Czy jesteś kobietą, której pragną mężczyźni? Znamy ich ideał

Oto 10 cech, które na to wskazują.
Czy jesteś kobietą, której pragną mężczyźni? Znamy ich ideał
Fot. Unsplash
12.07.2018

Każda kobieta chce być super. Na szczęście jest to osiągalne, ponieważ bycie super w żadnym razie nie odnosi się do wyglądu, a przynajmniej w bardzo małym stopniu i wszystkie możemy ten warunek spełnić. Dotyczy sposobu bycia, nastawienia oraz zachowania. Jeżeli podejmiesz wysiłek, ty również możesz być super.

Męskim okiem: Koniec złudzeń. Faceci chcą mieć WIĘCEJ NIŻ JEDNO DZIECKO

Na podstawie wypowiedzi znajomych facetów udało nam się ustalić zestaw cech, które powinna posiadać superkobieta. Oto one.

Uśmiecha się na widok faceta

Faceci chcą mieć obok siebie uśmiechnięte, radosne partnerki, a nie takie, które mają skrzywione miny. Kiedy mężczyzna widzi uśmiech kobiety na swój widok, wie, że jej na nim zależy i lubi jego towarzystwo. Uśmiech na widok faceta to zdaniem mężczyzn najlepszy komplement, jaki mogą dostać od wybranki serca.

Na pierwszym miejscu stawia ludzi

Nie karierę, nie zainteresowania, nie zwierzęta, a ludzi. Na pierwszym miejscu powinien być facet. W końcu jest drugą połówką. Mężczyźni nie lubią kobiet, które nigdy nie mają dla nich czasu. Zwłaszcza gdy potem proszą o przysługę. Facet ma prawo czuć się traktowany przedmiotowo.

 

 

super kobieta

Fot. unsplash.com

Opiekuńczość to jej drugie imię

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które się o nich troszczą. To oznacza, że są zawsze gotowe przytulić faceta, wysłuchać go, powiedzieć miłe słowo. Kiedy choruje, przygotowują ciepły rosół i doglądają niczym najlepsza pielęgniarka. Gdy ma poważne problemy, są niezawodnym wsparciem.

Niczego nie udaje

Nie udaje osoby, którą nie jest i zawsze zachowuje się szczerze. Płacze, kiedy ma na to ochotę, a kiedy się złości, również okazuje uczucia. Mówi to co myśli, chociaż zawsze z dużym wyczuciem.

Ma wyczucie stylu

Wie, że na egzamin zakłada się białą bluzkę, na obiad do teściów nie ubiera się spódniczki mini, a w kościele „zakazane” są odkryte ramiona. Ma idealne wyczucie stylu. Kiedy wymaga tego sytuacja, ubiera się elegancko, ale kiedy może sobie pozwolić na bardziej swobody strój, również dba o szczegóły. Zawsze ma świeże włosy i unosi się wokół niej delikatny zapach.

super kobieta

Fot. unsplash.com

Nie ocenia pochopnie innych

Nie wydaje pochopnych osądów na temat innych ludzi. Nie nazywa biedaka leniem, a dziewczyny, która miała kilku facetów, łatwą. Jest bardzo ostrożna w formułowaniu osądów na temat innych ludzi.

Mówi dobrze o innych

Trzyma się zasady, że mówi się o innych dobrze albo w ogóle. Nie plotkuje o innych i nie komentuje złośliwie wyglądu czy zachowania innych kobiet. Ma świadomość, że to obrzydliwe i nie zniża się do takiego poziomu.

Jest dowartościowana

Skupia się na swoim życiu, a nie na życiu innych ludzi. Nie ogląda się na inne kobiety, nawet jeżeli daleko jej do piękności. Doskonali swój charakter, rozwija umiejętności i stara się być najlepszą wersją samej siebie. Wie, że nad niektórymi rzeczami trzeba popracować, a inne trzeba pokochać. Nie histeryzuje z powodu jednej małej fałdki na brzuchu i pryszcza na czole. Kocha samą siebie.

super kobieta

Fot. unsplash.com

Dba o swoje zdrowie

Zdrowo się odżywia i jest aktywna fizycznie. Ma świadomość, że w zdrowym ciele tkwi zdrowy duch. Poza tym szanuje swoje ciało, co przejawia się również w tym, że nie je śmieciowego jedzenia. W miarę możliwości uprawia też sport. Niezależnie od tego czy jest to siłownia czy youtubowe nagranie, ćwiczy i jest w tym wytrwała.

10 niepokojących sygnałów, które świadczą o problemach w związku

Ma swój styl

Nie podąża ślepo za trendami w ubieraniu się czy wystroju wnętrz oraz modą na slow life i tym podobne. Według facetów to oznaka braku charakteru i pewności siebie. Kobieta super to kobieta naturalna. Wybiera i akceptuje to, co lubi, i to, w co wierzy. Nie dopasowuje się do tłumu – jest sobą.
 

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.07.2018 21:30
takie kobiety mają ogromny problem ze znalezieniem faceta, bo są za dobre, trafiają często na drani, bo są za łagodne, pasowałyby do poprzedniego stulecia, teraz wystarczy być plastikową, seksowną lalką albo wulgarną panną i już cie pragną :))
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 14:53
Niech autor nauczy się języka polskiego. Spódnicy sie nie ubiera ( no bo w co ?), tylko wkłada. Można ewentualnie ubrać SIĘ w spódnicę.
odpowiedz
najpaskudniejszy typ (Ocena: 5) 12.07.2018 09:20
powiatowa ksiezniczka ktorej godny jest tylko milioner z arabii, a reszta dla niej to scenografia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie