9 rzeczy, których mężczyźni NIENAWIDZĄ w kobietach

Nawet nie miałaś świadomości, że on tak bardzo tego nie znosi!
9 rzeczy, których mężczyźni NIENAWIDZĄ w kobietach
Fot. iStock
14.07.2018

Przyznaj szczerze – zdarzyło ci się kiedyś zauważyć przelotny, niemal niewyczuwalny grymas złości na twarzy twojego faceta podczas waszej rozmowy? Jeśli tak, oznacza to tylko jedno: wypowiedziałaś wtedy jedno ze zdań, na które mężczyźni mają absolutną alergię, choć nigdy nie powiedzą tego głośno. Ewentualnie zrobiłaś coś, co doprowadziło ukochanego do szewskiej pasji.

O jakich słowach i zachowaniach mowa? Oto one!

Czy jesteś kobietą, której pragną mężczyźni? Znamy ich ideał

Skłamałaś

Dla faceta nie ma nic gorszego niż partnerka, która go okłamuje. Nieważne, czy jest to kłamstwo dużego kalibru, czy małe kłamstewko. Dla mężczyzny jest to równoznaczne z tym, że po prostu go… nie szanujesz.

Zachowałaś się jak słodka idiotka

To nieprawda, że faceci boją się mądrych kobiet. Inteligencja jest według nich sexy. Mają za to alergię na „słodkie idiotki”, które udają głupsze niż są w rzeczywistości.

„Zdecydowałam, że…”

Ty postanowiłaś, ty stwierdziłaś, ty zdecydowałaś… a on nie ma nic do gadania. Mężczyźni nie znoszą egoistycznych dziewczyn, które nie liczą się z ich zdaniem. Uważają, że każdą decyzję, która dotyczy was obojga, powinniście przedyskutować wspólnie.

irytujące zachowanie

Fot. Unsplash

Bawiłaś się w gierki

Odrobina zazdrości w związku jest w porządku, ale kiedy facet wyczuje, że celowo flirtujesz na jego oczach z kimś innym, przyniesie do odwrotny skutek do zamierzonego. Zamiast zazdrości, wywołasz w nim politowanie i przekonanie, że… on zasługuje na kogoś lepszego.

Narzekałaś

Słowo „dramat” mogłoby być twoim drugim imieniem. Lubisz sobie ponarzekać na wszystko. Pogoda zła, pracodawca okropny, figura obrzydliwa, chłopak za mało romantyczny. Znalazłabyś wadę nawet tam, gdzie jej nie ma. Niestety twój wieczny pesymizm może odstręczać partnera i prędzej czy później wymieni cię na dziewczynę, która potrafi dostrzec promyk słońca między burzowymi chmurami.

„Prosiaczku, pieseczku, rybko…”

Im częściej nazywasz swojego ukochanego zdrobnieniem nawiązującym do zwierząt, tym gorzej. Co za dużo to niezdrowo. Mężczyźni naprawdę wolą tradycyjne „kochanie”.

Zachowałaś się niedojrzale

Plotkowanie, robienie komuś na złość, obgadywanie innych… Jeśli robisz którąś z tych rzeczy na oczach swojego faceta, on ma cię za kompletnie niedojrzałą. I możesz być pewna, że wcale mu się to nie podoba.

irytujące zachowanie

Fot. Unsplash

Przylepiasz się do niego

Robisz mu awanturę za każdym razem, gdy przez kilkanaście minut nie odpisuje na twoją wiadomość? Przylepiasz się do niego, gdy jesteście w towarzystwie jego kumpli? Wydzwaniasz do niego kilkanaście razy dziennie? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, możesz być pewna, że on czuje się w relacji z tobą jak więzień. Daj facetowi trochę oddechu!

„Nie, nie i jeszcze raz nie”

Do wszystkiego jesteś nastawiona negatywnie i bardzo często facet słyszy od ciebie słowo „nie”? „Nie chce mi się iść do kina”, „Nie chce mi się gotować obiadu”, „Nie mam ochoty na seks” – takie zdania są absolutnie normalne, chyba że… mężczyzna słyszy je z twoich ust codziennie.

„Dziewczyna zbyt wiele ode mnie wymaga. Mam być bardziej romantyczny i lepiej zarabiać” (Historia Marcina)

 

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 22:35
Tytuł powinien brzmieć "9 rzeczy, których ludzie NIENAWIDZĄ w swoich partnerach". Przecież to wszystko działa również w drugą stronę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 10:48
Zrobię zaraz listę tego czego my KOBIETY nie znosimy w mężczyznach.Lista będzie sporo dłuższa ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2018 21:23
Polscy mężczyźni są chorzy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2018 17:25
Coś w tym jest, bo ja do niedawna spotkałam się z chłopakiem, który spełnia niektóre z tych opisów i choć z początku bardzo mi się podobał, to z czasem zupełnie to ostygło.
odpowiedz
Stachu (Ocena: 5) 14.07.2018 12:00
Aby drogim Paniom zaoszczędzić czas, pozwalam sobie w Waszym imieniu napisać typowy kobiecy komentarz do tego "artykułu": Jak oni śmieją tak poniżać kobiety i to ma być kobiecy portal? Ciekawe czego ci faceci wymagają od siebie? Drobnostka, nie dziękujcie.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie