Faceci o tych imionach rozpieszczają swoje partnerki. Dosłownie obsypują je PREZENTAMI

Zdecydowanie bardziej wolą dawać, niż brać.
Faceci o tych imionach rozpieszczają swoje partnerki. Dosłownie obsypują je PREZENTAMI
Fot. Unsplash
09.05.2018

Co mówi o nas imię? Na pewno sporo o naszych rodzicach, bo to oni je wybrali. Niektórzy twierdzą, że zazwyczaj nie jest to kwestia przypadku. Dane osobowe mogą mieć dużo wspólnego z naszą osobowością. Albo na odwrót - skutecznie wpływają na nasz charakter. Do tego stopnia, że każdej Agnieszce czy Piotrowi przypisuje się te same cechy. I niekiedy faktycznie coś w tym jest.

Zobacz również: Imiona, które noszą niewierne kobiety

Redaktorzy serwisu buzz.gazeta.pl przekonują, że wybierając partnera, warto sugerować się także jego imieniem. To może zdradzić, jakie życie czeka cię u jego boku. Niektórym przypisuje się wierność, czułość i rodzinność, a innym skłonność do zdrady, oziębłość i zapatrzenie w siebie. Podobnie jest z hojnością i skąpstwem.

Jeśli od wymarzonego mężczyzny oczekujesz tego, by cię rozpieszczał i obsypywał prezentami - powinnaś wybrać któregoś z tej listy. Właściciele tych imion podobno zrobią wszystko, by cię uszczęśliwić. Przynajmniej pod względem materialnym... 

imię a hojność

fot. Unsplash

Tomasz

Mężczyzna skazany na sukces zawodowy i rodzinny. Potrafi zarabiać pieniądze i nigdy nie szczędzi ich na najbliższych. Jest czuły, kochający i spokojny. Zrobi wszystko, by jego partnerce nigdy niczego nie brakowało.

Nie oznacza to, że chce kupić sobie jej miłość - w ten sposób okazuje własne przywiązanie. Bardzo poważnie podchodzi do obowiązków męża i ojca. Zdaje sobie sprawę, że to też kosztuje.

Jakub

Facet bardzo ambitny, a przy tym niezwykle pogodny. Niektórzy posądzają go o egoizm, ale kiedy znajdzie miłość swojego życia - w pierwszej kolejności dba o jej potrzeby. Jest świetnym gospodarzem.

Uwielbia pomagać innym i zdecydowanie więcej radości przynosi mu dawanie, niż branie. Powiedz tylko słowo, a na pewno to dostaniesz. Nie ma jednak nic za darmo - w zamian musisz być mu bardzo wierna.

Zobacz również: Imiona, które BARDZO ŹLE się kojarzą

imię a hojność

fot. Unsplash

Kornel

Osoba bardzo konsekwentna w działaniu. Wciąż zdobywa nowe doświadczenia i chce być wzorem do naśladowania. Ma szczęście w miłości, co może się wiązać bezpośrednio z jego hojnością.

Partnerkę zawsze traktuje jako chodzący ideał, któremu wszystko się należy. Jest w stanie wydać ostatnie pieniądze, żeby ją uszczęśliwić. Uważaj jednak, by nie zajść mu za skórę, bo może poprosić o zwrot prezentów.

Marcin

Świetny organizator, który nie lubi podejmować ryzyka. Cieszy go spokojne życie u boku kochającej kobiety, a później także dzieci. Człowiek ambitny i w wielu kwestiach samowystarczalny.

Od partnerki nie oczekuje tego, że będzie pracować. Jeśli nie chce - może zająć się domem, a na pewno nigdy niczego jej nie zabraknie. Potrafi ją rozpieszczać, ale jest też człowiekiem bardzo oszczędnym w innych dziedzinach.

Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!

imię a hojność

fot. Unsplash

Stanisław

Mężczyzna cieszący się dużym powodzeniem u kobiet. Jest zaradny, opiekuńczy i bardzo czarujący. Organizator w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chce mieć nad wszystkim kontrolę, dlatego to on trzyma w domu pieniądze.

Nie myśl jednak, że jest tyranem. Wręcz przeciwnie - to człowiek uczuciowy, który chce stworzyć dla swojej rodziny poczucie bezpieczeństwa. Oszczędza wyłącznie na sobie, a bliskich rozpieszcza.

Wcześniej powstała również lista najwierniejszych mężczyzn: Adam, Tomasz, Jan, Krzysztof, Aleksander, Radosław, Artur, Łukasz, Jacek i Przemysław.

A także tych, dla których wierność nie jest najmocniejszą stroną: Czesław, Zbigniew, Mikołaj, Paweł, Robert, Dominik, Rafał, Henryk, Jarosław, Marcin, Edward, Jakub i Waldemar.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2018 00:28
Wchodząc tu pomyślałam:Ciekawe czy będzie mój Tomek :D I jest! Na pierwszym miejscu :D I wszystko się zgadza :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2018 11:07
chyba pierwsze lepsze imiona wpisali. Ja bym typowała Michałów
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.05.2018 11:03
Ale bzdury :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo