9 najmniej seksownych imion żeńskich. Zobacz, czy Twoje jest na liście

Wszystkim źle się kojarzą. A zwłaszcza facetom...
9 najmniej seksownych imion żeńskich. Zobacz, czy Twoje jest na liście
Fot. Unsplash.com
12.04.2018

Imię może być nowoczesne albo tradycyjne. Brzmieć światowo albo bardzo lokalnie. Królować w rankingach popularności lub być do bólu niszowe. Okazuje się także, że dane osobowe możemy dzielić na te seksowne i wyjątkowo mało pociągające. Portal naszemiasto.pl, powołując się na babynamewizard.com, postanowił przyjrzeć się właśnie tym ostatnim.

Zobacz również: Nowa moda: Imiona inspirowane meblami z IKEI

W ten sposób powstała lista najmniej seksownych damskich imion. Obejmuje kilka pozycji, które podobno wszystkim kojarzą się jednoznacznie źle. Noszące je kobiety z góry skazane są na niepowodzenie, bo samo brzmienie i skojarzenia związane z ich imieniem działają na ich niekorzyść. Podobno żadna seksbomba nie może się tak nazywać.

Sprawdź, czy miałaś pecha i rodzice wybrali dla ciebie jedno z nich. To może być spore obciążenie, które na pewno nie doda ci seksapilu.

najmniej seksowne imiona

fot. Unsplash

Dżesika

Z natury bardzo towarzyska. Uwielbia towarzystwo płci przeciwnej. Jest wierna swojemu wybrankowi i chce spędzić z nim resztę życia. Mówi to, co myśli i nie interesują jej żadne intrygi. A mimo to jej imię kiepsko się kojarzy.

Gertruda

Kobieta wyjątkowo silna psychicznie. Sporo wymaga od siebie, ale także od innych. W relacjach międzyludzkich stawia bardziej na rozum, niż serce. Raczej nieufna i zamknięta w sobie.

Ksenia

Jest bardzo uparta, czym wielu denerwuje. Zawsze realizuje swoje plany, choćby po trupach. Charakteryzuje ją zmysłowość. Łatwo uwodzi mężczyzn, a przez to nie ma zbyt wielu przyjaciółek.

Zobacz również: Imiona, które noszą wierni faceci. Sprawdź, czy imię Twojego jest na liście

najmniej seksowne imiona

fot. Unsplash

Grażyna

Żadnej pracy się nie boi. Jest ambitna, towarzyska i zazwyczaj bardzo urodziwa. W związku lojalna i wierna. Świetnie sprawdza się jako matka. Intelektualistka, której cierpliwość pomaga znieść ułomności innych. Tym może do siebie zrażać.

Andżelika

Szybko zmienia zdanie i nie do końca wie, czego oczekuje od życia. Równocześnie da się lubić i postrzegana jest jako osoba wyjątkowo sympatyczna. Stawia przede wszystkim na emocje. Rozsądek nie jest jej silną stroną.

Mariola

Całą swoją energie koncentruje na realizacji zamierzonych celów. Jest pedantką, co objawia się także dbaniem o swój wygląd. Nie za bardzo widzi siebie w stałym związku, bo szybko się nudzi.

Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!

najmniej seksowne imiona

fot. Unsplash

Halina

Dla wielu mężczyzn może okazać się zbyt samodzielna. Trudno się nią zaopiekować, bo sama świetnie daje sobie radę. Wierzy w siebie i nie akceptuje krytyki. Raczej nie zostanie kurą domową.

Nikola

Wyjątkowo inteligentna, co może działać niczym straszak. Uważnie obserwuje i wyciąga wnioski. Kieruje się intuicją. Potrafi wykorzystać swoje wdzięki dla załatwienia własnych interesów. Bywa nieczuła.

Krystyna

Ponad wszystko ceni sobie niezależność. Uwielbia kierować innymi ludźmi. Bywa brutalnie szczera, czym potrafi zrazić innych do siebie. Sprawdzi się jako żona, choć nigdy nie będzie seksbombą.

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 3.47 / 5
gość (Ocena: 1) 03.03.2019 14:46
Dżesika Krystyna ludzie na serio?! Grażyna to nie jest modne ludzie się z takich imion nabijają!!
zobacz odpowiedzi (1)
Łukasz (Ocena: 2) 03.03.2019 09:59
Krystyna kojarzy mi się z pewną Krystyną z pewnej partii politycznej, a więc bardzo źle mi się kojarzy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 2) 03.03.2019 08:01
jak ktoś usłyszy imię Dżesika to znaczy że przyszli teściowie nie są raczej rozgarnięci
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 03.03.2019 07:25
Byle co... Tyle samo warte co wróżenie z fusów, tarot i horoskop. Jednym słowem pierdoły.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2018 15:57
Mnie osobiście imiona Mariola i Andżelika podobają się. Źle kojarzy mi się Kunegunda.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie