12 najgorszych zwyczajów facetów

Faceci mają różne zwyczaje, ale niektóre trudno znieść. Oto 12 najgorszych.
12 najgorszych zwyczajów facetów
Fot. iStock
01.11.2018

Mówi się, że musimy akceptować się nawzajem ze wszystkimi wadami i niedociągnięciami. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z drugiej strony często podkreśla się też, że człowiek powinien pracować nad swoim charakterem. Nad tymi cechami, które da się zmienić. Tak samo ma się sprawa z nawykami.

Aneta od roku jest w związku. Obliczyła, ile na tym ZAROBIŁA

Niektóre z nich są wyjątkowo drażniące, zwłaszcza w przypadku mężczyzn. Najgorsze zaś jest to, że faceci nie chcą pozbywać się swoich zwyczajów. Jest im z nimi dobrze. Co do ich partnerek, mają do wyboru znaleźć sobie kogoś innego, męczyć się w takim związku albo robić wszystko, aby skłonić faceta do zmiany zwyczajów.

Które z nich uchodzą za najgorsze?

Alkohol

Nie ma nic złego w piciu alkoholu od czasu do czasu. Zwłaszcza jeżeli nadarza się ku temu dobra okazja. Co innego, gdy facet zbyt często zagląda do kieliszka i nie kontroluje ilości spożywanego alkoholu. Wtedy przynosi wstyd swojej partnerce.

Uzależnienie od elektroniki

Obecnie faceci coraz częściej przesiadują przed komputerami, grają na konsolach i nie wyciągają nosa znad smartfona. Wolny czas najchętniej spędzają, korzystając z elektroniki, a kobietę pozostawiają samą sobie.

Bałagan

Wielu facetów jest przyzwyczajonych, że w domu sprząta tylko kobieta – ich matka. Potem nie poczuwają się do obowiązku, aby pomóc swoim partnerkom. Rozrzucają swoje rzeczy, nie zmywają po sobie naczyń i nawet nie pomyślą o tym, że trzeba zetrzeć kurz.

Skąpstwo

Swoim partnerkom potrafią wyliczać każdą złotówkę, nawet jeśli mają pieniądze. Kupują im tanie prezenty i oszczędzają na nich na każdym kroku. To jedna z najgorszych wad u facetów.

Faceci nie znoszą takich kobiet. Wskazali 20 rzeczy, które wyjątkowo nas szpecą

Brudne pranie

Nieważne, do którego pokoju się wejdzie, zalega w nim sterta prania. Przeważnie jest to bielizna. Wielu facetów nie segreguje brudnych rzeczy.

Oglądanie się za innymi kobietami

Niektórzy faceci robią to dyskretnie, a inni otwarcie. Partnerka u boku ich nie krępuję. Jednak niezależnie od tego, w jaki sposób robi to facet, takie zachowanie podważa szacunek do niej i pewność siebie.

Zero atencji

Minął okres zakochania. Facet stracił zapał i już tak bardzo się nie stara. Kobieta czuje się niekochana. Brakuje jej romantyzmu w związku. Na szczęście nie wszyscy faceci tak się zachowują.

Obowiązki domowe

Faceci ich nie znoszą. Kobieta musi prosić wiele razy w ciagu dnia, aby mężczyzna wziął się do pracy. Rekordzistów trzeba upominać nawet tygodniami. Ciągle zapominają albo nie mają czasu.

Bałagan przy gotowaniu

To miłe, że faceci chcą gotować kobietom. Niestety nawet kiedy to robią, zostawiają wokół nieporządek i nie zmywają po sobie naczyń. Kuchnia wygląda potem tak, jakby przeszedł po niej huragan.

Brak interakcji z jego środowiskiem

Niektórzy faceci długą zwlekają z przedstawieniem swojej dziewczyny przyjaciołom oraz rodzinie. Kobiety zastanawiają się, kiedy to wreszcie nastąpi.

Spóźnianie się

Wśród mężczyzn można spotkać osobników, którzy spóźniają się za każdym razem, kiedy mają się zobaczyć z kobietą. One czasami nawet podejrzewają, że to celowe działanie. Bardzo irytująca wada.

Pigging - nowy, okrutny trend w randkowaniu

Narcyzm

Przejawia się on w konwersacjach. Faceci prowadzą rozmowy w taki sposób, aby co chwilę nawiązać do własnych doświadczeń. Tylko oni wydają się godnym tematem każdej dyskusji.

 

To właśnie te życiowe momenty stresują nas najbardziej!
To właśnie te życiowe momenty stresują nas najbardziej! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.11.2018 21:44
Jak facet nie zapozna w ciągu kilku miesięcy maks swojej dziewczyny z jego rodziną i znajomymi, to znaczy, że jest na 99% w innym związku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.11.2018 23:13
Część tych wad posiadam chociaż jestem kobietą...
odpowiedz
nic (Ocena: 5) 01.11.2018 21:06
Tylko, ze kilka wad to prawda. Nie ukrywajmy, ze mezczyzni takie wychowanie wynosza z domu rodzinnego, gdzie glownie matka tym domem sie zajmuje, bo tak jest od pokolen, bo tego sie od niej wymaga. Jak syn rzuci ubrania na podloge, to ona zbierze i upierze. Jak syn zje, to ona posprzata. Jeszcze lepiej jak oboje pracuja i dom lezy na glowie kobiety. Znam takie przypadki, u mnie w domu tak jest i bylo od zawsze. Facet tez mieszka w domu, je, brudzi. Do jego obowiazkow powinno nalezec wspolne dbanie o dom. Moj maz moze nie gotuje wspaniale, ale zmywa, sprzata, wrzuca pranie do pralki, rozwiesza. Dzielimy sie, bo tak powinno byc, bo wspolnie wnosimy pieniadze do budzetu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.11.2018 10:07
Skąpstwo :))) jeśli chodzi o atencję to dotyczy to niestety także polek. Żenisz się z piekną kobietą, po 3 latach nie ma po niej nawet śladu tylko jakaś spasiona panna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.11.2018 07:18
Ktoś właśnie opisał typowego Polaka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie