Po upojnej nocy dostała od kochanka obrzydliwą wiadomość. Chodzi o jej wagę

Okazało się, że wcale nie jest w jego guście. Ale może to zmienić.
Po upojnej nocy dostała od kochanka obrzydliwą wiadomość. Chodzi o jej wagę
Fot. iStock
31.10.2018

Kto nigdy nie uległ chwilowej fascynacji - niech pierwszy rzuci kamieniem. Czasami chemia okazuje się tak silna, że nie jesteśmy w stanie się powstrzymać. Odrzucamy wszystkie swoje przekonania i pozwalamy sobie na chwilę bliskości z nieznajomym. Bywa i tak, że wyrzuty sumienia jeszcze długo nie pozwalają nam spokojnie zasnąć. Ale równie prawdopodobne jest to, że niczego nie będziemy żałować.

Zobacz również: Wiadomo, z kim kochają się polskie singielki. W sypialni wcale nie są same

Ta historia właśnie tak miała się zakończyć. Problem w tym, że po upojnej nocy kochanek postanowił szczerze opisać swoje wrażenia. Internautka z forum dyskusyjnego Mumsnet opublikowała treść szokującej wiadomości, którą od niego otrzymała i prosi o pomoc: jak powinnam mu na to odpisać? Propozycje komentatorek są w większości bardzo niecenzuralne.

Czym im podpadł? Przeczytaj jego absurdalny wywód, a na pewni zrozumiesz…

Nie wiem, jak mam odpisać na wiadomość, którą otrzymałam od „dżentelmena”, z którym spędziłam ostatnią noc. Proszę o rady, jaka odpowiedź byłaby w tej sytuacji najbardziej stosowna - czytamy na forum. Poszło o te słowa:

Eh, to jest straszne dla mnie. I dla ciebie pewnie też. Najprawdopodobniej to popsuje relacje między nami i znienawidzę się za to. Ale po prostu muszę być szczery. Nie jesteś fizycznie w moim typie. Tak naprawdę pociągają mnie szczupłe kobiety. Nic na to nie poradzę, bo takie mam doświadczenia.

Rozumiem, że to cię zaboli. Ale uwierz mi - wstydzę się, że w ogóle poruszam taki temat. Nie chciałbym, żeby faceci mieli prawo dyktować kobietom, jak powinny wyglądać. Dlatego nie zrozum mnie źle: niczego ci nie nakazuje. Musisz jednak wiedzieć, co naprawdę mi w duszy gra.

Poza tym nie widzę żadnych innych przeciwskazań, żebyśmy się spotykali. A na pewno nie takie, nad którymi nie masz kontroli. Eh, wiem, że takie słowa mogą być dla kobiety straszne. Ale taki jestem. Szczerość to podstawa

- to treść ujawnionej wiadomości. Faktycznie szczera czy raczej bezczelna?

Zobacz również: Faceci nie znoszą takich kobiet. Wskazali 20 rzeczy, które wyjątkowo nas szpecą

„Czy on właśnie namawia cię do zrzucenia wagi? Jeśli tak, na twoim miejscu nie kontynuowałabym znajomości z takim kretynem. Jesteś warta o wiele więcej.

„Usuń wiadomość i zablokuj jego numer. Prawdopodobnie zaraz napisze, że przesadził i przeprasza, ale nie zasługuje na drugą szansę”.

„Odpisz mu, że on też jest dla ciebie idealny, nie licząc jednej drobnej kwestii. Chodzi o jego małe przyrodzenie, bo na co dzień gustujesz w hojniej obdarzonych facetach - proponują komentatorki.

Jednak nie wszystkie. Pojawiło się kilka głosów, by rzeczywiście doceniła szczerość kochanka. Być może wcale nie miał nic złego na myśli, a wytykając jej nadwagę okazał zwyczajną troskę.

A Ty co jej doradzisz?

Zobacz również: Pigging - nowy, okrutny trend w randkowaniu

Najbardziej pożądany singiel na świecie. 25-latek uwodzi nie tylko urodą
Najbardziej pożądany singiel na świecie. 25-latek uwodzi nie tylko urodą - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2018 17:22
Widziały gały, co brały. Po co z nią uprawiał seks? Gnida, która chciała sobie spuścić ciśnienie, wykorzystując kobietę, która miała nadzieję, że zaakceptował jej nadwagę. Ale najwyraźniej zakompleksiony typek, szybko sobie drugiej takiej nie znajdzie i będzie żałował, jak dziewczyna schudnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2018 17:15
Do gość (Ocena: 5) 31.10.2018 22:18: Dokładnie. Gdyby napisał jej to przed seksem to jeszcze byłoby w porządku, ale ten chłoptyś okazał się zwykłym gnojkiem, który bezczelnie ją wykorzystał, a po wszystkim chciał jeszcze wyjść na porządnego, ale mu nie wyszło i to bardzo, a wręcz przeciwnie - pokazał swoje prawdziwe ja.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2018 22:18
Dlaczego obrazacie kobiete? Facet zachowal sie jak prostak i to zakompleksiony. Po co szedl z nia do lozka? Wykorzystal ja po prostu i potem obrazil. Jak nie byla w jeho typie to mogl wyjsc. Proste. Nie zrobil teho, wiec jest gnojkiem. Wykorzystal ja.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2018 18:26
Eee... nie rozumiem niektórych kobiet. Oczekują od innych szczerości, a jak ktoś jest już z nimi szczery to też jest źle. Przecież ten tekst nie jest chamski. Jakbym dostała taką wiadomość to cieszyłabym się, że w końcu ktoś jest prawdziwy. Lepsze to niż fałszywe komplementy, które niestety zdarzają się bardzo często.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 31.10.2018 13:32
Kto wybrzydza ten nie ru**** :P jeśli dziewczyna ma nadwagę to powinna schudnąć, tyle w temacie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie