Udany związek: 7 rzeczy, które warto zrobić z partnerem w sypialni

Dzięki nim zbliżycie się do siebie!
Udany związek: 7 rzeczy, które warto zrobić z partnerem w sypialni
Fot. Unsplash
13.10.2018

Sypialnia przeważnie kojarzy się kobietom z miłością fizyczną albo odpoczynkiem. Tymczasem posłuży także do wielu innych aktywności, w które możesz zaangażować partnera. Dzięki nim zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej i odkryjecie, jak fajnie jest spędzać ze sobą czas na inne sposoby. Portal allwomenstalk.com je wymienia.

5 sposobów na to, aby Wasza miłość była jeszcze silniejsza

Zamieńcie sypialnię w parkiet

Włączcie wasze ulubione piosenki i tańczcie dookoła łóżka. Takie szaleństwo przeniesie was do dawnych lat i sprawi, że będziecie lepiej spać. Już nie wspominając o tych endorfinach, które wyzwolą się w trakcie.

Patrzcie sobie w oczy

Rozmawiajcie i naprawdę patrzcie sobie w oczy. Starajcie się utrzymać ten kontakt przez jakiś czas. Oczy są zwierciadłem duszy. Dowiecie się z nich więcej niż podczas zwykłej rozmowy. W ten sposób zacieśniacie też więź między wami.

Zróbcie piknik w łóżku

Zorganizuj wasze ulubione jedzenie. To może być typowa, rozpustna uczta składająca się z hamburgerów i frytek, jak i coś bardziej wykwintnego. Na przykład truskawki w czekoladzie i szampan. Włączcie muzykę, jedzcie i cieszcie się swoim towarzystwem.

10 niedopuszczalnych zachowań facetów w związkach

Rozbierzcie się wzajemnie

Wzajemne rozbieranie się to bardzo intymne zajęcie. Od czasu do czasu niech zagości w waszej sypialni. Nie tylko jako wyraz namiętności, ale czułości.

Czytajcie razem

To jedna z tych czynności, które również zacieśnią więź między wami. Odpoczywacie sobie przytuleni, a następnego dnia macie temat do rozmowy. Wspólne czytanie ma wiele plusów.

Zróbcie masaż

Niech nie ma on na celu wywołanie napięcia seksualnego, ale poczucia bliskości drugiego człowieka. Zróbcie sobie masaż nawzajem. W trakcie możecie milczeć, rozmawiać albo słuchać muzyki relaksującej. To jeden z najfajniejszych sposobów na wspólne spędzanie czasu.

„Facet mnie bije, a ja wciąż go kocham”

Przytulanie się

Kiedy ostatnio przytulaliście się do siebie bez inicjowania seksu? Jeżeli nie potraficie sobie przypomnieć, nadszedł najwyższy czas, aby trochę się poprzekomarzać, poprzytulać i zorganizować bitwę na poduszki. Takie z pozoru banalne formy wspólnej aktywności mają wpływ na zacieśnianie waszej relacji.

Ta dziewczyna wyszła za mąż w IDEALNEJ sukni ślubnej
Ta dziewczyna wyszła za mąż w IDEALNEJ sukni ślubnej - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 13.10.2018 15:51
praktycznie każda z tych rzeczy nie jest zgodna z zasadami higieny snu... Czyli nieprzydatne.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 13.10.2018 08:14
Mój chłopak woli robić w sypialni inne rzeczy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie