7 powodów, dlaczego kobiety zdradzają

Wcale nie jesteśmy lepsze od facetów.
7 powodów, dlaczego kobiety zdradzają
Fot. Unsplash
25.10.2018

Najczęstsze powody, dla których faceci zdradzają kobiety to: nuda w związku, nowa miłość, zakompleksienie, brak intymności i nieumiejętność stworzenia relacji z jedną kobietą. U kobiet są one podobne, ale można doliczyć również te, które wynikają z kobiecego wyrachowania.

Odkryła na Instagramie, że mąż ją zdradza. Dowodem jest TO niepozorne zdjęcie... (O czym świadczy?)

Na podstawie wypowiedzi na forach internetowych wyłania się dość zaskakujący portret kobiety: mściwej, egoistycznej partnerki. Czy naprawdę takie jesteśmy? Lubimy stawiać się w pozycji ofiary, ale czas spojrzeć prawdzie w oczy. Potrafimy być takie same jak faceci. A może nawet jeszcze gorsze.

Oto powody, dla których kobiety zdradzają najczęściej.

Nowa miłość

Serce nie sługa. Na naszej drodze życiowej możemy niejednokrotnie spotkać mężczyznę, na widok którego serce zabije szybciej. Niektóre kobiety nie będą rozwijały takiej znajomości z obawy, czym ona się skończy. Inne, pozbawione zasad moralnych, z chęcią ubarwią swoje życie.

Chęć poczucia się atrakcyjną

Zdrady przeważnie są udziałem kobiet około 40-tki. To właśnie wtedy kobiety uświadamiają sobie, że młodość mają już za sobą. Widzą też pierwsze wyraźne oznaki starzenia się ciała. Pragnąc poczuć się atrakcyjną, zdradzają. Nierzadko z dużo młodszymi mężczyznami.

„Koleżanka twierdzi, że facet mnie zdradza, ale on nie przyznaje się do winy. Komu wierzyć?” (Historia Marty)

Rutyna w związku

Dopada także kobiety. Jeżeli tylko partnerka stara się o podtrzymanie iskry w związku, w końcu coś może w niej pękność. Odstawi partnera na bok i znajdzie takiego, który zwróci na nią uwagę, na nowo pozwoli poczuć się kobietą, a także zapewni romantyzm i namiętność.

Brak seksualnego dopasowania

Kobiety nie zawsze mają świadomość, że brak satysfakcji z seksu jest spowodowany brakiem seksualnego dopasowania. Z czasem to do nich dochodzi. Przestają widzieć w seksie tylko małżeński obowiązek. Znajdują na boku nowego partnera.

Zakompleksienie

Kobiety robią różne rzeczy, żeby się dowartościować. Na przykład obgadują inne kobiety, robią przykrości najbliższym albo... zdradzają. W ten sposób potwierdzają, że są atrakcyjne i pociągające.

Robienie facetowi na złość

Inaczej zemsta. Może być spowodowana zdradą faceta albo innym występkiem z jego strony. Kobieta bardzo chce go zranić. Czy można bardziej urazić dumę mężczyznę, niż przyprawić mu rogi? Bez wątpienia takie postępowanie jest głupie, ale staje się udziałem wielu kobiet.

Brak emocjonalnego zaangażowania ze strony faceta

Każda kobieta go potrzebuje. Jeżeli nie zapewni go jej życiowy partner, będzie go szukać u innego faceta. A wiadomo, że takie zaangażowanie łączy się również z bliskością fizyczną.
 
 

 

Nazwali ich najbrzydszą parą na świecie. Wyjątkowo do siebie pasują
Nazwali ich najbrzydszą parą na świecie. Wyjątkowo do siebie pasują - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
Sebol (Ocena: 4) 01.11.2018 16:42
Niestety jak lubi chłopaków lub panów to zawsze będzie tak robić niestety ? Po za tym dzisiaj porządną dziewczynę graniczy z cudem.
odpowiedz
kingarthur (Ocena: 4) 25.10.2018 21:17
tak to szczera prawda,ze też idą w miasto ...?...a chłop musi za 12 pln za godz . przez 12 godz. utrzymać auto ,dom ,dziecko i ...i to jest ten problem u kobiet ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie