Wszystkie zdradzone dziewczyny biją jej brawo. Tak 23-latka UPOKORZYŁA niewiernego męża

Sam sobie winien... O tym zdjęciu mówią dziś wszyscy.
Wszystkie zdradzone dziewczyny biją jej brawo. Tak 23-latka UPOKORZYŁA niewiernego męża
źródło: Twitter (twitter.com/meeelondrea)
17.04.2018

Statystyki są nieubłagane. W dzisiejszych czasach nawet połowa młodych małżeństw rozpada się w ciągu zaledwie kilku pierwszych lat. Mamy coraz większe trudności ze stworzeniem stałego związku i chociaż marzymy o miłości na całe życie - przestajemy w nią wierzyć. Te same badania wykazują, że najczęstszą przyczyną rozstań jest niewierność jednego z partnerów. Liczy nie kłamią - zdarza się to głównie facetom.

Zobacz również: Problem Michała: „Szukam żony. Powiem Wam, jakie kobiety nie mają u mnie szans”

Ona coś o tym wie. Andrea Osborn już raz była zdradzona. Wybaczyła, ale jej ukochany znowu zbłądził. Tym razem nie miała dla niego litości i zrobiła to, na co podobno zasłużył - upokorzyła go na oczach milionów internautów. Jej wpis na Twitterze zdobył ponad 100 tysięcy polubień i trafił na czołówki mediów z całego świata.

23-latek z dnia na dzień stał się wrogiem publicznym numer jeden. Teraz każdy może zobaczyć twarz jej niewiernego męża. Byłego męża…

„Zamiast celebrować rocznicę naszego ślubu, świętuję zrzucenie 120 zbędnych kilogramów - napisała na Twitterze 23-letnia rozwódka.

Młoda kobieta jeszcze do niedawna była szczęśliwą żoną Roba. Wszystko zaczęło się psuć w 2016 roku, kiedy przyłapała przystojnego męża na zdradzie. Mimo wszystko postanowiła wybaczyć mu niewierność i dać jeszcze jedną szansę. To jednak na niewiele się zdało. Doszło do separacji, która trwała rok. Kolejna próba odbudowania małżeństwa też na niewiele się zdała i w lipcu 2017 roku rozwiedli się.

Ona wciąż nie potrafi mu wybaczyć i dlatego postanowiła go publicznie upokorzyć.

Zobacz również: Tak wygląda NAJPIĘKNIEJSZA PARA MŁODA na świecie. Nie można oderwać od nich wzroku!

To było dla mnie bardzo trudne. Jestem takim typem człowieka, że ufam innym bezgranicznie, ale po zdradzie już nie potrafiłam. Jego ciągle nie było i chyba dlatego odkochaliśmy się. Oboje wiedzieliśmy, że nie tak miało to wyglądać. Rozwód nigdy nie jest zabawą. To doświadczenie, które wykańcza psychicznie. Ale doszłam do wniosku, że on za bardzo mnie rani i nie mogę podjąć lepszej decyzji - wyznaje w rozmowie z thesun.co.uk.

Upublicznienie tej historii nie za bardzo spodobało się jej byłemu mężowi. Prosił o usunięcie wpisu, a ona zamiast tego - opublikowała go jeszcze raz.

Popełniłem wiele błędów. Nie jestem idealny. Nie znam nikogo, kto jest. Ale nie jestem złym człowiekiem. Codziennie walczę o to, by stać się lepszym mężczyzną. Sam nigdy sobie nie wybaczę zdrady - twierdzi Rob.

Zobacz również: Czy można wybaczyć... zdradę?

Internauci są zachwyceni jej postawą. W komentarzach chwalą decyzję o upublicznieniu swojej trudnej historii. I upokorzeniu byłego męża.

„Nie znam cię, ale wyglądasz na piękną i szczęśliwą kobietę. Jestem z ciebie dumna”.

„Dosłownie promieniejesz. Te facet nie był ciebie wart”.

Zainspirowałaś mnie do tego, żeby odejść od toksycznego faceta. Będę ci za to wdzięczna do końca życia”.

Nie brakuje jednak głosów, że zupełnie niepotrzebnie się mści. Gdyby naprawdę pogodziła się ze stratą, nie opowiadałaby o swoich problemach publicznie. A już na pewno nie próbowałaby upokorzyć byłego męża.

A Ty po której staniesz stronie?

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 4.53 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 16:28
Zgadza się ślub przed 25 rokiem życia to głupota moim zdaniem znam tylko jedna parę ktora pobrała sie w wieku 23 lat większość ludzi żeni sie w wieku 27-31 , 33
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.04.2018 10:48
DZIECINADA :/ Nie ma to jak się chwalić że byłam tak beznadziejna że facet wolał iść do innej
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 17.04.2018 21:52
Szkoda ze za czasów małżeństwa nie potrafiła schudnąć. Może wtedy mąż by jej nie zdradził i nie było by tej całej szopki
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 17.04.2018 20:22
Tak się kończą śluby w wieku 20 kilku lat kiedy ludzie są jeszcze niedojrzali i sami nie wiedzà czego chcą
zobacz odpowiedzi (2)
giu (Ocena: 5) 17.04.2018 19:07
Ostrzegła tym samym inne kobiety przed tym kolesiem. Brawo!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie