W większych miastach są organizowane różnego rodzaju eventy, które zgromadzają wiele ludzi. Na przykład kino pod chmurką, darmowe przedstawienia teatralne i tym podobne.

Transport publiczny

To prawda, że często panuje w nim ścisk, a ludzie mają różne humory, jednak możesz spróbować poznać kogoś ciekawego także podczas podróży komunikacją miejską.

Portale internetowe

Nie ma nic wstydliwego w poznaniu kogoś przez portale internetowe. Wiele osób próbuje i znajduje na nich swoje drugie połówki. W tym przypadku wybieraj portale dla ludzi z wartościami.

12 najgorszych zwyczajów facetów

Znane miejsca

Spacery w znanych miejscach również stwarzają możliwość poznania kogoś. Zabierz jedną albo więcej koleżanek i idźcie na spacer. Być może regularne wyprawy zaowocują poznaniem interesujących facetów.

Z powodu wyglądu nigdy nie miała chłopaka. Pokazała nową twarz i... znalazła męża
Z powodu wyglądu nigdy nie miała chłopaka. Pokazała nową twarz i... znalazła męża - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 16:04
czyli trzeba zostac prostytutka - spelnia wszystkie wymienione punkty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 07:23
w dzisiejszych czasach ludzie tak przerzucili się na internet, że aż dziwnie patrzą na kogoś, kto zagaduje w realu. chociaż wydaje mi się, że za granicą ludzie są bardziej skłonni do "zaczepek", zarówno kobiety jak i mężczyźni. my jesteśmy chyba bardziej zamkniętym w sobie narodem
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie