Czego pragną mężczyźni? 8 rzeczy, których facet oczekuje od swojej ukochanej

Oto lista rzeczy, których każdy mężczyzna oczekuje od swojej wymarzonej kobiety.
Czego pragną mężczyźni? 8 rzeczy, których facet oczekuje od swojej ukochanej
Fot. Unsplash
14.10.2018

Kiedy kobieta i mężczyzna zaczynają tworzyć związek, oboje mają co do niego konkretne oczekiwania. Z pewnością jednym tchem mogłabyś wymienić listę spraw, których wymagasz od swojego partnera, ale czy równie łatwo byłoby ci stworzyć spis męskich oczekiwań? Pewnie nie, i właśnie dlatego postanowiłyśmy podpytać o tę kwestię kilku zaprzyjaźnionych facetów oraz prześledzić fora internetowe.

Zobacz także: „Mój facet zamieszkał z atrakcyjną koleżanką. Wydaje mi się, że ona go podrywa”

Oto lista rzeczy, których każdy mężczyzna oczekuje od swojej kobiety:

Szczerość

Podobno jeśli dziewczyna udaje lub kłamie w jakiejkolwiek sprawie, jej partner prędzej czy później wszystkiego się domyśli. Panowie zgodnie przyznali, że wolą gorzką prawdę, niż nawet najsłodsze kłamstwo.

- Kiedyś byłem bardzo zakochany w jednej dziewczynie. Dosłownie nie widziałem świata poza nią. I co? Okazało się, że równocześnie spotyka się ze mną i z jeszcze jednym kolesiem. Nie wiedziała którego z nas wybrać, więc grała na dwa fronty. Wszystko oczywiście wyszło na jaw i panna została sama, bo ani ja, ani ten drugi chłopak nie chcieliśmy chodzić z tak dwulicową dziewczyną – wspomina 21-letni Maciek.

Komplementy

Nic tak nie buduje męskiego poczucia własnej wartości, jak szczery podziw w oczach ukochanej kobiety oraz komplement, wypowiedziany oczywiście prosto z serca.

- Utarło się, że to my powinniśmy prawić dziewczynom komplementy. Nie mam nic przeciwko temu, ale fajnie byłoby od czasu do czasu usłyszeć z ich ust coś miłego – tłumaczy Adrian z Warszawy.

Zobacz także: Flirtuj z facetami W TEN SPOSÓB, a szybko znajdziesz miłość!

Poczucie humoru

Kobieta, która nie traktuje wszystkiego śmiertelnie poważnie i potrafi rozśmieszyć swoich bliskich, jest dla faceta wymarzoną partnerką. Jeśli do tego umie docenić poczucie humoru swojej drugiej połówki, urasta wręcz do rangi ideału.

- Najbardziej seksowny w mojej dziewczynie jest jej humor. Inteligentny, pełen refleksu, a przy tym w ogóle nie zgryźliwy – mówi 29-letni Artur z Warszawy.

Akceptacja

Nikt nie jest idealny, nawet jeśli na samym początku znajomości na takiego wygląda. Z tego względu panowie chcieliby, aby partnerki akceptowały ich od razu takimi, jakimi są, a nie usilnie próbowały ich zmieniać.

- Jakiś czas temu startowałem do Ewki, koleżanki z pracy. Nie chciała umówić się ze mną na randkę, żartowała, że z palaczami się nie umawia, więc zdesperowany zaproponowałem, że dla niej rzucę palenie. Odpowiedziała mi wtedy: `Nie chodzi o to, żebyś zmieniał się dla mnie, tylko żeby ktoś zaakceptował cię, mimo tej wady`. To były mądre słowa. Przyznałem jej rację – opowiada 24-letni Robert. I dodaje: - Palenia nie rzuciłem, choć jest szkodliwe, ale znalazłem dziewczynę, której mój nałóg nie przeszkadza.

Przestrzeń

Nawet najbardziej zakochany facet potrzebuje odrobiny własnej przestrzeni. Jeśli raz na jakiś czas zaproponujesz mu, aby spotkał się ze swoimi kolegami, będzie ci wyjątkowo wdzięczny.

- Do dziś pamiętam laskę, która chciała ze mną spędzać każdą minutę. Dosłownie każdą. A kiedy już udało mi się wyrwać z domu, wydzwaniała do mnie i pytała, kiedy zamierzam wrócić. To musiało skończyć się rozstaniem – uważa internauta o nicku Dante.

Wiara w jego umiejętności

Nawet jeżeli twój mężczyzna straci pracę lub nie zda ważnego egzaminu na studiach, pod żadnym pozorem nie daj mu odczuć, że jesteś rozczarowana. Zamiast tego okaż mu wsparcie i zmotywuj do podejmowania kolejnych wyzwań.

- Moja kobieta jest pod tym względem aniołem. Kiedy przez pół roku nie mogłem nigdzie znaleźć zatrudnienia, ani razu nie robiła mi z tego powodu wyrzutów. Tylko dzięki temu, że we mnie wierzyła, nie wpadłem w depresję – twierdzi 26-letni Albert.

Zaufanie

Kiedy w związku brakuje wzajemnego zaufania i partnerzy na każdym kroku podejrzewają się o zdradę, taka relacja nie ma szans na przetrwanie. Panowie zgodnie przyznali, że kobieta, która w podstępny sposób próbuje przetestować wierność swojego ukochanego, tak naprawdę nie ma do niego szacunku.

- Oczywiście nie mamy tutaj na myśli sytuacji, kiedy na przykład facet już raz dopuścił się zdrady. Wtedy podejrzliwość jego kobiety jest jak najbardziej uzasadniona. Ale w momencie, gdy mężczyzna nie nadużył zaufania swojej drugiej połówki, ta nie powinna przeszukiwać mu kieszeni, sprawdzać telefonu, czy włamywać się do jego konta na Facebooku – tłumaczy 25-letni Jacek z Warszawy.

Intymność

Z pewnością nie jest to dla ciebie zaskoczeniem, ale faceci najczęściej wymieniali fizyczność jako czynnik, którego oczekują od związku. Oczywiście koniecznie kilka razy w tygodniu.

- No cóż, tacy już jesteśmy! Uwielbiamy kochać się z naszymi partnerkami. Im częściej, tym lepiej. Na pocieszenie dodam tylko, że cieszą nas również takie formy czułości, jak przytulanie, czy trzymanie się za ręce – twierdzi internauta o pseudonimie Peter_88.

Co Wy na to, drogie Papilotki? Czy mężczyźni nie oczekują od nas przypadkiem zbyt wiele?

Zobacz także: PSYCHOZABAWA: Wybierz z listy JEDNEGO faceta i sprawdź, jak to o Tobie świadczy!

Ta dziewczyna schudła 200 kilogramów! Nie uwierzysz, jaka dzisiaj jest piękna
Ta dziewczyna schudła 200 kilogramów! Nie uwierzysz, jaka dzisiaj jest piękna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.45 / 5
on (Ocena: 5) 15.11.2018 09:14
"Co Wy na to, drogie Papilotki? Czy mężczyźni nie oczekują od nas przypadkiem zbyt wiele?" Jak seks to dla Ciebie zbyt wiele stara dewotko, to pragnę oznajmić Ci, że już zawsze będziesz sama :) Kup sobie koty i płacz nad swoim losem, zasłużyłaś na samotność :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.10.2018 07:54
czekam na chociaż jeden artykuł "czego oczekują kobiety".
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie