Kobiety się tego wstydzą, a faceci to uwielbiają. 15 dziwnych rzeczy, które są sexy

Trudno uwierzyć, ale to ich naprawdę bardzo kręci...
Kobiety się tego wstydzą, a faceci to uwielbiają. 15 dziwnych rzeczy, które są sexy
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/498632989988047352/)
22.06.2018

Kiedy kobietę można nazwać seksowną? Wielu z nas wydaje się, że to kwestia idealnej figury, skąpego ubrania, mocnego makijażu, a może nawet odrobiny rozwiązłości. Seksbomba kusi wyglądem i potrafi być wyzywająca, kiedy trzeba. To jednak wyjątkowo stereotypowe spojrzenie na ten temat. Okazuje się, że panowie doceniają także mniej oczywiste sygnały wysyłane w ich stronę.

 Faceci opisali DZIEWCZYNĘ IDEALNĄ!

Portal metro.co.uk przekonuje, że wcale nie musisz świecić głęboko wyciętym dekoltem albo prowokować w inny sposób. Seksowna dziewczyna to nie to samo, co wulgarna. Czasami wystarczy odrobina szczerości i bezradności. Niedoskonałości urody także działają na męskie zmysły. Zupełnie niepotrzebnie staramy się je ukrywać, bo perfekcja jest dla nich zwyczajnie nudna.

Nie wierzysz? Oto 15 rzeczy, które rozpalą faceta do czerwoności, choć na pierwszy rzut oka powinny działać wyłącznie na naszą niekorzyść. Warto wziąć to sobie do serca i przestać się aż tak bardzo przejmować…

seksowna kobieta

fot. Unsplash

Brak makijażu

Przestań malować się dla faceta. Większość z nich ma dosyć idealnie „zrobionych” dziewczyn i doceni twoją prawdziwą twarz.

Widoczne zmarszczki

Uważamy je za szpecące, ale dla mężczyzny są symbolem doświadczenia. A to jest bardzo sexy, bo sprawdza się też w łóżku.

Picie piwa

Stereotypowa kobieta zamawia zawsze kolorowego drinka. Pokaż mu, że potrafisz cieszyć się dokładnie tym, co on. To was do siebie zbliży.

Rozstępy

Być może nie wyglądają atrakcyjnie, ale mężczyznom kojarzą się z naturalnością. A tej są bardzo spragnieni w czasach wszechobecnej sztuczności.

Rozmowa telefoniczna pod wpływem alkoholu

Wydzwanianie do faceta po wypiciu kilku głębszych wydaje się fatalnym pomysłem. Ale dla niego to całkiem urocze, że nawet w takim stanie o nim myślisz.

Zobacz również: Aktualny ranking: 8 rzeczy, które rozpalają facetów (ROBISZ TO?)

seksowna kobieta

fot. Unsplash

Małe piersi

Czas wyleczyć się z tego kompleksu. Okazuje się, że kompaktowy biust uważany jest za bardzo atrakcyjny, bo kojarzy się ze zdrowiem i dobrą formą.

Niedopasowana bielizna

Czasami wstydzimy się rozebrać, bo nie byłyśmy na to gotowe. Mamy na sobie np. czarny stanik i wielkie majtki w grochy. Ale to żaden problem, bo dla faceta to sygnał, że niczego nie planowałaś. A niewinność też jest sexy.

Zaokrąglony brzuch

Kolejny dowód na to, że panowie doceniają naturalność i nie szukają idealnej partnerki. Odrobina tkanki tłuszczowej to sygnał, że masz do siebie dystans.

Rozmazany makijaż

To zmora większości kobiet, ale chyba nie ma się czym martwić. Zwłaszcza, jeśli make-up rozmazał się w trakcie igraszek.

Powrót z imprezy boso

To nie tylko kwestia zmęczonych noszeniem szpilek stóp. Facet postrzega to także jako łamanie konwenansów i bezpretensjonalność.

Zobacz również: 21 kobiecych zachowań, które każdego faceta doprowadzą do szału

seksowna kobieta

fot. Unsplash

Niedojrzałe zachowanie

Tylko pewna siebie kobieta nie kontroluje każdego swojego ruchu i słowa. Czasami trzeba odrzucić obowiązujące normy i zaszaleć. Mężczyzn to kręci.

Nieumiejętność opowiadania dowcipów

Żart w twoim wykonaniu nigdy nie śmieszy, bo zawsze go palisz? Albo zapominasz, jaka była puenta? Nic straconego. Panowie uwielbiają taką nieporadność.

Stosunek do dzieci

Jeśli jesteś dla nich czuła, wyrozumiała i troskliwa - on jest już twój. Każdy facet, nawet zainteresowany tylko przelotną znajomością, zastanawia się nad tym, jaką byłabyś matką.

Spanie w dresach i rozciągniętym t-shircie

Seksowna koszulka nocna to widok miły dla oka, ale dopiero w takiej stylizacji pokazujesz dystans i pewność siebie. A to nieodłączny element seksapilu.

Odstające boczki

Pełne kształty kojarzą im się z większą płodnością, co podświadomie działa na ich zmysły. Wałeczki tłuszczu to nie dyskwalifikująca wada, ale coś uroczego.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.06.2018 22:03
" Okazuje się, że kompaktowy biust uważany jest za bardzo atrakcyjny, bo kojarzy się ze zdrowiem i dobrą formą." Naprawdę? Co ma mały biust do zdrowia i dobrej formy? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2018 19:09
Czyli naturalność przede wszystkim. Tylko zaznaczcie, że to nie na początku związku :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2018 18:07
Tak a jutro artykuł z ta sama wyliczanka opatrzony tytułem co odpycha facetów
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2018 15:46
coś w tym jest dziewczyny. pozdrawiam rafał
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo