11 miejsc, w których poznasz fajnego faceta

Miłość na Ciebie czeka!
11 miejsc, w których poznasz fajnego faceta
Fot. Unsplash
11.07.2018

Gdzie poznać tego jedynego? To pytanie zadaje sobie wiele dziewczyn. Najczęściej romantyczne relacje nawiązuje się przypadkiem – przez znajomych, na uczelni, imprezie czy innej uroczystości. Jednak nie wszystkie dziewczyny mają tyle szczęścia. Lata mijają, a one są wciąż same. Coraz częściej w ich myślach pojawia się dylemat, gdzie mają szukać wybranka, żeby wreszcie go znaleźć.

„Byłam zaręczona 7 razy” (Historia Kaliny)

Jeżeli w grę wchodzi stała relacja, od razu podpowiadamy, żebyś omijała bary, puby i dyskoteki. Zwłaszcza, gdy przekroczyłaś 25 rok życia. Zakładamy, że szukasz kogoś starszego albo w tym samym wieku. Faceci zbliżający się do 30., którzy odwiedzają bary czy puby są przeważnie zajęci i wychodzą na piwo z kumplami w celach towarzyskich. Inaczej ma się sprawa z dyskotekami – „podstarzałych” bywalców prawdopodobnie interesują wyłącznie przelotne znajomości.

Najlepiej szukać w takich miejscach, w których lubisz przebywać. Wówczas są największe szanse, że spotkasz bratnią duszę. Ale szczęściu przeważnie trzeba pomóc. Dlatego nie ograniczaj się do nich. Zajrzyj do przewodnika, który stworzyłyśmy specjalnie z myślą o tobie. Znajdziesz w nich miejsca, które warto odwiedzać, jeżeli szukasz faceta na stałe.

Biblioteka uniwersytecka

W dużych miastach zaletą bibliotek są nie tylko imponujące zbiory, ale także miejsca idealne do nawiązywania znajomości. Na przykład kawiarnie, strefy z pufami (BUW) albo inne. Wiadomo, że przychodzisz tam w celach naukowych, ale nie zapomnij się przy tym rozejrzeć. Jeżeli ktoś ci się spodoba, znajdź wymówkę, aby do niego zagadać (ale nie nazbyt oczywistą!) i nie nastawiaj się od razu na romans, bo biedak jeszcze się wystraszy.

gdzie poznać faceta

Fot. unsplash.com

Uniwersyteckie koło zainteresowań

Kto powiedział, że masz się ograniczać jedynie do grupy, do której zostałaś przydzielona? Jeżeli masz konkretne zainteresowania związane z kierunkiem studiów, dowiedz się, czy nie jest prowadzone koło zainteresowań zrzeszające ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wspólne zainteresowania to naprawdę dobry początek, jeżeli chodzi o miłosne relacje.

Kawiarnia

Lubisz czytać i przepadasz za kawą? A co powiesz na spędzenie sobotniego popołudnia przy dobrej lekturze i filiżance tego napoju? W weekendy mnóstwo ludzi odwiedza kawiarnie, aby się zrelaksować. Możliwe, że zwrócisz uwagę jakiegoś faceta, a może sama odważysz się do niego odezwać.

Pielgrzymka

Dla dziewczyn wierzących doskonałą okazją do poznania faceta są pielgrzymki. W ich trakcie ludzie nawiązują przyjaźnie i relacje miłosne. Najlepsze jest to, że spotkasz kogoś, kto wyznaje podobne wartości.

gdzie poznać faceta

Fot. unsplash.com

Wycieczka zagraniczna

Wyjazd zagraniczny również jest świetnym pomysłem na to, aby kogoś poznać. Rzecz jasna nie możesz się ograniczyć do spędzania czasu przy hotelowym basenie. Zwiedzaj popularne miejsca, ale też odkrywaj mniej popularne szlaki. Kto wie, może zawróci ci w głowie jakiś miejscowy facet?

10 niepokojących sygnałów, które świadczą o problemach w związku

Kino

W kinie też można kogoś poznać, ale pod warunkiem, że nie wybierzesz się na komedię romantyczną. Na nie przeważnie chodzą pary. Chodź na typowe męskie kino, a podczas seansów wyglądaj niczym milion dolarów. Jeżeli zwrócisz uwagę faceta, na pewno do ciebie zagada.

Rekolekcje

To kolejna propozycja dla dziewczyn wierzących. Na myśli mamy rekolekcje, które trwają kilka dni. W ich trakcie organizowane są przerwy, podczas których można nawiązać znajomość. Sprzyja temu luźna, przyjazna atmosfera. Poza tym na takie rekolekcje chodzi mnóstwo młodych osób. Opowieści, że uczęszczają na nie wyłącznie staruszki, są mitem.

gdzie poznać faceta

Fot. unsplash.com

Impreza kulturalna na świeżym powietrzu

Kino pod chmurką, przedstawienie teatralne na świeżym powietrzu czy inne wydarzenia są doskonałą okazją do poznania faceta. Musisz miec tylko szeroko otwarte oczy. Wybieraj się na nie z przyjaciółką – również samotną. We dwie poczucjecie się pewniej.

Park

Możesz w nich biegać, jeździć na rolkach lub spacerować. Wybieraj raczej duże, popularne parki i godziny popołudniowe (w tygodniu), a najlepiej weekendy. Wtedy ludzie nie są tacy zabiegani. Jest większa szansa, że kogoś poznasz.

Galeria handlowa

Tam też można kogoś poznać. Jest na to nawet bardzo duża szansa, zwłaszcza w supermarketach. Pamiętaj o ładnym wyglądzie, uśmiechu i przystępnej postawie. Wtedy jest większa szansa, że facet cię zaczepi.

Siłownia

Siłownie są bardzo popularne i sprzyjają nawiązywaniu znajomości. Jeżeli jesteś fanką aktywności, koniecznie zapisz się do jakiejś placówki. Nie tylko poprawisz wygląd swojej sylwetki, ale zwiększysz szanse na poznanie faceta.
 
 

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.07.2018 22:55
Ja już mam obcykane wszystkie miejsca do poznania faceta (poza rekolekcjami, wtf ?!) i szczerze też odmawiam poznania jakiegokolwiek faceta na imprezie, czy w barze. Raz, że chodzą tam sami napaleńcy szukający łatwych lasek na jedną noc, a dwa niektórzy faceci przychodzą tam z laskami więc nie opłaca się w ogóle. Nie znajdziemy też poważnego faceta w galerii handlowej, z tego samego powodu. Odradzam też poznawanie na wycieczce zagranicznej, niektórzy obcokrajowcy wodzeni stereotypami, uważają że kobiety z Europy wschodniej to łatwe kurvvy, które dają każdemu z egzotyczną urodą. I to są zarówno, Hiszpanie, Włosi, jak i Latynosi. (W pewnym sensie mają rację niestety). Kino też odpada - nikt nie przychodzi tam zarywać laski, tylko obejrzeć dobry film i pośmiać się ze znajomymi. Reszta jest ok, i w tych miejscach znajomość może się przerodzić w coś więcej. Tak naprawdę TYLKO siłownia, kawiarnia/bar z fast foodami lub impreza miejska na świeżym powierzu jest według mnie dobrą miejscówką, do poznania faceta.
zobacz odpowiedzi (3)
pozdrowienia z podlogi (Ocena: 5) 11.07.2018 08:12
pielgrzymka i rekolekcje rulez ;)))
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2018 07:03
Hahahahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie