9 najgorszych błędów, które kobiety popełniają w początkowej fazie związku

To przez nie dochodzi do rozpadu relacji.
9 najgorszych błędów, które kobiety popełniają w początkowej fazie związku
Fot. Unsplash
27.11.2018

Początki są bardzo ważne. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdobywanie wiedzy czy nowe relacje. Potem nie nadrobimy pewnych rzeczy. Nie naprawimy również popełnionych błędów. A o te ostatnie bardzo łatwo, zwłaszcza w przypadku zakochanych, którzy dopiero się zeszli. Silne emocje i patrzenie przez różowe okulary robią swoje. W efekcie zanim ten związek zdąży rozkwitnąć, popsuje się u korzeni. Stosunki pomiędzy kobietą a mężczyzną ochłodzą się. Co najczęściej się do tego przyczynia?

Krępujące „pierwsze razy”, które spotykają każdą parę

Opowiadanie o wszystkim przyjaciółce

Są sprawy, które powinny zostać tylko pomiędzy tobą i facetem, niezależnie od tego, jak wspaniałą masz przyjaciółkę. Chodzi nie tylko o sferę seksualną, ale jego zwierzenia, problemy, wady, porażki... Mężczyzna opowiada ci o tym wszystkim w zaufaniu. Nawet jeżeli nie zastrzega, abyś nie opowiadała o jego sprawach innym, liczy na twoją dyskrecję. Przyjaciółka może powiedzieć innym i informacje się rozniosą. W końcu dotrą też do twojego faceta.

Śledzenie faceta w mediach społecznościowych

Niektóre kobiety codziennie odwiedzają profile społecznościowe swoich facetów, aby ich sprawdzić. Oglądają zdjęcia, wpisy, a nawet sprawdzają, kogo ostatnio dodali do znajomych. Potem wiercą im dziurę w brzuchu. Zadają też pytania o status związku. Ich zdaniem facet koniecznie musi zaznaczyć na Facebooku, że jest w związku.

Poganianie go

Są kobiety, które po oficjalnym potwierdzeniu bycia razem oczekują, że bardzo szybko zostaną przedstawione krewnym faceta i zamieszkają z nim. Czekają też na poważne deklaracje i pierścionek. Nie rozumieją, że on potrzebuje czasu.

Co sprawia, że przestajesz być atrakcyjna dla faceta?

Nachalne okazywanie czułości

Ciągłe branie faceta za rękę, przytulanie się do niego wśród ludzi, obcałowywanie... Ile można! Nie wszyscy faceci lubią publiczne okazywanie uczuć, zwłaszcza w nadmiarze. Lepiej zachowaj czułości na okazje, gdy będziecie tylko we dwoje.

Nadskakiwanie facetowi

Niektóre dziewczyny szybko wcielają się w role służących. Gdy przychodzi do nich facet, skaczą wokół niego i dogadzają na wszelkie możliwe sposoby. On czuje się jak król. Szybko dociera do niego, że z taką kobietą można pozwolić sobie na wszystko.

Przebywanie razem 24 h na dobę

Kobieta jest wierna niczym pies. Czeka aż facet wyjdzie z łazienki, towarzyszy mu przy każdym posiłku, trzyma za rękę podczas gdy on rozmawia z kimś innym przez telefon... Podsumowując, osacza. W takiej sytuacji mężczyzna szybko dojdzie do wniosku, że ma jej dość.

Podawanie siebie na tacy

W tym przypadku chodzi zarówno o miłość fizyczną, jak i rezygnowanie z ważnych dla siebie zajęć, ludzi i poglądów. W imię miłości do mężczyzny. Faceci szybką tracą szacunek do takich kobiet. Skoro one same siebie nie szanują, dlaczego inni mieliby to robić?

Rozmyślanie o byłym

Dla niektórych kobiet nowy facet jest lekarstwem na nieudaną miłość. Nowy partner szybko wyczuje, że coś jest nie tak. Jeśli jego partnerka szybko się nie opamięta, być może straci okazję na fajny związek. Nie ma sensu tkwić w przeszłości. To przyniesie raczej więcej szkody niż pożytku.

Pigging - nowy, okrutny trend w randkowaniu

Zachowanie księżniczki

Są też kobiety działające w odwrotny sposób. Wcielają się w role księżniczek. Oczekują, że facet będzie im nadskakiwał. To znaczy spełniał każde żądanie, dostosowywał do nich i rezygnował z różnych rzeczy, aby im się poświęcić. Mężczyźni nie znoszą tego typu kobiet. Szybko ulatniają się z takich związków.

 

Polecane wideo

71-letni polski miliarder planuje ŚLUB z nową dziewczyną… młodszą o 50 lat!
71-letni polski miliarder planuje ŚLUB z nową dziewczyną… młodszą o 50 lat! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
spora czesc juz taka zostaje (Ocena: 5) 28.11.2018 14:19
"Zachowanie księżniczki Są też kobiety działające w odwrotny sposób. Wcielają się w role księżniczek. Oczekują, że facet będzie im nadskakiwał. To znaczy spełniał każde żądanie, dostosowywał do nich i rezygnował z różnych rzeczy, aby im się poświęcić. Mężczyźni nie znoszą tego typu kobiet. Szybko ulatniają się z takich związków."
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.11.2018 08:42
najgorsze jest niestety nadskakiwanie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie