Co zrobić, aby on nigdy nie zakochał się w innej? 7 bezcennych rad

Nie możesz mieć pewności, że on na zawsze będzie twój. Podpowiadamy, jak się uchronić przed zdradą faceta.
Co zrobić, aby on nigdy nie zakochał się w innej? 7 bezcennych rad
Fot. Unsplash
10.10.2018

Przejście od znajomości z facetem do związku to tak naprawdę początek wspólnej przygody, a nie finał z happy endem, jak myślą niektóre dziewczyny. Nie można zaklepać sobie kogoś na zawsze. Nie można przestać się starać i wrzucić na luz. Wręcz przeciwnie, trzeba włożyć jeszcze więcej wysiłku w to, aby relacja kwitła.

Tak wyglądają dziewczyny, których faceci nie znoszą. 7 typów

Gdy mężczyzna zdobywa kobietę, jego zapał stygnie. Jeżeli ona nie będzie już dla niego wyzwaniem, opadnie całkowicie i może się zwrócić ku innej. Właśnie dlatego tak ważne jest pielęgnowanie związku i wyzbycie się myślenia typu: „on jest mój na zawsze”. To nieprawda. Niektóre dziewczyny boleśnie się o tym przekonują. Wtedy, gdy jest już za późno na ratunek.

Łatwo powiedzieć, ale trudniej wcielić w życie. Pewnie niejedna z was zadaje sobie w tym momencie pytanie: jak to zrobić? Co sprawi, że on nie zainteresuje się inną kobietą? Oto kilka sposobów na to, żeby on nigdy nie zakochał się w twojej rywalce.

Dbaj o wygląd

To podstawa. Nie powinnaś dbać o siebie ani trochę mniej, niż w okresie, gdy on zaczął się o ciebie starać. Faceci to wzrokowcy. Podstawą jest zadbana cera, włosy i ciało, a także ładne, kobiece ubrania. Jeżeli się zaniedbasz, możesz mieć pretensje tylko do siebie, gdy on zacznie oglądać się za innymi. Ty na pewno też byś nie chciała, aby on się zapuścił.

Nie trać spontaniczności

Nie rób nic wbrew sobie. W tym przypadku chodzi raczej o niespodzianki i urozmaicenie waszego życia. Możesz na przykład wykupić wycieczkę na weekend, gdy będziesz wiedziała, że on ma wolne. Poinformuj go o niej w ostatniej chwili. Fajnym pomysłem jest też włączenie się wspólnie w jakąś akcję. Na przykład możecie zostać wolontariuszami w schronisku dla zwierząt. Inny pomysł to jedzenie posiłków w różnych miejscach. Nie tylko w domu, ale także w ogrodzie, na balkonie, w parku. Chociaż dla niektórych będzie to banalne, każda forma zerwania z rutyną jest dobra.

Wyznanie Janka: „Kobiety, które mają tatuaże, są skreślone u porządnych facetów”

Wyzbądź się swojego egoizmu

W każdym człowieku jest coś z egoisty i jest to zupełnie naturalne. Jednak bycie w związku wiąże się z wyzbyciem się go w jakimś stopniu. To znaczy, że musisz patrzeć nie tylko na swoje potrzeby i pragnienia, ale także na jego. Które są ważniejsze? Czasami trudno jest zdecydować. Jednak musisz wiedzieć, że rezygnowanie z własnych pragnień i stawianie na pierwszym miejscu jego pragnień jest przejawem prawdziwej miłości. Oczywiście nie za każdym razem. On musi rewanżować się tym samym.

Miej swoje życie

Nie ma nic gorszego niż być kobietą bluszczem. Zarówno w kwestiach finansowych, jak i rozrywkowych. Zarówno zależność finansowa, jak i emocjonalna, sprawią, że facet będzie stopniowo tracił do ciebie szacunek i miał cię coraz bardziej dość. To ważne, żeby pracować chociaż na pół etatu, mieć własnych znajomych i hobby. Nawet jeżeli jesteś typem samotnika, musisz znaleźć własną przestrzeń, do której on nie będzie miał dostępu.

Bądź jego najlepszą przyjaciółką

Prawda jest taka, że każde motylki w brzuchu mijają, a namiętność przygasa. Nie znaczy to jednak, że tę sferę można zaniedbać. Wręcz przeciwnie, trzeba wciąż na nowo wzniecać iskrę. Z drugiej strony ona jest tylko dodatkiem. Ciało się starzeje, a uroda przemija. Tylko kochając człowieka, za to, jaki jest, można razem przetrwać. Bądźcie przede wszystkim przyjaciółmi, a pokonacie każdą przeszkodę.

Dbaj o romantyzm w związku

Nie tylko iskra namiętności oraz przyjaźń mają znaczenie. Liczy się także romantyzm. Co prawda trudno o nim myśleć na co dzień, ale przynajmniej raz w miesiącu, zorganizujcie czas tylko dla siebie. Idźcie na prawdziwą randkę. Nieważne, czy będzie to romantyczna kolacja czy spacer. Chodzi o to, abyście pobyli tylko we dwoje. Jak zakochani, a nie jak życiowi partnerzy.

11 umiejętności, które faceci bardzo cenią w kobietach

Rozpieszczaj go

Spokojnie, nie musisz wyglądać jak lalka Barbie i odgadywać jego życzenia. To przyniosłoby wręcz odwrotny efekt. Jeżeli wiesz, że on uwielbia sernik, upiecz mu to ciasto raz na jakiś czas. Gdy zauważysz w jego ulubionym sklepie przecenę, kup mu coś. Po tym, jak zauważysz, że ona pada z nóg, zadbaj o jego relaks. Odpuść mu domowe obowiązku i posadź na balkonie z lampką wina. Właśnie takie zachowania świadczą o troskliwości i stanowią przejaw miłości. Możesz być pewna, że on je zauważy i będzie ci wdzięczny.
 

„Nie oświadczyłem się mojej dziewczynie, bo… ONA to zrobiła!” - najlepsze męskie wyznania
„Nie oświadczyłem się mojej dziewczynie, bo… ONA to zrobiła!” - najlepsze męskie wyznania - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 10.10.2018 09:09
a co robi on, zebym nie zakochala sie w innym??
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie