12 typów kobiet, które NIGDY nie znajdą faceta

Marzysz o związku, ale wymarzony partner się nie pojawia? Może to nie w nim jest problem. Sprawdź, czy przypadkiem to nie Ty jesteś przeszkodą.
12 typów kobiet, które NIGDY nie znajdą faceta
Fot. iStock
29.07.2018

Zgromadziliśmy 10 typów kobiet, od których mężczyźni uciekają w popłochu – a nawet jeśli tego nie robią, to na pewno nie szukają w nich potencjalnej partnerki.

Kumpelka
Cudownie jest mieć w swoim otoczeniu swobodną dziewczynę pełną luzu, z którą można napić się piwa, obejrzeć mecz, pokręcić się po osiedlu albo obgadać… inne dziewczyny. Z takimi kobietami faceci się kumplują, ale na randki umawiają się z ich koleżankami. A kumpelki pozostają dla nich kumpelkami.

„Kocham męża najlepszej przyjaciółki. On też coś do mnie czuje...” (Historia Agnieszki)

Wariatka
Robi sceny o byle co. Ma tak dziwne zagrania, że nie wymyśliłby ich sam Stephen King, pracując nad kolejną książką. Jest nieprzewidywalna. Nie wiadomo, czy się przy niej śmiać, czy płakać. Wszyscy faceci uciekli od niej w popłochu, czując, że muszą się czym prędzej ratować. Choć może wydawać ci się, że jest inaczej, mężczyźni przy kobiecie szukają stabilizacji. Przy niej nie mają na nią szans.

Drama Queen
Kobieta, która na każdym kroku robi sceny, dramatyzuje, histeryzuje, wszystko wyolbrzymia i jest skrzywiona przez dwadzieścia trzy (cztery?) godziny na dobę to typ, który działa na mężczyzn niczym czerwona płachta na byka. Oni szukają dziewczyn wyluzowanych i uśmiechniętych, przy których czują się komfortowo.

Perfekcjonistka
Jeśli absolutnie wszystko starasz się robić doskonale i nie pozwalasz sobie na błąd, faceci będą unikać cię jak ognia, bo nie chcą być... twoim błędem. Perfekcjonistka to osoba trudna w obyciu, raczej zimna, a przy tym szalenie wymagająca. Facet czuje przez skórę, że u boku takiej dziewczyny zawsze będzie musiał stać na baczność. Sama przyznaj, że to szalenie męczące.

Zrzęda
To jej nie pasuje, tamto też nie, cały świat się na nią uwziął, zupa znowu była za słona, a pani w dziekanacie się na niej wyżyła, poza tym wszyscy faceci są do niczego i tak dalej, i tak dalej… Serio? Zrzędzie na dłuższą metę ciężko wytrzymaj samej ze sobą, trudno więc oczekiwać, że zagrzeje przy niej miejsce jakiś facet. Umówmy się: mężczyźni marzą o kimś, kto jest przeciwieństwem zrzędy.

Księżniczka
To typ podobny do perfekcjonistki. Księżniczka na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo atrakcyjna i niezwykła. Dla mężczyzny jest jak trofeum. Ale pod powłoką znajduje się drama queen, perfekcjonistka i wariatka w jednym. Taka kobieta nie jest przystosowana do życia w związku. Zachowuje się skrajnie egoistycznie, chce być adorowana i nigdy nie idzie na ustępstwa.

wieczna singielka

Fot. iStock

Nałogowiec
Papierosek za papieroskiem, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu – zwłaszcza to drugie zwraca uwagę wszystkich wokół. Albo jeszcze coś cięższego. Kobieta-nałogowiec jest trudna, bo tkwi w szponach uzależnienia, które kieruje jej życiem i zachowaniem. Faceci nie zwiążą się z kimś takim. Chyba że będzie to ktoś jak Pete Doherty, wydaje nam się jednak, że nie o takiego faceta ci chodzi.

Za miasiąc biorę ślub. Niedawno wrócił mój były i błaga mnie o szansę...

Obrażalska
Są dziewczyny, które obrażają się o byle co, a potem robią sceny. Przykładowo: on na imprezie mówi coś nie tak, więc ona ostentacyjnie przestaje się do niego odzywać i rzuca się w ramionach jego kolegi, przy okazji upewniając się, że on wszystko widzi. Obrażalska dziewczyna jest bardzo męcząca. Miewa humory, fochy, które wiadomo jak działają na mężczyzn.

Feministka
Ustalmy jedno: feminizm pojmowany jest równouprawnienie płci to bardzo potrzebna inicjatywa. Ale feministka postrzegana stereotypowo jako wściekła na świat, gardząca mężczyznami, głośna baba – a niestety feminizm współcześnie często budzi takie skojarzenia – nie jest szczytem marzeń mężczyzny.

wieczna singielka

Fot. iStock

Celebrytka
Zawsze musi być w centrum uwagi. Żeby to osiągnąć, robi czasem naprawdę dziwne rzeczy. A który facet chce mieć kobietę, która pijana tańczy na stole w krótkiej spódnicy, a którą on musi z tego stołu ściągać i zanosić na rękach do domu? Celebrytka na pierwszy rzut oka jest bardzo atrakcyjna i owszem, robi wrażenie, ale większość mężczyzn poszuka sobie spokojniejszej dziewczyny.

Zaniedbana
Nie udawajmy, że wygląd nie ma znaczenia. Sama zwracasz uwagę, jak inni wyglądają, prawda? Nieprzypadkowo o jednym facecie powiesz, że jest atrakcyjny, a na drugiego nawet nie spojrzysz. A co dopiero mężczyźni, którzy są wzrokowcami?! Możesz wmawiać całemu światu, że nie ulegniesz modzie na kult ciała, że nie zamierasz być fit terrorystką, że masz w nosie diety, bo kochasz kebaby, a moda obchodzi cię tyle, co zeszłoroczny śnieg, ale nie spodziewaj się, że faceci będą ustawiać się do ciebie w kolejce.

Obgadywaczka
Od czasu do czasu każdy ma prawo sobie poplotkować, ale uważaj, żeby nie weszło ci to w nawyk, szczególnie gdy w twoich słowach nie ma dowcipu, jesteś za to złośliwa i do bólu szczera. Faceci tego nie lubią. Zresztą, kobiety też nie. Obgadywanie nie jest fair, choć każdego czasem ponoszą nerwy. Jeżeli jednak tylko z tego jesteś znana, nie spodziewaj się, że faceci będą pchać się do ciebie drzwiami i oknami.

EPN

Polecane wideo

Komentarze (76)
Ocena: 3.92 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2020 19:39
Glupi artykul! Kobieta jest kobieta I jest zmienna! Jej gospodarka hormonalna jest zupelnie inna niz u mezczyzny a te okreslenia stereotypowe zenada !Ja jestem kazda po trochu tu wymienionych I mam wspanialego meza wieloletni staz malzenstwa ! Wiec prosze nie wierzcie w te przedpotopowe bzdury! Badz saba a odpowiednia osoba pojawi sie w odpowiednim dla Ciebie Czasie!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.05.2020 16:35
Podsumowując. Kobieta nie może dbać o siebie Ale nie może też nie dbać. Nie może z facetem obejrzeć meczu bo na nią nie spojrzy jak potencjalną kandydatke na dziewczynę. Nie może robić o wszystko spiny Ale nie może też mieć wylane. Nie może mieć zbyt szalonych pomysłów. Nie może źle mówić na inne osoby. Nie może się bawić. Nie może mówić że coś jej nie pasuje. Jednym słowem ma być nudna, nie bawić się i słowem się nie odzywać i pod żadnym pozorem nie mówić o uczuciach. Tylko pojawia się mały problem że taka dziewczyna będzie miała również problem że znalezieniem chłopaka idąc tokiem waszego myślenia.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.04.2020 18:12
Ten artykul jest wyjatkowo bezsensowny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2020 21:10
rozstsztrzelac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.04.2020 09:13
Dokłądnie tak . Facet
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie