8 najgorszych błędów, które popełniasz przy zakładaniu profilu na portalu randkowym

To one zniechęcają do Ciebie facetów.
8 najgorszych błędów, które popełniasz przy zakładaniu profilu na portalu randkowym
Fot. Unsplash
06.10.2018

Niektórzy wyśmiewają pomysł zakładania profilu na portalu randkowym, ale faktem jest, że coraz więcej osób poznaje się w ten sposób, a wiele znajomości kończy się na ślubnym kobiercu. Co prawda jest ryzyko, że spotkamy zboczeńców i innych dziwnych mężczyzn, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma. Może właśnie tam czeka ten jedyny? Na pewno lepiej jest założyć konto i spróbować, zwłaszcza wtedy, kiedy etap nauki mamy już za sobą, znajomi w większości pozakładali rodziny i nie ma jak wejść w nowe środowisko.

Faceci zdradzili nam, na co zwracają uwagę podczas pierwszej randki. Ta lista Cię zdenerwuje

Aby poszukiwania okazały się skuteczne, musisz sprawić, że twój profil będzie interesujący dla płci przeciwnej. Można wyróżnić kilka błędów, które kobiety popełniają notorycznie i przez to tracą szansę na fajną znajomość.

Jeżeli nie chcesz być jedną z nich, dowiedz się, co zniechęca mężczyzn do niektórych kobiecych profili. W ten sposób wyróżnisz się na tle bardzo podobnych do siebie kont i zwiększysz swoją atrakcyjność.

Nie pisz, że twoją największą pasją są podróże

Chyba, że rzeczywiście tak jest i moda na podróżowanie nie ma na to wpływu. Faceci często skarżą się, że współczesne kobiety najczęściej interesują się podróżami. Ślepo podążają za tym trendem, a przez to wydają się mało naturalne. Każdy człowiek jest inny i ma własne upodobania. Właśnie to jest fajne.

Nie dodawaj zdjęć z imprez

Facet będzie miał wrażenie, że jesteś wieczną imprezowiczką albo rozchwytują cię mężczyźni. To niezbyt zachęcająca perspektywa dla osoby, którą interesuje poważny związek. Poza tym może pomyśleć, że chcesz się ukryć w ich tle i masz jakieś problemy natury psychologicznej. Takie zdjęcia świadczą o dużej nieśmiałości i braku pewności siebie.

Nie dodawaj zdjęć z przyjaciółką

Niektóre dziewczyny, które mają kompleksy, wstawiają wyłącznie zdjęcia z koleżankami – koniecznie brzydszymi. Chcą w ten sposób zwiększyć swoją atrakcyjność. Mężczyźni znają takie sztuczki i mają o nich jak najgorsze zdanie. Po pierwsze wychodzi na jaw to, że nie radzisz sobie z kompleksami. Po drugie traktujesz przedmiotowo drugiego człowieka. Być może upubliczniasz także jego wizerunek bez zgody.

Jakie kobiety mężczyźni wybierają na żony? Zadałyśmy im to pytanie i usłyszałyśmy, że...

Nie dodawaj zdjęcia, na którym prawie nic nie widać/zdjęcia zbyt przerobionego

Pokazujesz tylko profil? Pomalowane usta i fragment policzka? A może na zdjęciu jesteś odwrócona plecami i widać ci wyłącznie plecy i włosy. Żaden facet nie da się na to nabrać. Fotografia jest naprawdę bardzo ważna. To właśnie ona przyciągnie do ciebie faceta. Jeżeli nie uważasz siebie za zbyt atrakcyjną, nie zakłamuj rzeczywistości i nie ukrywaj twarzy, ale staraj się podkreślić wszystkie atuty. Faceci wbrew pozorom rzadko lecą na dziewczyny w typie modelek, gdyż myślą, że nie mają u nich szans. Zrób delikatny makijaż, ładną fryzurę i uśmiechnij się naturalnie.

Nie rozpisuj się

Napisz tylko najważniejsze informacje. Po pierwsze portal randkowy to niezbyt dobre miejsce do zdradzania zbyt wielu szczegółów na swój temat. Po drugie facetom nie będzie chciało się przez to przebrnąć. Po trzecie nawet jeżeli przebrną, większości informacji nie zapamiętają. Trzymaj się konkretów.

Nie podawaj cytatów

Są już odrobinę wyświechtane. Czasami brzmią też górnolotnie. Istotne jest też to, że facet wolałby poznać twoje własne zdanie oraz przemyślenia dotyczące pewnych spraw.

Nie dodawaj filtrów ze Snapchata

Daruj sobie wszelkie przeróbki, a zwłaszcza motywy zwierząt i wianków. Faceci nie przepadają za dziewczynami, które podążają za każdym trendem mediów społecznościowych. Wydają im się puste i niezbyt dojrzałe. Postaw na jak największą naturalność.

„Pojechałam na wakacje do Egiptu. Wróciłam z brzuchem...”

Nie rób błędów w pisowni

Dotyczy to zarówno ortografii, jak i znaków diakrytycznych. Sprawdź dokładnie tekst, bo inaczej wyjdziesz na osobę, która jest na portalu od niechcenia i w ogóle się nie stara. To nie najlepsza zapowiedź znajomości.

Polecane wideo

Nazwali ją najpiękniejszą mamą w Polsce. Kasia podbija Instagram
Nazwali ją najpiękniejszą mamą w Polsce. Kasia podbija Instagram - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie