5 sposobów na to, aby Wasza miłość była jeszcze silniejsza

Każda para może wcielić je w życie.
5 sposobów na to, aby Wasza miłość była jeszcze silniejsza
Fot. Unsplash
22.09.2018

O każdą relację trzeba dbać. Nawet największa miłość zgaśnie, jeżeli nie będzie pielęgnowana. To oznacza codzienne zaangażowanie. Nie mamy w tym przypadku na myśli tego, że musisz każdego dnia przygotowywać romantyczną kolację, wyglądać perfekcyjnie, rozmawiać z nim przez godzinę i flirtować. To raczej przepis na porażkę. Co nie znaczy, że romantyczne kolacje, flirtowanie, rozmowy i fajne posiłki przyniosą niepożądany efekt. Jak w każdej kwestii, liczy się wyczucie i umiar. W przypadku, o którym piszemy, chodzi raczej o przybieranie codziennie albo jak najczęściej określonej postawy.

„Facet mnie bije, a ja wciąż go kocham”

W związku możecie się postarać nie tylko o to, aby miłość nie wygasła, ale pójść o krok dalej i wzniecić jeszcze większy płomień. To możliwe, jeżeli zastosujecie się do poniższych wskazówek.

Okazujcie sobie wsparcie

Każdego dnia przeżywamy jakieś trudności. Czasami dotyczą pracy, a czasami innych spraw. Problemy są częścią naszego życia, dlatego nigdy ich nie unikniemy. Wiążą się też z dużym stresem. Właśnie dlatego okazywanie sobie wsparcia jest takie ważne. Dzięki temu nie będziecie czuli się osamotnieni w swojej walce. Jak możesz okazać wsparcie swojemu mężczyźnie? Na przykład poprzez wysłanie SMS-a z tekstem „wierzę w ciebie!”, kiedy będzie w pracy.

Pomagajcie sobie w różnych obowiązkach

Nawet jeśli nie mieszkacie razem, dobrze jest okazywać sobie pomoc. Ty możesz wyprowadzić jego psa na spacer, kiedy on będzie zajęty przygotowywaniem kolacji, a on może pozmywać naczynia po zjedzeniu przyrządzonego przez ciebie posiłku. Jeżeli wejdzie wam to w krew, wasza codzienność w przyszłości będzie polegała na harmonijnej współpracy. Zawalczcie o to już teraz.

10 niedopuszczalnych zachowań facetów w związkach

Dbajcie o kontakt fizyczny

Brak codziennego kontaktu fizycznego to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą się wam przytrafić. Chodzi nam o pocałunki, trzymanie za rękę, delikatne klepnięcia, obejmowanie, przytulanie i tym podobne zachowania. Wyrażają one miłość, przywiązanie oraz ciepło. Sprawiają, że wasza więź staje się silniejsza. Taki kontakt ma większe znaczenie niż seks. Stanowi połączenie dwóch sfer – uczuciowej i fizycznej. Jest jak zapewnienie miłości.

Spędzajcie razem czas w sposób świadomy

Mamy na myśli odłożenie telefonów i wyłączenie telewizora. One oddzielają was od siebie. Postawcie na aktywności, które wzmocnią waszą więź. To może być rozmowa, wspólne przygotowywanie posiłku, zajęcie się grą planszową, kalamburami albo spacer. Wybór należy do was. Starajcie się też, aby aktywności były urozmaicone.

Za jaką kobietą obejrzy się KAŻDY facet?

Obdarowujcie się prezentami

To powinny być drobiazgi. Na przykład upieczone przez ciebie ciasteczka, które dasz mu do pracy albo wasze wspólne zdjęcie oprawione w ładną ramkę. Z kolei on mógłby od czasu do czasu kupić ci kwiaty, paczkę żelek albo czekoladki. W ten sposób pokazujecie, że chcecie bezinteresownie okazywać sobie uczucie. Druga strona będzie miała poczucie bycia kochaną.

Pierścionki zaręczynowe Twoich marzeń. Najpiękniejsze TOP 10
Pierścionki zaręczynowe Twoich marzeń. Najpiękniejsze TOP 10 - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 22.09.2018 19:05
Dziewczyny, potraktujcie to jako możliwość znalezienia partnera, który będzie bardziej do was pasował. Będzie dobrze. Mój związek 6-cio letni kwitnie ;) Są momenty, kiedy jest ciężej, ale to tylko wzmocnienie. Zakochujemy się w sobie od nowa. Tylko kiedy dwie strony się starają coś z tego będzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2018 17:37
Mój także
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2018 15:33
Mój tez ...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2018 12:52
Mój związek sie rozpada
odpowiedz

Polecane dla Ciebie