Typy kobiet, o których marzy każdy facet (a one i tak są same)

Jesteś którymś z nich? To dlatego nie masz faceta...
Typy kobiet, o których marzy każdy facet (a one i tak są same)
Fot. Unsplash.com
01.06.2018

Mężczyźni kochają wszystkie kobiety. Porusza ich damska odmienność, zarówno fizyczna, jak i osobowościowa. Kobieta jest zjawiskiem, które fascynuje mężczyzn. Faceci pragną je odkrywać. Jest kilka typów, o których marzą najbardziej. Każdy mężczyzna ma swój ulubiony i nie chodzi o kolor włosów czy rozmiar miseczki stanika, chociaż obok tych walorów również nie przejdzie obojętnie.

 6 cech fizycznych, którym faceci nie potrafią się oprzeć (udowodnione NAUKOWO)

Mimo to faceci nie próbują urzeczywistnić swojego marzenia. Boginie, które tak bardzo działają na ich wyobraźnię, często stwarzają przeszkody nie do pokonania. Faceci boją się je przekroczyć z wielu powodów. Zastanawiasz się, dlaczego jesteś sama? Być może odpowiedź kryje się w tym, że jesteś jednym z najbardziej pociągających mężczyzn typów. Przekonaj się, które kręcą ich najbardziej i dlaczego takie kobiety nadal są same…

Niepoprawna egoistka

Faceci są zafascynowani kobietami, które uwielbiają sprawiać sobie przyjemność i myślą tylko o sobie. Co w tym pociągającego? To ona wybiera sposób, w jaki ma żyć, dba o siebie i decyduje o wszystkim, co jej dotyczy. Niepoprawna egoistka ma swoje zdanie i nie zgadza się na bylejakość w życiu. Niektórzy faceci są przyzwyczajeni, że partnerki im nadskakują, więc ekscytuje ich ta odmienność. Po bliższym poznaniu obawiają się jednak, że mogą nie udźwignąć takiej presji, zwłaszcza od strony finansowej.

 

idealna partnerka

Fot. Unsplash.com

Seksowna mamuśka

Na niektórych mężczyzn nic nie działa bardziej niż rozkazujący głos seksownej mamuśki. Duży wpływ ma na to wzór matki, jaki wynoszą z domu. Dlatego często szukają kobiet przypominających pod pewnym względem ich rodzicielki. Tym bardziej, że faceci są czasami jak małe dzieci. Prawie każdy ma jakąś pasję typu wędkowanie czy kolekcjonowanie modeli samochodów. Samo wspomnienie o hobby sprawia, że zaczynają się zachowywać jak dzieci. Facetów pociągają mamuśki, ale trochę się ich boją, jak to w przypadku dzieci bywa…

 Polacy czy obcokrajowcy - z kim wolisz się związać?

Bogini seksu

Seks od rana do wieczora? Niektórym mężczyznom kręci się z wrażenia na samą myśl. Wreszcie poznali kobietę, która nie będzie robiła żadnych wymówek i spełni wszystkie szalone fantazje. Po jakimś czasie pojawia się jednak refleksja, że nie zdołają sprostać wymaganiom takiej kochanki, a seks od rana do wieczora przekracza ich fizyczne możliwości.

 

idealna partnerka

Fot. Unsplash.com

Niewinna nimfetka

Niewinne spojrzenie, niepewny krok i brak wyrachowania działają na facetów jak najlepszy afrodyzjak. Niektórzy bardzo pragną stać się nauczycielem dla takiej nimfetki. Poza tym kręci ich myśl, że zdobędą kobietę, której żadnemu mężczyźnie nie udało się jeszcze uwieść. Faceci mają instynkt łowcy we krwi i lubią podbijać nowe tereny. Nigdy jednak nie wiadomo, jak taka chodząca niewinność zachowa się po swoim pierwszym razie. Istnieje ryzyko, że się zakocha, a dla wielu facetów byłoby to bardzo niewygodne.

Kobieta - wieczne dziecko

Są kobiety, które nigdy nie dorastają. Wszystkiemu się dziwią i wszystko je zachwyca. Ponieważ wielu mężczyzn jest przyzwyczajonych do wiecznie skrzywionych i marudzących partnerek, dziecięca postawa jest dla nich jak powiew świeżego powietrza. Tendencję do wybierania dziecinnych i niepoważnych kobiet mają zwłaszcza mężczyźni na wysokich stanowiskach. Taka kobieta pozwala im się odprężyć i zapomnieć o problemach, ale na dłuższą metę może stać się męcząca. Dlatego kobiety-dzieci często bywają samotne.

idealna partnerka

Fot. Unsplash.com

Kobieta-ideał

Piękna, inteligentna, z pasjami, pewna siebie i zaradna – to prawdziwy ideał kobiety dla wielu facetów. Ideały budzą szacunek, pożądanie, ale także strach, dlatego ten typ kobiety nie cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Faceci podchodzą do niej tylko w swojej wyobraźni, bo boją się, że staną się przy niej słabi i stracą swoje poczucie wartości. Zbyt wysoka postawiona poprzeczka sprawia, że rezygnują.

Zosia Samosia

Są faceci, których fascynuje widok kobiety zmieniającej oponę, wymieniającej zawór w łazience czy przybijającej gwoźdź. Jest w tym coś seksownego, zwłaszcza jeśli kobieta jest atrakcyjna. Faceci lubią zaradność, ale nie taką, która wpędza ich w kompleksy. Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta prosi ich czasami o pomoc, w innym przypadku czują się zbędni. Ich poczucie własnej wartości zaczyna bardzo szybko spadać. To powoduje, że trzymają się z daleka od takich kobiet.

 Co faceci chcieliby wiedzieć o naszym makijażu, ale boją się zapytać?

 

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 4.59 / 5
Maciek (Ocena: 5) 06.06.2018 20:51
Co z tego, że moja kobieta jest super laską, skoro ja nie potrafiłem stanąć na wysokości zadania... Ostatnio miałem ogromne problemy w sprawach łóżkowych. Mój sprzęt zaczął zawodzić. Okazało się, że było to spowodowane stresem i używkami. Dlatego postanowiłem zmienić pracę na mniej nerwową, skończyłem z papierosami i zacząłem stosować iqman. Libido automatycznie podskoczyło, a erekcja stała się dłuższa i silniejsza.
odpowiedz
Franek (Ocena: 1) 03.06.2018 07:37
Polki, pisać można długo i wiele. Szczerze mówiąc wiele razy analizowałem ten przypadek, i do dzisiaj nie wiem co jest powodem. Spierd.lina Polek już mityczna. Gardzą Polakami, bo uważają, że są nudni, źle ubrani, nie zadbani tak jakby chciały itd, a potrafią się zerżnąć z ciapakiem któremu wiszą spodnie na dupie, w rozdeptanych klapach i śmierdzącą fają w zębach. Ostatnio na imprezie były dwie młode Polki, atrakcyjne trzeba przyznać. Impreza międzynarodowa, na której słyszałem to co wyżej o Polakach właśnie od Polek. Po czym jedna z nich poszła się r.chać z Czechem do jego pokoju który wygląda jak śmietnik, a jemu tak jeb.e z buta, że trzeba nos zatykać jak zdejmuje. Ona została na noc... I tak można opowiadać o nich...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2018 07:17
O, ja jestem nawet kilkoma po trochu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2018 01:56
Najlepszy mężczyzna to taki co nie ma ograniczeń społecznych.Oprócz dziewic i dziwek widzi jeszcze środek.Taką co miała kilku i z nią może imprezować jak i później założyć rodzinę.Ci którzy widzą białe albo czarne nie nadają się do niczego
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 01.06.2018 23:44
Nigdy nie wdałam się z nikim w dyskusję na temat tego czy ktoś jest lepszy lub gorszy, bo jest sam. Zawsze wydawało mi się to kwestią wyborów. Nie wiem tylko czemu każdy wątek tutaj zaczyna się od obrażania kobiet w związkach. Ja nie mam faceta, ale jakoś też nie mam potrzeby dowalać nikomu kto ma. Jest mi dobrze ze sobą i rozumiem, że komuś może być dobrze z drugą osobą. Trzeba być naprawdę dziwnym człowiekiem, żeby wmawiać innym kobietom, że ktoś się z nimi ożenił, bo są gorsze. Właśnie przez takie baby potem są stereotypy typowej "starej panny".
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie