Waży 55 kg, a od chłopaka usłyszała, że ma PIWNY BRZUCH. Jej reakcja zachwyca

To musiało się tak skończyć.
Waży 55 kg, a od chłopaka usłyszała, że ma PIWNY BRZUCH. Jej reakcja zachwyca
źródło: Twitter (twitter.com/babyyygucci)
06.04.2018

Kiedy zastanawiamy się nad tym, co jest potrzebne do stworzenia udanego związku, od razu wspominamy o miłości. Bez prawdziwego i głębokiego uczucia nie da się być razem. Jeśli się kochamy, to cała reszta przestaje mieć znaczenie. Brzmi obiecująco, ale przykład tej dziewczyny udowadnia, że przydałoby się coś jeszcze - akceptacja i zrozumienie. A także odrobina dobrych manier. W jej relacji właśnie tego zabrakło.

Zobacz również: „Jesteś za gruba, żeby go mieć!”. Internauci twierdzą, że to najgorzej dobrana para na świecie

Shelby Johnson do niedawna była zupełnie anonimową młodą kobietą. Dziś to pierwszoligowa internetowa celebrytka, a dla niektórych wzór kobiecości. Wszystko za sprawą jednego wpisu opublikowanego na Twitterze, w którym zacytowała krótką rozmowę ze swoim chłopakiem. Ten w niewybrednych słowach skomentował jej rzekomą tuszę, a ona - jak na przekonaną o swojej wartości dziewczynę przystało - zareagowała w najlepszy możliwy sposób.

Jeśli sama uważasz, że facet ma prawo wymagać od ciebie określonego wyglądu, a ty masz obowiązek dostosowywać się do jego oczekiwań - koniecznie powinnaś to przeczytać.

Ważę 55 kilogramów. I tak od około 5 miesięcy. Oto, co partner do mnie powiedział. Czy przesadzam czując się przez to zraniona? Jestem w rozterce i nie jestem w stanie pojąć, jak ktoś, kto twierdzi, że mnie kocha, może wygadywać takie rzeczy - napisała na Twitterze, załączając SMS-y od chłopaka.

Shelby: Pozuję do zdjęć, więc wyglądam w określony sposób. Zawsze miałam brzuszek. Zawsze. Faktycznie jest trochę większy, niż był. Po prostu nie wiem, jak powinnam według ciebie wyglądać. Martwi mnie to. Nie chcę czuć się przymuszona, by wyglądać dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Chłopak: Najlepiej tak, jak na wszystkich swoich zdjęciach na Instagramie, przez które cię poznałem. Tak mi się przedstawiłaś. Największy problemem mam z twoim brzuchem. Wystaje bardziej, niż mój i to jest dziwne.

Shelby: Jestem dosłownie o 2 kilogramy cięższa, niż na tych zdjęciach.

Zobacz również: Faceci uwielbiają, kiedy na zdjęciu profilowym wyglądasz dokładnie TAK

Chłopak: To nie tak, że nie zwracałem ci uwagi na to, że tyjesz i powinnaś trochę zrzucić.

Shelby: Czy teraz mniej cię pociągam? Tylko bądź szczery.

Chłopak: Na razie nie, ale to może się zmienić, jeśli nadal tak będzie. To mnie nie odrzuca, ale zdecydowanie masz teraz piwny brzuszek, kochanie.

Wpis młodej Amerykanki z dnia na dzień stał się hitem. Tylko na Twitterze polubiło go 40 tysięcy internautów. Większość komentatorów sugerowała, by dziewczyna dała sobie z nim spokój, skoro jej nie akceptuje.

Zobacz również: Według ekspertów TA rzecz świadczy o tym, że para już niebawem się rozstanie!

Z kolejnych wpisów Shelby dowiadujemy się, do czego doprowadziła ta sytuacja:

Moja przygoda z wagą jest bardzo długa. W liceum ważyłam 35-40 kilogramów i lekarze nie potrafili powiedzieć, dlaczego nie jestem w stanie przytyć. Jako 20-latka zaczęłam przybierać na wadze. Kiedy to się stało, nigdy nie czułam się szczęśliwsza i zdrowsza. Pracowałam ciężko na to ciało. Teraz ważę 55 kilogramów.

Nie miałam możliwości się z nim zobaczyć od czasu, kiedy opublikowałam ten wpis. Dzięki pomocy mojego terapeuty mam zamiar to zakończyć i iść dalej. Widzimy się jutro. Wsparcie, które otrzymałam jest niesamowite. Naprawdę myślałam, że zareaguje tylko kilku moich znajomych.

Chcę się z wami podzielić informacją, że zerwaliśmy. On był naprawdę nieszczęśliwy i czuł się fatalnie. Zwłaszcza, kiedy dowiedział się, że mój wpis stał się takim hitem. Powiedział mi, że wykorzysta tę sytuację do tego, aby stać się lepszą osobą. I oto jestem - sama i szczęśliwa.

Brawo!

Komentarze (21)

Ocena: 4.52 / 5
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 14:25
nie ważna jest waga, ale proporcja mięsni do tłuszczu. Mimo wszystko nie uważam, zęby to kobieta miała piwny brzuch.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 22:02
Mój były przytył w ciągu 1,5roku przeszło 20kg. Niby wysoki, więc nie było to aż tak widoczne, ale nawet kilogram z tego nie stanowiły mięśnie. Libido spadło mi okropnie. Jakakolwiek pozycja była aseksualna, bo albo "skakało" się obok odbijającego się bębna albo czuło je za sobą... Nie wyobrażam sobie wypominać 2 czy nawet 4kg, bo tak niewielkie zmiany zależne są od powodów na które nie zawsze mamy całkowity wpływ. Kompletnie nie rozumiem po co robi wokół tego taki szum. No rany - facet powiedział, że przytyła - straszne. Jak nie potrafiła tego przyjąć albo zażartować to powinna to zostawić między nimi. No, ale teraz to niektóre lubią robić cyrk z własnego życia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 14:33
wygląda normalnie, a niektore to sie tak produkują w komentarzach jakby to one się dorobiły piwnego brzucha.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 13:44
Sorry, facet poznał ją jak była szczuplejsza. Ja też nie wiem jak bym się zachowała, jakbym poznała faceta który spełnia moje standardy jeśli chodzi o urodę a później on z własnej, nieprzymuszonej woli (bo inna rzecz wiadomo, wypadek, choroba) roztyłby się albo schudł okropnie. Spoko, że był szczery i mógł jej powiedzieć, by się ogarnęła a nie udawał całe życie, że mu wszystko pasuje a na boku oglądał się za innymi laskami w jego typie. Tak to jest - każdy ma jakiś typ urody i granicę akceptacji pewnych zmian. Jasne, jak się ludzie starzeją to inna historia, ale to jest młoda laska, która się utuczyła, bo taka jest prawda. Nie jest gruba, ale ma takie typowo zaniedbane ciało na tych zdjęciach "nieinstagramowych" czyli po prostu bliższych rzeczywistości. To nie jest figura zdrowej 21 latki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 12:34
Wyglada na jakieś 70kg, a nie 55. Trochę przesadziła z reakcja. Bal sie tylko, ze dalej będzie tyć, a przecież kto z nas chciałby być z zapuszczona kluska?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo