„Pojechałam na wakacje do Egiptu. Wróciłam z brzuchem...”

Kobieta nie wie, kto jest ojcem dziecka.
„Pojechałam na wakacje do Egiptu. Wróciłam z brzuchem...”
Fot. Unsplash
27.07.2018

Polki są znane z podróży do krajów takich jak Egipt, Turcja, Maroko czy Tunezja. Owe wojaże są owiane złą sławą. Mówi się o przygodach seksualnych Polek z miejscowymi facetami. Chociaż nie wszystkie podróżniczki mają taki cel, faktycznie nie brakuje dziewczyn chętnych na romans. Potwierdza to opowieść Mileny, która jakiś czas temu wróciła do Polski. Jako pamiątkę z podróży przywiozła do domu... dziecko. Na razie dopiero rozwija się w jej brzuchu, ale za kilka miesięcy wyda swój pierwszy krzyk.

Za miasiąc biorę ślub. Niedawno wrócił mój były i błaga mnie o szansę...

Milena nie wstydzi się wpadki, co nie znaczy, że nie obawia się krzywych spojrzeń. To nie jest jednak powód, dla którego zgodziła się na rozmowę z jedną z naszych redaktorek. Kobieta zastanawia się, czy powiadomić o wszystkim tatusia potomka. I właśnie w tym tkwi problem. Jest aż dwóch kandydatów do tej roli.

- Nie jestem ani pierwszą, ani ostatnią kobietą, której przydarzyło się coś podobnego. Może nie znam osobiście takiego przypadku, ale o wielu słyszałam. Kobiety mają dylematy odnośnie stwierdzenia, kto jest ojcem ich dziecka – zaczyna swoją opowieść Milena. – Dla niektórych pewnie będę wywłoką, zdzirą lub kobietą upadłą – jak kto woli. Nie rusza mnie to. Niech ludzie myślą sobie, co chcą. Sama siebie postrzegam jako kobietę wyzwoloną, odważną i lubiącą przełamywać stereotypy.

ciąża po wakacjach

Fot. unsplash.com

Do Egiptu pojechałam, bo miałam ochotę na romans. Od dawna nikogo nie miałam. Dlaczego Egipt, a nie Polska? Powód jest bardzo prozaiczny. Tam co drugi facet jest bardzo urodziwy, a do tego zadbany. Wysportowany, uśmiechnięty, pachnący i w dobrze dobranych ubraniach. W Polsce długo bym takiego szukała. Poza tym Egipcjanie traktują kobiety jak księżniczki. Przez całe swoje życie nie nasłuchałam się tyle komplementów, ile podczas kilku tygodni spędzonych w Egipcie. Być może nie wszystkie wypływały prosto z serca, ale i tak było mi bardzo miło, gdy usłyszałam, że przypominam pięknego anioła i pachnę niczym róża.

Milena już pierwszego dnia znalazła sobie kochanka.

- Mężczyźni non stop się za mną oglądali. Czułam na sobie ich wzrok nawet na terenie hotelu. Niektórzy uśmiechali się porozumiewawczo i szeptali słowa, których nie rozumiałam. Do jednego z tych mężczyzn – kelnera, uśmiechnęłam się sama. Zaczęliśmy rozmawiać. Zaledwie po wymianie kilku podstawowych informacji rozmowa zamieniła się we flirt. Umówiliśmy się na spacer po tym, jak on skończy zmianę.

Spacer zakończył się w mieszkaniu mężczyzny. Kobieta dopiero nad ranem wróciła do hotelu.

- Nasz romans trwał przez tydzień. Niesamowity czas. Gdybym była bardziej naiwna, pewnie zakochałabym się w nim. Szybko odkryłam jednak, że on szuka sponsorki. Chciał, żebym dawała mu pieniądze na doładowania do telefonu, płaciła za jedzenie i inne rzeczy. Postanowiłam zatem, że go sobie daruję. Tym bardziej, że poznałam A.

ciąża po wakacjach

Fot. unsplash.com

Po raz pierwszy zobaczyłam go podczas wycieczki do Muzeum Egipskiego w Kairze. Spodobał mi się od razu. Przeszłam obok niego tak, aby mnie zauważył, uśmiechając się jednocześnie. Jego też nie trzeba było zachęcać do kontaktu. Wywiązała się pomiędzy nami rozmowa. Szybko zrozumiałam, że trafiłam na kogoś wyjątkowego. A. bardzo dobrze mówił po angielsku i okazał się prawnikiem. Zaprosił mnie na kawę następnego dnia.

Milena opowiada o początku znajomości z A.

- Spędziliśmy czas bardzo przyjemnie. Dowiedziałam się, że A. ma dwie siostry i brata. Siostry są już zamężne, a młodszy brat studiuje. Opowiadał mi dużo o swojej rodzinie i pracy. Był ciekawy, jaka jest Polska. Był kilka razy w Europie, ale nigdy w naszym kraju. W ogóle ciekawiło go wszystko, co dotyczyło mojej osoby. Rozmawialiśmy też o religii i różnicach kulturowych. A. okazał się otwartym, ciepłym człowiekiem. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie.

Gdy A. dowiedział się, że niedługo wyjeżdżam, był niepocieszony. Tego samego dnia wylądowaliśmy w łóżku. Ponieważ A. miał wolne, spędziłam z nim jeszcze kilka dni. Na koniec obiecałam, że jeszcze wrócę do Egiptu.

Po powrocie do Polski okazało się, że Milena jest w ciąży. Nie wie, czy ojcem jest A. czy chłopak z hotelu.

Ogólnie biorę tabletki, ale kilka razy zapomniałam. Zarówno wtedy, gdy byłam z A., jak i moim poprzednim kochankiem. Egipscy mężczyźni mają w sobie coś takiego, że zapomina się o wszystkim. Nawet o jakimkolwiek zabezpieczeniu. Wiem, że to słaba wymówka, ale tak właśnie było.

ciąża po wakacjach

Fot. unsplash.com

Mam zamiar urodzić dziecko i wychować je. Wezmę odpowiedzialność za swój wybryk. Wiem, że nie będzie łatwo. Najbardziej boję się tego, co powie moja rodzina i znajomi. Będę musiała się przyznać do romansu. Wszyscy zobaczą ciemną karnację dziecka.

„Wyszłam za mąż z wielkiej miłości. Teraz żałuję, bo mój mąż to porażka” (Historia J.)

Zastanawiam się, kto jest ojcem. Gdyby był nim M., czyli ten pracownik z hotelu, nie mam co liczyć na pomoc, ale w przypadku A., kto wie. Może nawet poprosiłby mnie o rękę. Mogłabym wyjechać do Egiptu i żyć jak pączęk w maśle. Egipcjanie pracują na swoje żony, a ja wiem, że on jest bogaty. W Egipcie bardzo mi się podobało. Zakochałam się w tym kraju. Nie miałabym nic przeciwko takiemu życiu, nawet gdybym musiała przejść na islam.

Problem w tym, że ojcem dziecka może być M. Skąd mam wiedziec, że A. nie zechce tego sprawdzić? Wtedy byłabym w tarapatach. Może jednak lepiej dać sobie spokój i wychowywać dziecko samotnie.

Co doradziłybyście Milenie?
 
 

Polecane wideo

Komentarze (69)

Ocena: 4.68 / 5
gość (Ocena: 5) 30.07.2018 20:14
śmiać mi się chce z takich idi.tek jak Ty. oni mówią tak do każdej i nie na znaczenia czy ładna czy brzydka,zgrabna czy gruba,młoda czy stara. jeśli jest chętna to mało istotne. tam się liczy tylko to że on sobie na tobie ulży.Dawno temu pracowałam kilka miesięcy jako animatorka w Egipcie. Polki Niemki i Rosjanki rozkładają nogi już po kilku czułych słowkach. sądząc po twoim opisie to naogladalas się za dużo Tureckich filmów i Ci się pomieszalo troszeczkę hehe nie te realia dziewczyneczko. nie licz na nic bo ani pierwszy ani drugi nawet Cię nie zapamięta. i ja bym się przepadala bo jest duża szansa że nie tylko brzuch przywiozlas
odpowiedz
wt6erayer (Ocena: 5) 29.07.2018 10:56
ona nie jest wyzwolona i odwazna tylko bardzo niedojrzala.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2018 17:50
no już polaczki, zjedzcie ją że miała kaprys zrobić sobie dziecko i jeszcze est w stanie sama je utrzymać
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.07.2018 17:44
"Polki są znane z podróży do krajów takich jak Egipt, Turcja, Maroko czy Tunezja" - czy wy do redakcji zatrudniacie ludzi z FAS albo downem?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.07.2018 13:37
Takie szm.ty powinno się publicznie linczować i betonować im cipska. Tfu...gardze takimi kurvvami.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie