Opowiem Wam, z kim zdradzam swoją żonę

Z kim najczęściej zdradzają żonaci faceci? Znasz te kobiety.
Opowiem Wam, z kim zdradzam swoją żonę
Fot. Unsplash
07.06.2018

Ciągle mówi się o tym, że podstawą szczęścia w związku jest zaufanie. Mimo to jest wiele kobiet, które codziennie łamią tę zasadę. Patrzą podejrzliwie, gdy ich mąż odbiera telefon i wychodzi do drugiego pokoju. Gdy spóźni się z powrotem, wypytują, gdzie był. Reagują też nerwowo na widok atrakcyjnych kobiet i próbują zamknąć męża w czterech ścianach. W ten sposób same przyczyniają się do tego, że on sam ma ochotę uciec. Pytanie tylko, gdzie to zrobi?

Typy kobiet, o których marzy każdy facet (a one i tak są same)

Wbrew pozorom nie trzeba szukać daleko. Facet raczej nie szuka specjalnej okazji do zdrady. Wykorzystuje okoliczności, które się pojawiają. Jeżeli zatem podejrzewasz, że on nie jest ci wierny, rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu.

Oto kobiety, z którymi faceci najczęściej zdradzają żony.

Żona przyjaciela

Przyjaźń schodzi na dalszy plan, gdy w grę wchodzą uczucia. Nawet męska przyjaźń. Mężczyźni uchodzą za bardziej honorowych od kobiet, ale atrakcyjna znajoma potrafi zakręcić w głowie, zwłaszcza wtedy, gdy facet przeżywa kryzys małżeński.

Przyjaciółka żony

Nigdy nie ufaj przyjaciółce w 100 proc., jeżeli przebywa często w waszym towarzystwie i nie ma faceta. Zdesperowane i samotne kobiety są zdolne do wszystkiego. W przypadku gdy będą miały do wyboru faceta i przyjaciółkę, raczej wybiorą tego pierwszego.

z kim on zdradza

Fot. unsplash.com

Sąsiadka

Ryzyko wzrasta, gdy jest samotna i przekroczyła trzydziestkę. Niektóre kobiety robią się w tym wieku zdesperowane i odsuwają zasady moralne na bok. Bez żadnych skrupółów rozbiją związek małżeński, aby tylko złapać faceta. Zwróć uwagę, czy żadna sąsiadka nie robi maślanych oczu na widok twojego męża i czy nie prosi go o pomoc. To jeden z typowych haczyków na faceta.

Koleżanka z pracy

Dla niektórych facetów pokusa jest zbyt silna. Widzą atrakcyjną koleżankę każdego dnia. Czasami muszą z nią zostawać po godzinach albo wyjeżdżać w krótkie podróże służbowe. Trzeba też wspomnieć o wyjazdach integracyjnych oraz imprezach pracowniczych. Jeżeli on zechce cię z nią zdradzić, na pewno nie zabraknie mu okazji.

Nowa znajoma

Facet w każdej chwili może kogoś poznać, jeżeli ma wiele zainteresowań i jest aktywny sportowo. Dzięki temu pojawia się mnóstwo okazji do poznania kogoś interesującego. Można wymienić chociażby imprezy biegowe, siłownie, kluby i inne tego typu miejsca. Wspólne zainteresowania zbliżają. Facet ma wrażenie, że wreszcie znalazł kogoś, kto go zrozumie. Od tego już niedaleki krok do zdrady.Szczególnie gdy przeżywacie trudny okres.

z kim on zdradza

Fot. unsplash.com

Matka/siostra żony

To nie żart. On może cię zdradzić nawet z bliską krewną. Często mówi się, że nie ma uczuć pomiędzy kobietami, jeżeli na drodze stanie facet. Życie potwierdza tę tezę. Rodzona siostra może odbić męża. Podobnie matka. Nie ma znaczenia, czy są w związkach czy nie.

Dokładnie taki wzrost gwarantuje powodzenie. Zmierzyli to co do centymetra

Dawna miłość

Uważaj na jego dawną miłość. Wiele osób ma sentyment do eks partnerów, a zwłaszcza do pierwszej miłości. Jeżeli ta kobieta nagle pojawi się w waszym życiu, z pewnością odżyją wspomnienia. Rutyna w małżeństwie, kłótnie pomiędzy wami oraz jej samotność sprzyjają zdradzie.

Przyjaciółka

Niektórzy mówią, że przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną nie istnieje, a inni, że tak. Jeżeli on ma przyjaciółkę, jesteś w trudnej sytuacji. Zbyt duża podejrzliwość z twojej strony zniechęci go do ciebie, a przecież zarówno on, jak i ona mogą mieć dobre intencje. W takiej sytuacji sama popchniesz go w jej ramiona i nie wiadomo, czym się to skończy. Z drugiej strony zbyt duża pobłażliwość może przynieść ten sam efekt. Przyjaciółki mężów bardzo często stają się ich kochankami.

Polecane wideo

Komentarze (25)
Ocena: 4.24 / 5
gość (Ocena: 1) 27.07.2018 10:25
Czyli artykuł wystarczyło by napisać dwoma słowami. Z Każdą ! Po co takie głupoty pisać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2018 18:57
Dziewczyny chcę wam przekazać że około 60 proc a nawet 80 zajętych/żonatych/w związku zdradza.To że rodzisz mu dzieci i ciebie wybrał to żadne trofeum!Jesteś dobrą żonką i kocha cię za naiwność i za to że mu wybaczysz.A ty masz pretensje do kobiet które imprezują,zwiedzają i się bawią,ale wiesz jaka jest prawda?Normalny facet ma kobietę z którą będzie miał dzieci ale z którą się bawi i imprezuję.Taki który nie dzieli kobiet na kategorię.Jego dziewczyna/żona miała kogoś/paru i umie się bawić.Z kolei prymitywy uważają że ma być kochanka i żona.To w waszym biznesie jest znaleźć odpowiedniego.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 2) 09.06.2018 21:50
Mężczyzna jest częścią przyrody i plemniki,jak każdy samiec musi rozsiewać gdzie się da,więc zdrady to nieporozumienie,muzułmanie mają 4 żony i jest zgoda.Więc ja rozsiewam plemniki albo do macicy albo do ust ewentualnie do odbytu.NIC TEGO NA ŚWIECIE NIE ZMIENI.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 09.06.2018 21:37
zdradzam żonę od 50 lat,bo żona absolutnie nie daje mi zadowolenia seksualnego,i tylko ta sfera życia jest nie trafiona,choć mamy dwóch dorosłych synów,których wychowaliśmy na bardzo porządnych ludzi.Mój zawód sprzyjał w poznawaniu kobiet.Uprawiałem sex nie zobowiązująco.Żona nigdy nie dowiedziała się o zdradach.15 lat chodzę do klubu swingers gdzie orgie są zawsze,chodzę tam z partnerką lub bez,ale zawsze uprawiam sex z 2-3 kobietami.Teraz zażywam wiagrę i i dalej chodzę do klubu swingers.MAM DEWIZĘ "ŻYCIE MAM TYLKO JEDNO"
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.06.2018 15:30
Te co sypiają z zajętymi facetami zwykłe kxrwy jak by kturaś prubowała podrywać mojego męża suke bym zniszczyła
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie