Takim kochankiem jest książę Harry. Pozazdrościsz Meghan

W sypialni świeżo upieczonych małżonków sporo się dzieje...
Takim kochankiem jest książę Harry. Pozazdrościsz Meghan
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sponsorovnet/ & https://www.instagram.com/wntlpodcast/)
24.05.2018

Przez długie lata brytyjska rodzina królewska przypominała oblężoną twierdzę. Nie ujawniano zbyt prywatnych szczegółów z życia monarchii, dopóki nie wybuchał kolejny obyczajowy skandal. Dziś wygląda to trochę inaczej, bo royal family nie pełni faktycznej władzy i swoją popularność zawdzięcza wyłącznie zainteresowaniu mediów. Dzięki kolejnym plotkom, ślubom i dzieciom dynastia Windsorów trwa. I świetnie na tym zarabia.

Zobacz również: Absurdalna lista rzeczy, których Meghan Markle NIE MOŻE robić jako żona Harry`ego. Zniosłabyś to?

Na szczęście życie na dworze nie przypomina jeszcze reality show w stylu „Z kamerą u Kardashianów”, ale niektórzy twierdzą, że to tylko kwestia czasu. Najmłodsze pokolenie to już nie władcy, a raczej pierwszoligowi celebryci. Zanim zaproszą kamery i fotografów do swoich sypialni - musimy zdać się na nasze przypuszczenia. A te w przypadku Harry`ego i Meghan są wyjątkowo pikantne.

Eksperci zajmujący się życiem seksualnym nie mają wątpliwości, że w tym związku musi iskrzeć. Także w łóżku. Zdradza to kolor włosów księcia - informuje dailystar.co.uk. Ognisty odcień przypisywany jest najlepszym kochankom.

Harry i Meghan seks

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/harrymeghan/)

Rudzi częściej uprawiają seks

Ogniste włosy kojarzone są ze sporym temperamentem i badania to potwierdzają. Rudzi uwielbiają seks i uprawiają go zdecydowanie częściej, niż właściciele innych kolorów włosów.

Naukowcy z Uniwersytetu Hamburskiego wykazali, że blondyni i bruneci pozostają daleko w tyle, jeśli chodzi o aktywność seksualną. I to bez względu na to, czy mówimy o osobie w związku czy singlu.

Rudzi także o wiele częściej szczytują. Niemal każdy ich stosunek kończy się orgazmem.

Zobacz również: Wszystkie dziewczyny księcia Harry'ego. Czy Meghan Markle to na pewno najlepszy wybór?

Harry i Meghan seks

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/TheBritishMonarchy/)

Rudzi są bardziej wrażliwi na dotyk

Zazwyczaj osoby o tym kolorze włosów mają też jaśniejszą karnację, co idealnie widać na przykładzie księcia Harry`ego. Taki odcień skóry ma to do siebie, że jest narażony na poparzenia słoneczne i powstawanie siniaków przy nawet lekkim uderzeniu.

Jednak coś za coś - taka nadwrażliwość doskonale sprawdza się w łóżku i ułatwia osiągnięcie orgazmu. Nie oznacza to jednak, że szczytują za szybko i borykają się z przedwczesnym wytryskiem.

Odczuwają po prostu większą przyjemność i dlatego doceniają długą grę wstępną.

Zobacz również: Wszyscy kochankowie Meghan Markle. Ilu ich było?

Harry i Meghan seks

Forum / REUTERS

Rudzi są bardziej atrakcyjni seksualnie

Nie chodzi wyłącznie o aspekt wizualny, bo w tej konkurencji bruneci wydają się zdecydowanymi faworytami. Tajemnicą ich sukcesu są wydzielane przez organizm feromony.

Badania wykazały, że zapach ciała rudych osób jest mieszanką aromatów słodkich i piżmowych. Czyli dokładnie takich, jakie najbardziej podobają się kobietom.

Bogatsi o te informacje nie mamy już wątpliwości, dlaczego Meghan wybrała właśnie jego. Książę Harry daje jej nie tylko prestiż i władzę, ale i sporo przyjemności…

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 25.05.2018 04:01
Wallis Simpson w azjatyckich domach publicznych uczyła się zaawansowanych technik erotycznych, a w Chinach zaszła w ciążę i dokonała aborcji. Król Edward VIII poślubił ją i musiał zrzec się brytyjskiej korony Po śmierci Simpson lekarze doszli do wniosku, że kobieta cierpiała na obojnactwo, czyli posiadała męskie i żeńskie narządy płciowe Meghan Markel, którą poślubił książę Harry jest serialową aktorką, rozwiedzioną i lewicującą katoliczką. Jej przyrodni brat napisał w liście otwartym, że jest ona "zblazowaną, płytką, zarozumiałą kobietą", która wystawi księcia i jego rodzinę na pośmiewisko "Jeśli król chce sypiać z prostytutką, to jego sprawa, ale Imperium ma coś do powiedzenia, jeśli chce z niej zrobić królową" – tak premier Wielkiej Brytanii Stanley Baldwin zwrócił się w 1936 roku do króla Edwarda VIII, gdy ten uparł się poślubić rozwódkę Wallis Simpson. "70 lat temu książę wziąłby sobie Meghan Markle na kochankę, nie żonę" - podsumował niedawno ożenek księcia Harry' ego "Spectator" – konserwatywny, najdłużej ukazujący się na brytyjskim rynku prasowym tygodnik.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 20:51
A co to znaczy iskrzeć?!
odpowiedz
kaja (Ocena: 5) 24.05.2018 17:58
a ja uważam, że pasują do siebie :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 13:55
Ale bezsens...Dajcie spokój z takimi artykułami "na siłłę"
odpowiedz
Marjanka (Ocena: 5) 24.05.2018 10:36
Artykuł jakiś bezsensowny co to ma być????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie