12 rzeczy, których facet nigdy nie powie kobiecie

My już wiemy, o co chodzi.
12 rzeczy, których facet nigdy nie powie kobiecie
Fot. iStock
13.07.2018

Są takie rzeczy, których mężczyźni nigdy nie powiedzą kobiecie. Nie ze względu na to, że przeskrobali coś złego. Mają w tym swój interes. Chodzi o ich uczucia i ambicje. Zdarza się też, że prawda mogłaby być dla partnerki zbyt bolesna. Wolą nie robić jej przykrości.

11 miejsc, w których poznasz fajnego faceta

Dobrze jest wiedzieć, co faceci ukrywają. W ten sposób można ich lepiej zrozumieć i uniknąć popełnienia poważnych błędów, które mogą doprowadzić do rozpadu związku.

Przekonaj się, o co chodzi.

Lubią pewne siebie dziewczyny

Pewność siebie dodaje uroku każdej kobiecie. Dzięki niej staje się ona bardziej atrakcyjna w oczach mężczyzny. Prędzej zwróci on uwagę na kobietę z lekką nadwagą i o niesymetrycznych rysach twarzy, ale za to pewną siebie niż niepewną siebie, piękną modelkę z nogami do nieba.

Twój wygląd ma duże znaczenie

Złota zasada brzmi: nie wyglądaj gorzej niż w okresie, gdy chodziliście na randki i on tak bardzo się o ciebie starał. Wiele kobiet po „zaklepaniu” mężczyzny odpuszcza sobie zabiegi pielęgnacyjne. Kobiety użalają się nad sobą, płaczą i przekonują, że mężczyźni powinni je kochać w każdym wydaniu. Kochać może i będą, ale na tym się skończy. Nieatrakcyjna kobieta nie będzie ich pociągać.

Przyglądają się kobietom wnikliwie

Obserwują postawę kobiety. Czy nie jest zbyt zaangażowana w relację? Czy nie opowiada o dzieciach na drugiej randce? Czy w myślach nie wybiera sukni ślubnej? Faceci dostrzegają różne szczegóły w zachowaniu. Zniechęcają się, gdy kobieta jest od razu nastawiona na stały związek. Uważaj, żeby się nie zdradzić. Flirtuj i uśmiechaj się, ale nie rób sobie od razu nadziei na to, że będziecie razem.
 

czego nie mówią faceci

Fot. unsplash.com

Czasami nie wiedzą jak coś zrobić

Mężczyźni lubią, kiedy się ich podziwia. Nie znoszą sytuacji, gdy stoją pod ścianą i nie wiedzą, jak coś zrobić. Traktują je jak porażki. Nie przyznają się do własnej bezradności, ale będą kombinować, jak ukryć przed partnerką niepowodzenie.

Kiedy zadajesz podchwytliwe pytania, czują się zagubieni

To pytania dotyczące wyglądu. Na przykład kobieta pyta się, jak wygląda w nowych dżinsach albo czy przytyła. Mężczyna czuje się zagubiony. Nie chce sprawić jej przykrości, więc zawsze powie coś miłego. Ale to nie znaczy, że tak myśli.

Faceci są zazdrośni

Oni wręcz gotują się ze złości, kiedy widzą swoje dziewczyny flirtujące z innymi, ale nie okażą tej emocji. W jaki sposób okażą swoje niezadowolenie? Na przykład milcząc albo obrażając się na ciebie.

czego nie mówią faceci

Fot. unsplash.com

Nie stać ich na niektórze rzeczy

Dla nich to oznaka słabości. Wstydzą się, kiedy nie mają pieniędzy na rzeczy czy rozrywki, które dla kobiety są oczywiste. Wymyślają różne wymówki, aby nie domyśliła się, o co chodzi. W pieniądzach często widzą siłę.

Lubią dziewczęce „rzeczy”

Ukrywają to nie tylko przed kobietą, ale także przed innymi mężczyznami. Obawiają się, że zostaną niezrozumiani. Lubią oglądać seriale dla kobiet, teleturnieje i inne programy rozrywkowe skierowane do osób płci żeńskiej. Poza tym cenią gładką skórę i zadbane paznokcie. Potrafią spędzić przed lustrem sporo czasu.

Czasami się boją

Nawet takich rzeczy jak ciemność czy pająki. Nigdy się do tego nie przyznają, ponieważ to dla nich oznaka słabości. Bądź jednak wyrozumiała i nie wyśmiewaj go, gdy zdasz sobie sprawę, że ma jakąś fobię. Każdy człowiek czegoś się boi.

czego nie mówią faceci

Fot. unsplash.com

Ukrywają uczucia

Faceci ukrywają uczucia z tego samego powodu co strach. To dla nich przejaw słabości. Możesz nie wiedzieć, ale niektórzy rozklejają się przy filmach romantycznych. Podczas oglądania seansu nie zobaczysz na twarzy faceta łez, za to usłyszysz komentarz wypowiedziany obojętnym tonem. Przeważnie krytyczny, żeby jeszcze bardziej zamaskować wzruszenie.

Tak wygląda kobieta, której ŻADEN mężczyzna nie będzie chciał poderwać

Nie odchodzą bez powodu

Dla kobiety może nie być jasny, ale coś jest na rzeczy. Faceci nigdy nie robią czegoś bez powodu. Prawdopodobnie przekona się o nim po czasie. Wina może leżeć zarówno w niej, jak i okolicznościach zewnętrznych.

Lubią komplementy

Jeżeli facect na nie zasługuje, nie szczędź mu pochwał. Oni się nie upominają o komplementy, ale lubią, gdy się ich docenia. Mężczyźni lubią się też czuć potrzebni. Żaden nie chce być postrzegany jako okazyjny dodatek, który można zabrać na wesele czy do kina.

 Źródło: brightside.me

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 10:52
Nierobom dziekujemy :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2018 10:43
"Nie stać ich na niektórze rzeczy Dla nich to oznaka słabości. Wstydzą się, kiedy nie mają pieniędzy na rzeczy czy rozrywki, które dla kobiety są oczywiste. Wymyślają różne wymówki, aby nie domyśliła się, o co chodzi. W pieniądzach często widzą siłę." nie widza sile tylko wiekszosc kobiet leci na kase , och prosze bez tekstow ze nie leci ;) wiekszosc nie wszystkie
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie