Wszyscy współczują tej pannie młodej. Chodzi o wygląd jej męża

Na pewno nie wyszła za niego dla urody. Chodzi o pieniądze?
Wszyscy współczują tej pannie młodej. Chodzi o wygląd jej męża
fot. liveleak.com/view?t=kOkdK_1533996576
15.08.2018

Na pierwszy rzut oka wygląda to jak zwyczajne nagranie z równie zwyczajnego wesela. Państwo młodzi stoją przy stole, pochylając się nad okolicznościowym tortem. Po chwili karmią siebie nawzajem weselnym ciastem. Nie wiedzieć czemu, dochodzi też do wymiany pamiątkowych obrączek.

Zobacz również: "Co on w niej widzi?!". Wszyscy się dziwią, że oni są parą

To jeszcze za mało, by krótkie nagranie stało się hitem Internetu, a z tym mamy do czynienia. Internauci zwrócili uwagę na szczególną więź łączącą wybranków. O ile pan młody stara się okazywać jakiekolwiek uczucia świeżo poślubionej małżonce, tak ona boi się nawet na niego spojrzeć.

Dociekliwi widzowie twierdzą, że wszystkiemu winna jest jego uroda - nikczemny wzrost, wątłe ciało i mało wyjściowa twarz.

fot. liveleak.com/view?t=kOkdK_1533996576

„Tak wygląda milion dolarów”. „To dziecko czy obrzydliwie bogaty facet?”. „To nie jest miłość. To transakcja”. „A może ojciec przegrał ją w pokera?” - komentują złośliwie internauci.

Ale naprawdę trudno im się dziwić. Panna młoda ani razu nie spojrzała na swojego wybranka, a bliski kontakt z nim wyraźnie ją obrzydza.

Mimo wszystko życzymy szczęście na nowej drodze życia. Film nagrano na weselu w Kazachstanie.

Zobacz również: „Ona 10/10, a on mniej niż zero”. Internauci wyśmiewają niedobraną parę

"Co on w niej widzi?!". Wszyscy się dziwią, że oni są parą
"Co on w niej widzi?!". Wszyscy się dziwią, że oni są parą - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 19.08.2018 07:45
Obleśne to jest!
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 16.08.2018 16:07
Aż tak źle nie wygląda, widziałam na prawdę gorszych. Albo to po prostu słaba jakość robi swoje. Ciekawam co jest z dziewczyną, czy rzeczywiście wyszła dla niego tylko za pieniądze, czy została zmuszona do ślubu. Bo gdyby zrobiła to z miłości i własnej woli, to byłaby raczej szczęśliwsza.
odpowiedz
basia (Ocena: 1) 15.08.2018 22:21
Raczej ona została do tego zmuszona , czyli sprzedana przez rodzinę albo porwana , tak się nadal dzieje na świecie nawet w Turcji , niby cywilizowany kraj ale nie do końca tam np nadal sa aranżowane małżeństwa nawet z dziećmi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2018 16:50
Panna młoda chyba płacze. Wzrok utkwiony w ziemi,pochylona glowa i jeszcze te okrzyki radości facetów. Arabi sprzedają córki jak bydło i to chyba jest dowod:( biedna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2018 10:38
A ja Wam powiem tak spotykałam się kiedyś z super przystojniakiem, który zniszczył mnie psychicznie i nie chciałam się z nikim spotykać. Sama Jeste atrakcyjna kobieta i początkowo jak kręcił się wokół mnie niższy grubasek to nie brałam go w ogóle pod uwagę jako partnera. Teraz jest moim mężem i dalej traktuje mnie po wielu latach jak księżniczkę. Ludzie mogą mówić, ze wyszłam za niego dla pieniędzy, ale prawda jest taka, ze nikt mnie tak dobrze nigdy nie traktował i mam gdzieś to, ze nie jest jak z żurnala, dla mnie jest najwspanialszy na świecie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie