14 zachowań, którymi zdenerwujesz i obrzydzisz każdego faceta

Wyniki tego badania musimy wziąć sobie do serca.
14 zachowań, którymi zdenerwujesz i obrzydzisz każdego faceta
Fot. Unsplash.com
08.05.2018

Kiedy jesteśmy małe - marzymy o spotkaniu księcia z bajki, a związek wyobrażamy sobie jako sielankę. Kiedy już nieco podrośniemy - zaczynamy rozumieć, że ideały nie istnieją, a udana relacja damsko-męska to taka, w której potrafimy przymykać oczy na swoje wady. Te prędzej czy później na pewno się ujawnią i żeby związek przetrwał - musimy się do nich przyzwyczaić. To bywa trudne i działa w obie strony.

 12 drobnych szczegółów w Twoim makijażu, których faceci nie znoszą

Niektórych przyzwyczajeń nigdy nie zmienimy, a nad niektórymi warto popracować. Żeby jednak było to możliwe, musimy zdawać sobie sprawę, co tak naprawdę denerwuje w nas facetów. Dzięki badaniu zrealizowanemu przez brytyjską firmę Green Flag - wiemy to dokładnie. Lista obejmuje 14 irytujących zachowań, które negatywnie wpływają na życie każdej pary.

Sprawdź, które z nich masz na sumieniu. Bo w to, że żadne, naprawdę trudno uwierzyć. Spróbuj je zwalczyć, a staniesz się dla partnera chodzącym ideałem.

Zachowania kobiet, które denerwują mężczyzn

fot. Unsplash

Chrapanie

Niekwestionowany numer jeden z tym zestawieniu. Choć to facetów posądza się o najgłośniejsze chrapanie, nam też się to zdarza. I to częściej, niż same siebie o to podejrzewamy. Chrapiąca kobieta to dla każdego mężczyzny koszmar.

Uzależnienie od telefonu

Nie rozstajemy się ze swoim smartfonem nawet na sekundę. Wciąż mamy go w dłoni, żeby być na bieżąco z mediami społecznościowymi i innego typu aplikacjami. Panowie chyba słusznie się o to denerwują.

Bałaganiarstwo

Panowie być może nie słyną ze specjalnej pedanterii, ale nawet im bycie brudasem przeszkadza. Nie oznacza to, że musisz za niego sprzątać. Wystarczy, że panujesz nad własnym dobytkiem i wszystko odkładasz na swoje miejsce.

Pozostawianie śmieci w samochodzie

Która z nas jest bez winy, niech pierwsza rzuci kamieniem. Mamy tendencję do magazynowania niepotrzebnych rzeczy i chomikowania śmieci we wszystkich możliwych skrytkach w samochodzie. Dla mężczyzny auto to świątynia.

Palenie papierosów

Dla co piątego faceta to przeszkoda nie do przeskoczenia. Kobieta z papierosem w ustach już dawno przestała być symbolem seksu, a stała się kimś, kogo lepiej unikać. Jeśli palisz - powinnaś wziąć to sobie do serca. Zawsze to kolejny argument za rzuceniem.

Zobacz również: Jak faceci nie lubią, gdy ich nazywamy? 14 najgorszych określeń

Zachowania kobiet, które denerwują mężczyzn

fot. Unsplash

Puszczanie gazów

Choć pozujemy na wielkie damy, nad niektórymi odruchami fizjologicznymi nawet my nie jesteśmy w stanie zapanować. Głośność nie ma tu większego znaczenia. Mężczyzn odstręczają nieprzyjemne zapachy wydobywające się z naszego ciała.

Obgryzanie paznokci

Kolejne uzależnienie na czarnej liście. Facetów obrzydza nie tylko widok kobiety obgryzającej paznokcie, ale także widoczne gołym okiem efekty. Z kobiecością kojarzy im się idealny manicure.

Nieprawidłowe prowadzenie samochodu

Trudno stwierdzić, o co konkretnie chodzi, bo zdaniem większości panów wszystkie bez wyjątku prowadzimy fatalnie i nigdy nie powinnyśmy dostać prawa jazdy. Spowalnianie ruchu, brak kierunkowskazów i malowanie się w trakcie podróży to coś, z czego słyniemy.

Głośne mlaskanie przy jedzeniu

Wymarzona partnerka powinna być nie tylko ładna, ale także kulturalna. Do dobrych manier na pewno nie można zaliczyć łapczywego spożywania pokarmów i ich głośnego przeżuwania. Z tym akurat musimy się zgodzić.

 3 niepozorne, ale FATALNE błędy, które kobiety popełniają w związkach

Zachowania kobiet, które denerwują mężczyzn

fot. Unsplash

Bekanie

Facetom zdarza się to bardzo często, ale nie widzą w tym wielkiego problemu. Ich zdaniem prawdziwy mężczyzna musi być trochę nieokrzesany. W przeciwieństwie do kobiety, która powinna być wzorem wszelkich cnót.

Histeryzowanie za kierownicą

Kiedy jedziecie razem samochodem, a on siedzi na fotelu pasażera - powinnaś sprawiać wrażenie pewnej tego, co robisz. Krzyki, przeklinanie i brak kontroli nad pojazdem zdecydowanie nie są mile widziane.

Dłubanie w nosie

Najlepiej trzymaj palce z dala od twarzy, żeby przypadkiem cię nie kusiło. Dla co dziesiątego ankietowanego kobieta dłubiąca w nosie to odrażający widok. W tej kwestii należy ich poprzeć. Jeśli coś ci przeszkadza - weź chusteczkę i udaj się do łazienki.

Gwizdanie i mruczenie

Nie za bardzo wiemy, dlaczego narzekają akurat na to. Mruczenie ulubionej sukienki albo radosne gwizdanie trudno uznać za ogromny nietakt. Chyba, że panowie mają na myśli gwizdanie na nich, ale to chyba nie zdarza nam się często.

Zasypianie z brudnymi zębami

Kolejna kwestia, którą sobie wybaczają, ale nam nigdy. Jeśli śpicie w jednym łóżku, to ich zdaniem przed położeniem się spać powinnaś umyć zęby. Dentyści są podobnego zdania, więc chyba coś w tym jest.

Komentarze (11)

Ocena: 2.45 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2018 13:33
To są zachowania człowieka-świni, i facet i kobieta są zdolni do takich zachowań ale częściej zdarza się to facetom jednak ;]
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.05.2018 01:41
Ooo właśnie to wszystko mogę wytknąć facetom, ale ja nie robię przy kimś żadnej z tych rzeczy.
odpowiedz
Barbie (Ocena: 1) 08.05.2018 22:20
No ja się chyba idę zabić... Wydlubia mi flaki, nadmuchaja i będę idealną lalką :D Durboty z was xd
odpowiedz
Gal (Ocena: 1) 08.05.2018 15:58
Cóż za idotyczny artykuł. jak coś się komuś nie podoba, to do widzenia . Nieumiejętność prowadzenia samochodu? A co to jest jakiś obowiązek? Chrapanie? Niby jaki można mieć na to wpływ? Większość z tych rzeczy to poza tym kwestia dobrego wychowania i powinna być stosowana przez obie strony.Zajmijmy się najpierw tym, żeby ze sobą samym było nam dobrze, a opinie innych i specjalne zmienianie się, aby spodobać się facetowi, to jest najmniej istotna rzecz na świecie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 08.05.2018 14:21
Vice-versa! Niech facet też się trochę postara. Jak jemu uda się to zniwelować, to kobieta (ta rozumna) stanie na wysokości zadania i będzie tą księżniczką!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo