10 najgorszych typów kobiet. Faceci nie chcą być z kimś takim

Jesteś jedną z takich dziewczyn? W takim razie musisz nad sobą popracować...
10 najgorszych typów kobiet. Faceci nie chcą być z kimś takim
Fot. Unsplash
21.05.2018

Są takie typy kobiet, które odstraszają facetów. Wystarczy pójść z nimi na kilka randek, żeby się przekonać, co sobą reprezentują. Te kobiety mają problem ze znalezieniem partnera na stałe albo trafiają na nieciekawych facetów. To nigdy nie jest przypadek. Nie można zrzucać winy na pecha. Jeżeli od wielu lat nie układa ci się życie osobiste, przyjrzyj się najpierw sobie, a znajdziesz odpowiedź.

Co o jego uczuciach mówi pozycja, w jakiej z Tobą zasypia?

Wyróżnia się kilka typów najgorszych pań. Nie chodzi o te z brakiem wyższego wykształcenia czy nieidealną sylwetką. W większości przypadków problem stanowi sposób bycia lub konkretne cechy charakteru. Tylko jeden dotyczy wyglądu, a dobra wiadomość jest taka, że może się go pozbyć każda kobieta.

Zamiast rozpaczać nad swoją samotnością, przyjrzyj się poniższym charakterystykom. Do którego typu ci najbliżej? A może odnajdujesz się w kilku? To dlatego nie możesz znaleźć fajnego faceta.

najgorsze typy kobiet

Fot. unsplash.com

Jęcząca i wiecznie sfrustrowana

Ma wiecznie niezadowoloną minę albo złośliwy uśmiech na twarzy. Odreagowuje na innych swoje życiowe frustracje. Po pracy/nauce ogląda filmy i zajada się niezdrowymi przekąskami. W międzyczasie narzeka na to, że jest gruba. Nic nie robi, aby polepszyć jakość swojego życia. Nie jest zainteresowana rozwojem i wyznaczaniem nowych celów. Jęczy i narzeka na wszystko wokół.

Zaniedbana

Po pewnym czasie bycia razem z facetem zmienia sie na gorsze. Uważa, że skoro kogoś złapała, już nie musi się tak starać. Chodzi w rozciągniętych, zniszczonych rzeczach. Zdarza się, że nie zmienia ich przez kilka dni. Nie myje regularnie włosów, nie dba o paznokcie, a makijaż uważa za zbędny. Mężczyzna w końcu od niej ucieka.

Zakompleksiona

Chodzi zgarbiona, wzrok ma często wbity w podłogę. Bywa złośliwa dla innych, aby poczuć się lepsza. Ma o sobie bardzo niskie mniemanie, ale jednocześnie nie przyznaje się sama przed sobą do problemu. Woli udawać, że go nie ma i wyżywać się na innych. Życie z nią przypomina piekło.

najgorsze typy kobiet

Fot. unsplash.com

Z dużą liczbą eks facetów

Są faceci, dla których liczba byłych partnerów nie ma dużego znaczenia, ale więkoszć ma inne zdanie na ten temat. Dlatego tak wiele kobiet obawia się przyznać do prawdziwej liczby i często zataja prawdę. Mężczyźni nie lubią łatwych kobiet, a właśnie taką opinię wystawiają sobie dużą liczbą eks facetów. Są też kobiety, które miały wielu partnerów ponieważ bez faceta czują się źle. To również nie jest najlepszy znak. Facet pomyśli, że jesteś bluszczem.

Czy kobiety lecą na pieniądze? Oto wyniki zaskakującego badania

Perfekcyjna

Zawsze wygląda idealnie. Każdy włos jest wygładzony, a ubranie perfekcyjnie uprasowane. Nie pozwala sobie na odpryśnięty lakier na paznokciach i brak makijażu. Perfekcjonizm jest obecny w każdym aspekcie jej życia. Faceta powoli doprowadza to do szaleństwa, zwłaszcza, że od niego wymaga takich samych starań.

Odrealniona

To kobieta, która żyje wielkimi ideami. Walczy o prawa zwierząt, kobiet, osób homoseksualnych... Nie starcza jej czasu na normalne życie. Wszystko podporządkowuje tej jednej wielkiej idei. Próbuje nią też zarazić faceta, co skutecznie go od niej odstrasza.

najgorsze typy kobiet

Fot. unsplash.com

Męska i wulgarna

Przekleństwo to dla niej norma. Ma agresywne spojrzenie i ruchy. Dobrze czuje się w męskim towarzystwie. Nigdy nie nosi kobiecych ciuchów.

Pamiętliwa

Pamięta o wszystkich przewinieniach faceta i przypomina mu je podczas kłótni. Nieważne czy było to spóźnienie na spotkanie, kłamstwo, niedotrzymanie słowa czy grubsza sprawa. Ona nigdy tego nie zapomni. Wykorzystuje potknięcia faceta niczym broń do osiągnięcia swoich celów.

Flirciara

Jest w związku, ale z każdym lubi poflirtować. Po koleżeńsku, niewinnie, ale da się wyczuć dwuznaczne zachowanie. Facetowi w końcu zaczyna to przeszkadzać. W końcu nie chce, aby odnosiła się w ten sposób do jego wszystkich znajomych. Nieważne, że ma taki sposób bycia. Jeżeli chce mieć fajnego faceta, musi się zmienić.

Księżniczka

Nie chodzi w miejsca, gdzie jest dużo ludzi i nie tknie jedzenia zawierającego gluten. Uczęszcza wyłącznie do najmodniejszych knajp. Nigdy nie założy niczego z lumpeksu. Nie zadaje się z niektórymi ludźmi. Nie zajmuje się niczym, co nosi jakiekolwiek znamiona pospolitości. To księżniczka – z zachowania i z wyglądu.
 
 
 

Komentarze (20)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 07.06.2018 07:29
Moja kobieta jest zarozumiała, to jest najgorszy typ. Mam od 2 miesięcy problem ze sprawami łóżkowymi. Nie chcę mi się po prostu . Kupiłem iqman bo ona tego nie rozumie.. Zacznę brać liczę na poprawę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2018 14:09
Czy aż tak trudno napisać słowo "mężczyzna"? Wszędzie jest "facet" to, "facet" tamto, "facet" wszystko.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 17:08
O cholera xD Z tego artykułu wynika, że nigdy nie powinnam być w związku, a dziwnym trafem nie mogę się opędzić od facetów (nie, nie jestem pięknością - 7/10 max, jak się "zrobię"). Mam wszystkie cechy wymienione w artykule. Jestem aktualnie w drugim, poważnym związku w życiu (2 lata). Wcześniej byłam z facetem przez 8 lat. Nikt nigdy ze mną nie zerwał, to ja kończę znajomości.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 01:13
Jestem w cholerę pamiętliwa i nie potrafię wybaczać. Usiłowałam to w sobie zwalczyć ale... taka już jestem. A i nie mówię o pierdołach tylko rzeczach, które faktycznie wymagają wybaczania. Jak ktoś 'zje.bie' to już po związku, nawet jeśli się oszukujemy, że to sie naprawi. Nie naprawi.
odpowiedz
zwykly facet (Ocena: 5) 21.05.2018 16:12
cholera moja ex miala 3/4 tych cech - obiektywnie teraz to jestem w stanie stwierdzic
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo