Randkuj jak gwiazdy "Seksu w wielkim mieście"

Z "Seksu w wielkim mieście" wyciągnęłyśmy kilka porad, jak w miejskiej dżungli randkować z godnością.
Randkuj jak gwiazdy "Seksu w wielkim mieście"
01.07.2008

Jest kilka mądrości, które zarówno z filmu, jak i z serialu należy zapamiętać. Te pięć porad to kwintesencja randkowania w mieście - w tym większym i w mniejszym:

1. Pamiętaj, że bycie singlem jest OK

Najważniejszą mądrością płynącą z "Seksu w wielkim mieście" jest uświadomienie kobietom, że bycie singlem, a właściwie singielką, jest OK. Trzeba zatem pamiętać, że życie w pojedynkę to niezależność i pewność siebie. Idąc na spotkanie, startuj zatem z wygranej pozycji. W końcu, nawet jeśli się nie uda, wrócisz do swojego magicznego świata wolności.

2. Seks jest OK

Oczywiście bezpieczeństwo ponad wszystko. Wirus HIV i inne choroby przenoszone drogą płciową nadal są groźne. Jednak z serialu nauczyłyśmy się, że Seks to przede wszystkim przyjemność, poprawiająca nie tylko samopoczucie, ale i funkcjonowanie naszego organizmu. To lekcja Samanthy.

3. Zdecyduj się na jazdę próbną

Pamiętasz, co stało się ze związkiem Charlotty, która w romantyczny sposób postanowiła poczekać na Seks do ślubu, a później mocno tego żałowała? Oczywiście, jeśli to jest niezgodne z twoimi zasadami, wystarczy zadać trochę pytań. Ale pamiętaj, warto zbadać te delikatne rejony, nim postawisz na całe życie.

4. Nie patrz na to, czy ktoś jest z twojej ligi

Pamiętaj, jeśli podoba ci się ktoś wyjątkowo przystojny czy bogaty, również może być twój. Nie trać tylko pewności siebie i mierz tak wysoko, jak tylko masz ochotę. Carrie miała wspaniały związek z milionerem, panem Bigiem.

5. Nie zmieniaj się

Jeśli wkraczasz w jakiś związek, pozostań sobą. Z pewnością zaczęliście się umawiać dlatego, że spodobało się wam, jacy jesteście, a nie, jacy możecie być.

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2009 00:37
kurwa kocham ten serial ogladalam kazdy odcinek z kazdego sezonu :DDDDDDDDDDDDD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2008 20:14
serial to nie rzeczywistosc. Tam ludzie i sytuacje nie sa tak realne jak w zyciu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2008 22:44
Myśle ze jest inaczej...za dużo seriali...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2008 13:24
Nie ze wszystkim się zgadzam, ale ogólnie OK :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2008 23:48
Mam inne zdanie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie