8 sygnałów, że on lada moment Ci się oświadczy!

Kobiety mogą przewidzieć oświadczyny. Oto typowe sygnały, że niedługo usłyszysz pytanie: wyjdziesz za mnie?
8 sygnałów, że on lada moment Ci się oświadczy!
Fot. Unsplash
17.10.2018

Oświadczyny to jeden z najbardziej wzruszających momentów w życiu kobiety. Mężczyzna wręcza jej pierścionek, wyznaje miłość i mówi, że pragnie spędzić z nią resztę życia. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego, zwłaszcza jeżeli facet ma wyczucie chwili oraz dobry gust. Wtedy przyszła narzeczona może liczyć także na inne doznania. Na przykład piękną scenerię, pyszną kolację i nastrojową muzykę.

Tak wyglądają oświadczyny na Messengerze. Narzeczona ujawniła treść wiadomości

Kobiety przyznają, że z jednej strony lubią niespodzianki, a z drugiej wolałyby wiedzieć, na kiedy facet zaplanował oświadczyny. To dlatego, że nie zawsze są odpowiednio przygotowane. Tak doniosła chwila aż się prosi o kobiecą sukienkę, eleganckie uczesanie i zapach perfum. Dobra wiadomość jest taka, że... oświadczyn można się domyślić. Faceci nie potrafią dobrze ukrywać takich rzeczy. Nawet jeśli się starają, owe starania przynoszą odwrotny efekt. Spostrzegawcza kobieta od razu zauważy, że coś się święci.

Oto najbardziej typowe sygnały, że on wkrótce ci się oświadczy.

Zachowuje się tajemniczo, podobnie jak twoi bliscy

Masz wrażenie, że za twoimi plecami powstała tajemnicza zmowa milczenia. Dotyczy ona twojego faceta oraz najbliższych krewnych. Ci ostatni uśmiechają się tajemniczo, przestali dopytywać, co się dzieje z waszą relacją, i zaczynają poruszać w rozmowach tematy ślubne. Co do ukochanego, wydaje się dziwnie spięty i małomówny.

Zaczął oszczędzać

Już nie wydaje na swoje przyjemności tyle, co poprzednio. Zmiana trwa już od jakiegoś czasu, a ty nie potrafisz znaleźć powodu, dlaczego on tak bardzo oszczędza. Kiedy go o to pytasz, wydaje się zakłopotany, nie patrzy ci w oczy i odpowiada wymijająco.

W ostatnim czasie kilku jego kumpli zaręczyło się

Faceci czasami działają stadnie. Jeżeli jego kumple zaręczyli się, jest wielkie prawdopodobieństwo, że on zacznie się nad tym zastanawiać i prędzej czy później wręczy ci pierścionek. Nie traktuj tego podpunktu jako pewnika, ale jeżeli występują także inne sygnały, prawdopodobieństwo wzrasta.

Męskim okiem: Kilka gorzkich słów o kobietach, które wymuszają oświadczyny

Coraz częściej mówi o wspólnej przyszłości

W waszych rozmowach zaczęły dominować tematy rodzinne. Wspólne mieszkanie, potomstwo, wydatki, podział obowiązków domowych... On wykazuje dużo zapału podczas tych rozmów. Masz też wrażenie, że dyskretnie stara się ciebie podpytać o zdanie w niektórych sprawach.

Planuje romantyczny wyjazd/kolację

Wielu mężczyzn planuje oświadczyny podczas romantycznej kolacji, a nawet wyjazdu. Jeżeli twój facet wspomina o czymś takim, bądź czujna. Zwłaszcza jeżeli dzień kolacji/wyjazdu pokrywa się z rocznicą związku albo inną ważną datą. Na przykład walentynkami albo dniem, kiedy się poznaliście.

Wypytuje cię o ulubione sklepy jubilerskie

Robi to otwarcie albo za twoimi plecami. Na przykład wypytuje twoją przyjaciółkę. Niewykluczone, że przejrzy dodatkowo twoją szkatułkę z biżuterią, aby lepiej przyjrzeć się błyskotkom. Wtedy zobaczysz ślady naruszenia.

Jest zestresowany

Faceci bardzo przeżywają oświadczyny. Nawet jeżeli w związku wszystko gra, on nie ma pewności, że go przyjmiesz. Denerwuje się też, bo chce wypaść jak najlepiej. Jest świadomy, jak ważne będzie jego zachowanie, wyczucie chwili i cała otoczka towarzysząca oświadczynom.

Jak powinny wyglądać tradycyjne zaręczyny?

Przeglądał strony internetowe znanych sklepów jubilerskich

Jeżeli przypadkiem to zobaczyłaś, masz prawie gwarancję, że on chce ci się oświadczyć. Chyba, że zbliżają się twoje urodziny, imieniny albo jest inna okazja do obdarowania ciebie albo kogoś. Nawet jeśli on oglądał pierścionki, niekoniecznie musi to być ten zaręczynowy. Mimo wszystko, prawdopodobieństwo jest bardzo duże.

Polecane wideo

Internautki krytykują swoje pierścionki zaręczynowe. Te uznały za NAJBRZYDSZE
Internautki krytykują swoje pierścionki zaręczynowe. Te uznały za NAJBRZYDSZE - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 15:52
ale czy kobiecie ślub jest potrzebny do szczęścia? Ja żyję na kocią łapę z tym samym facetem od 12 lat, kochamy się i szanujemy, jesteśmy szczęśliwi bez ślubu
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 15:51
ile lat czekałyście na oświadczyny? Ja jestem z moim od 6 lat i nadal nic...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie