Krępujące „pierwsze razy”, które spotykają każdą parę

Ten moment w końcu nadejdzie.
Krępujące „pierwsze razy”, które spotykają każdą parę
Fot. Unsplash
21.10.2018

W końcu nadejdzie ten moment w związku, że po raz pierwszy zobaczycie się nawzajem w krępujących sytuacjach, a złudzenia prysną niczym bańka mydlana. Chociaż na początku każdy stara się zrobić jak najlepsze wrażenie, stopniowo będziecie sobie pozwalać na coraz więcej i poznacie całą prawdę o was samych. Ta prawda dotyczy wyglądu, zachowania oraz otoczenia. Niejedna osoba była w szoku, gdy partner przestał grać.

5 sposobów na to, aby Wasza miłość była jeszcze silniejsza

Poniżej przedstawiamy najbardziej prawdopodobne scenariusze, z którymi się zetkniecie. Zdarzają się we wszystkich związkach. Oto kilka z najbardziej krępujących „pierwszych razów”.

Po raz pierwszy jecie w swoim towarzystwie łapczywie

Rzucacie się na jedzenie, jakbyście widzieli je na oczy po raz pierwszy. Mówicie z pełnymi buziami, macie tłuste palce i usta umazane sosem. Nie wyglądacie ani pięknie, ani dystyngowanie. Jesteście świadkami jednego ze swoich najbardziej prymitywnych instynktów.

Po raz pierwszy widzicie się w wersji bez upiększaczy

On zobaczy ciebie bez makijażu, z zatkanym nosem i wałkami na głowie. Zamiast seksownego stroju będziesz miała na sobie za dużą bluzę i legginsy. On z kolei pokaże ci się w starym dresie ozdobionym okruszkami po ciastkach.

Po raz pierwszy widzicie swoje otoczenie w takiej wersji, jak wygląda na co dzień

Już bez wymuskania. Z koszem zapełnionym brudną bielizną, skarpetkami, które zawieruszyły się pod łóżkiem, nieumytym kubkiem po herbacie i stertą nieuporządkowanych gazet. Niektórzy przeżyją szok, bo gdy się poznali, zawsze widywali swoje otoczenia doprowadzone do błysku.

10 niedopuszczalnych zachowań facetów w związkach

Po raz pierwszy wyciskacie sobie pryszcze

Niektórzy partnerzy proszą się nawzajem o wyciśnięcie pryszcza. Na początku będziecie trochę skrępowani, ale szybko się przyzwyczaicie.

Po raz pierwszy bekacie w swoim towarzystwie

Czasami bywa to nieuniknione. Prawdopodobnie beknięcie wywoła w was śmiech, ale nawet jeśli widzisz, że twój facet się śmieje, kultura wymaga, aby przeprosić. Nie dopuść do tego, że on przestanie widzieć w tobie kobietę.

Pierwszy raz puszczacie gazy w swoim towarzystwie

Kontrola również na nic się nie zda. Przyjdzie ten moment, że któremuś z was coś się wymsknie. Nie pozostaje nic innego, jak przeprosić. Pewnym pocieszeniem jest to, że zdarza się to wszystkim.

Historia BEZ CENZURY: „Zdradziłem narzeczoną na moim wieczorze kawalerskim”

Pierwszy raz załatwiacie się w swoich domach

Nie da się ukryć, że czynność jest krępująca, ale z drugiej strony to jedna z tych sytuacji, których nie da się przewidzieć. Możemy tylko modlić się, aby nie było słychać głośnego plusku i żeby można było zatuszować brzydki zapach.

Polecane wideo

Ta dziewczyna wyszła za mąż w IDEALNEJ sukni ślubnej
Ta dziewczyna wyszła za mąż w IDEALNEJ sukni ślubnej - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.10.2018 23:22
Wbijajcie na kanał "Pustynia Serc" na Youtube!! Polecam ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.10.2018 22:46
Nie doszłam do etapu bąków i pryszczy, mimo 8-letniego związku, w tym 3 lat mieszkania razem
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie