10 irytujących cech charakteru, które od razu zniechęcają facetów

Trudno Ci będzie zatrzeć złe wrażenie...
10 irytujących cech charakteru, które od razu zniechęcają facetów
Fot. Unsplash
05.09.2018

Jak wiadomo nie ma ideałów, ale mimo wszystko kobieta powinna uważać na swoje zachowanie (podobnie jak facet przy kobiecie!), jeżeli nie chce wzbudzić niechęci u wybranka. Chodzi głównie o nawyki oraz pewnego rodzaju braki. Jeżeli mężczyzna je zauważy, kobieta bardzo straci w jego oczach. Poniżej wymieniamy te, które wyjątkowo rażą większość mężczyzn.

„Moja dziewczyna podoba się wszystkim facetom. Boję się, że kiedyś mnie zostawi” (Historia Krzysztofa)

Objadanie się

O ile faceci lubią apetyt u dziewczyn, to objadanie budzi w nich zniechęcenie. Często świadczy ono o problemach emocjonalnych, gdyż niektórzy ludzie zajadają stres. Może również wskazywać na słabą wolę, a nawet uzależnienie.

Palenie, picie...

Nałogi zdecydowanie odrzucają facetów. Nawet jeśli nie skreślą przez nie dziewczyny, będą do niej zniechęceni.

Ziewanie

Ciągłe ziewanie i ospałość odstraszają facetów. Który z nich chciałby przebywać w towarzystwie dziewczyny, która jest nieprzytomna, nie ma ochoty na rozmowę i zaraża sennością. U niektórych taki stan trwa cały czas.

Nieznajomość ortografii oraz podstawowej wiedzy

Robienie „byków” oraz braki w wiedzy ogólnej odstraszają facetów. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada nie wiedzieć.

Nieumiejętność zachowania się przy stole

Facet nie wymaga od kobiety, aby potrafiła się posługiwać każdym rodzajem sztućców, ale podstawowymi już tak. Poza tym liczą się inne kwestie. Na przykład dawanie napiwków, rozmawianie przyciszonym głosem i ubieranie się odpowiednio do okazji.

Historia Mariusza: „Moja żona jest przedszkolanką. Marzę o rozwodzie”

Smutna mina

Smutek udziela się, dlatego faceci niechętnie podchodzą do smutnych dziewczyn, nawet tych, które wyglądają jak modelki. Poza tym smutna mina sugeruje problemy, a nikt nie ma ochoty ingerować w cudze kłopoty.

Zamknięta postawa ciała

Jest odpychająca, sugeruje, żeby nie zbliżać się do kobiety. Może to zabrzmi zabawnie, ale faceci boją się podchodzić do dziewczyn, które obejmują się rękami.

Przeklinanie

Tylko nastolatki mogą myśleć, że przeklinanie jest fajne. Dojrzała, kulturalna kobieta unika wulgaryzmów. Przeklinanie kojarzy się ze środowiskiem patologicznym i brakiem wychowania – faceci go nie znoszą, nawet jeśli im samym od czasu do czasu zdarzy się powiedzieć słowo na „k”.

Obgadywanie koleżanek

Osoba, która obgaduje w naszym towarzystwie innych, obgaduje za plecami również nas samych. Dobrze o tym pamiętać. Poza tym złośliwe obmawianie źle świadczy o człowieku. Plotka jest w stanie wyrządzić ogromną krzywdę.

Przeleciała 800 km, by spotkać się z chłopakiem. Okazało się, że padła ofiarą okrutnego żartu!

Narzekanie

Towarzystwo malkontenta jest nieprzyjemne. Jego zachowanie psuje atmosferę i wywołuje w nas samych negatywne myślenie. Malkontenci to toksyczne osoby. Nikt nie przepada za ich towarzystwem. Tylko osoby podobne do nich...

Najgorętsi faceci z Tindera. Nie mogą się opędzić od kobiet
Najgorętsi faceci z Tindera. Nie mogą się opędzić od kobiet - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 02.10.2018 10:31
bo tą stronę prowadzą H
odpowiedz
Zniesmaczony (Ocena: 5) 06.09.2018 19:34
Gary umyte, że zabierasz się za komentowanie?
odpowiedz
Zdegustowana (Ocena: 1) 06.09.2018 00:16
Od kiedy cechami charakteru są objadanie się, ziewanie, czy chociażby palenie i picie? Redakcjo, przemyślcie dwa razy zanim coś napiszecie, bo z każdym wpisem coraz bardziej się pogrążacie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2018 13:08
Kochane !! odkryłam świetny kanał na Youtube ! i muszę się z tym podzielić Kanał "2 Ryby" prowadzą go Monika i Marcin Gajdowie - małżeństwo psychoterapeutów. Bardzo mi pomogli zrozumieć wiele spraw ...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2018 10:51
Standard facetom wolno wszystko nam nic. Sama klnę choć stosownie do sytuacji, piję zawsze z umiarem ale chyba to już wystarczy żeby określić że jestem do niczego... No cóż. Jeszcze jeden cytat mnie zaciekawił. "Poza tym smutna mina sugeruje problemy, a nikt nie ma ochoty ingerować w cudze kłopoty." czyli kobiety z jakimiś zawirowaniami w życiu niech nie liczą na zainteresowanie i wsparcie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie