6 zasad randkowania, które powinna poznać każda dziewczyna

W ten sposób unikniesz sytuacji, że facet potraktuje Cię jak zabawkę.
6 zasad randkowania, które powinna poznać każda dziewczyna
Fot. iStock
09.09.2018

Spotykając się z facetem, nigdy nie mamy pewności, jaki jest to człowiek i jakie ma wobec nas zamiary. Nie przekonamy się o tym po kilku randkach, ale w tym czasie możemy już się zakochać albo przynajmniej zauroczyć. Tym samym tracimy czujność i łatwiej będzie nas wykorzystać, potraktować niczym zabawkę.

„Mój facet właśnie wyjechał na wakacje z kolegą. Czy to możliwe, że jest gejem..?” (Historia Mai)

Na szczęście jest kilka sposobów na to, aby tej czujności nie stracić. Wystarczy zwracać uwagę na pewne szczegóły jego zachowania i nabyć pewne umiejętności. Dzięki nim z pewnością zwiększymy szanse na to, że nie zostaniemy wykorzystane.

Oto one.

Nie przywiązuj zbyt dużej uwagi do jego słów

Mówienie różnych rzeczy nie wymaga ze strony faceta żadnego wysiłku. Jeżeli nie ma on żadnych skrupułów, może szybko uwieść kobietę. Bez wyrzutów sumienia powie jej na drugiej randce, że się zakochał albo że nigdy nie spotkał kobiety, która by mu się tak spodobała. Ponieważ kobieta nie ma podstaw, aby mu nie ufać, zastanawia się nad tymi wyznaniami, nie odrzuca ich. To błąd. Zawsze patrz na jego działanie, a nie na słowa. Działanie wiąże się z wysiłkiem. Po nim możesz poznać, że facetowi zależy.

Trzymaj się z daleka od facetów z niskim poczuciem własnej wartości

Osoba, która nie kocha siebie i nie dostrzega w sobie wartości, nie będzie potrafiła docenić i pokochać innej osoby. Weź sobie tę radę do serca. Niektórzy zakompleksieni faceci nie potrafią też znieść sukcesów kobiety, umniejszają je i poniżają je, aby dowartościować siebie.

Wystrzegaj się facetów, którzy szybko się zakochują

Jeżeli zakochiwanie przychodzi im łatwo, tak samo szybko przychodzi im odkochiwanie się. Tacy faceci są z jedną kobietą, a już myślą o drugiej. Także jeżeli słyszysz w ciągu pierwszego miesiąca znajomości, że on cię kocha, nie traktuj tych słów poważnie i nie angażuj się.

5 sygnałów, że kochasz swojego faceta bardziej niż on Ciebie

Nie wierz w romantyczne obietnice

„Nigdy cię nie opuszczę”, „Nigdy nie potraktowałbym cię tak, jak on”, „Będziemy razem już na zawsze”. Niektórzy faceci dużo obiecują, ale chociaż ich słowa brzmią słodko i romantycznie, są sygnałem ostrzegawczym. To wabik na wrażliwe kobiety spragnione czułych wyznań i wypatrujące księcia z bajki. Facet, który ma szczere zamiary, nie musi używać wielkich słów. On po prostu będzie cię tak traktował od razu i poczyni kroki ku spełnieniu obietnicy.

Uważaj na facetów, którzy nigdy nie zapraszają cię na prawdziwą randkę...

... albo co najwyżej zabierają cię za miasto. W tym przypadku nie chodzi o skąpstwo, ale o to, że trafiłaś na gracza. On nie zabierze cię do kina, na obiad i na spotkanie ze znajomymi. Nie ma zamiaru nawiązywać z tobą innego rodzaju relacji niż czysto fizycznej.

HIT SIECI: Porzucona dziewczyna napisała list, o którym huczy cały Inernet

Nie pozwalaj się nazywać czułą ksywką

Faceci, którzy są typowymi flirciarzami i mają wiele kobiet, wymyślają kobietom czułe ksywki. Dzięki temu nie ma ryzyka, że nagle nazwą jedną kobietą imieniem drugiej. W przypadku gdy on prawie od razu zaczyna cię nazywać częściej kotkiem czy myszką niż prawdziwym imieniem, to sygnał ostrzegawczy dla ciebie, aby lepiej przyjrzeć się facetowi. Niewykluczone, że ma na boku kilka innych kobiet.
 

Najgorętsi faceci z Tindera. Nie mogą się opędzić od kobiet
Najgorętsi faceci z Tindera. Nie mogą się opędzić od kobiet - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 20.12.2018 00:42
"Trzymaj się z daleka od facetów z niskim poczuciem własnej wartości", tak bo niby moja cała miłość do monomy neito i kompleks niższości wyparowały
odpowiedz

Polecane dla Ciebie