W jaki sposób nieśmiałe dziewczyny mogą poderwać faceta?

To łatwiejsze niż myślisz.
W jaki sposób nieśmiałe dziewczyny mogą poderwać faceta?
Fot. Unsplash
29.12.2018

Niektóre dziewczyny bardzo szybko zwracają uwagę facetów. Inne w ogóle tego nie robią albo zajmuje im to więcej czasu. Sekret tkwi w pewności siebie, przebojowości i otwartości. Niestety nie wszystkie dziewczyny takie są. Czy to znaczy, że te nieśmiałe są skazane na samotność? Nic bardziej mylnego. Małomówne, introwertyczne dziewczyny jak najbardziej mogą sobą zauroczyć faceta i to bardzo szybko. Wystarczy, że będą przestrzegać poniższych wskazówek.

Czy jesteś skłonna do zdrady? Oto 4 cechy, które o tym przesądzają

Powiedz mu sekret

Dzięki temu on poczuje, że ma specjalne miejsce w twoim sercu. Jego ego urośnie. W końcu o sekretach nie opowiadamy pierwszej lepszej napotkanej osobie. Dodatkowo wzrośnie napięcie między wami. Zwłaszcza, jeżeli wyszepczesz mu sekret do ucha.

Bądź pewna siebie przy nim

Może inne dziewczyny są głośne, wygadane i emanują pewnością siebie w towarzystwie, ale ty możesz pokazać, że jesteś taka przy nim. Nie dość, że on zobaczy inną ciebie, to poczuje się wyróżniony. W końcu kto nie chciałby oddziaływać tak pozytywnie na innych?

Zachęć go do tego samego

Zachęcaj go, aby zachowywał się podobnie. To znaczy „wszedł” na ten sam poziom otwartości i swobody w wyrażaniu myśli i poglądów. Jeżeli zrobicie to razem, wasza relacja naprawdę może przerodzić się w coś niezwykłego. Poza tym duże znaczenie ma jego samopoczucie przy tobie. Na pewno przyczyni się do rozwoju tej znajomości.

Pokaż mu się od strony, którą pokazujesz innym po dłuższym czasie

To wymaga odwagi, ale uwierz – zadziała. Dzięki temu jeszcze bardziej wzrośnie poziom intymności pomiędzy wami. Nie bój się, zaryzykuj! Mężczyźni lubią dziewczyny, które są trochę zakręcone. Oczywiście w pozytywny sposób.

12 najgorszych zwyczajów facetów

Zachęć go do tego samego

Tak samo jak w poprzednim przypadku, zachęć faceta do tego, aby bardziej się przed tobą odsłonił. Możesz to zrobić poprzez zadawanie mu konkretnych pytań. Na przykład: które z twoich marzeń jest najbardziej nietypowe? Czy masz jakieś dziwne nawyki? Czy jest coś, o czym nigdy nikomu nie mówiłeś? Bądź kreatywna w wymyślaniu tych pytań i sama również na nie odpowiadaj.

Rozbaw go

Niektóre dziewczyny idą w odwrotną stronę. Starają się raczej zainteresować faceta swoją seksualnością. Nie tędy droga. Przekonaj go do siebie swoją osobowością. Opowiedz mu coś śmiesznego i spraw, aby zaczął się śmiać.

Okaż mu troskę

Niech widzi, że dbasz o niego. Możesz na przykład dolać mu napoju do szklanki, powiedzieć coś miłego na otuchę, przytrzymać mu kurtkę i wiele innych rzeczy. Rzecz jasna nie wcielaj się w rolę służącej. Po prostu okaż mu sympatię w czułej formie.

Ugotuj coś dla niego

Nic skomplikowanego, postaw raczej na danie typu hamburger i frytki. Po pierwsze trafisz w jego gust (który facet nie lubi hamburgera z frytkami), a po drugie nie napracujesz się. Gdybyś włożyła w to mnóstwo serca, on mógłby pomyśleć, że ma cię w garści. Do tego ostatniego lepiej nie dopuszczać.

Przekonaj do siebie jego przyjaciół

Dla faceta jest bardzo ważne, aby przyjaciele polubili jego dziewczynę. Dlatego postaraj się ich do siebie pozyskać. W jaki sposób to zrobisz? W taki sam jak pozyskałaś jego. Postaraj się zbudować z nimi zażyłą więź. Tylko nie tak silną jak ze swoim chłopakiem.

Faceci nie znoszą takich kobiet. Wskazali 20 rzeczy, które wyjątkowo nas szpecą

Rób mu prezenty

Chodzi o drobiazgi, które mają sentymentalne znaczenie. Na przykład możesz kupić mu lemoniadę, którą piliście na pierwszej randce. Możesz też zrobić śmieszną laurkę, na której będą wypisane wasze wspólne powiedzonka, marzenia albo plany na najbliższe dni.
 

Nazwali ich najbrzydszą parą na świecie. Wyjątkowo do siebie pasują
Nazwali ich najbrzydszą parą na świecie. Wyjątkowo do siebie pasują - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.01.2019 16:19
Zaskoczyć go :D ja zaprosiłam swojego obecnego chłopaka na pierwszą randkę do tunelu aerodynamicznego. Akurat miałam dwa vouchery do speedfly pod wrockiem, dostałam od rodziców na święta <3 i zaskoczyło! a jestem raczej nie śmiała, ale adrenalina z lotu chyba sprawiła że mi ta niesmialość przeszla, hahahah
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2018 08:48
Artykuł rudy się chorych porad mną temat relacji która już trwa i się rozwija A nie poderwania obcego faceta!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.12.2018 01:36
Serio odpowiedzia na pytanie "jak poderwac faceta bedac niesmiala" jest... "Ugotuj mu"? Zeby mu gotowac to musze go juz miec...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie