Imiona, które noszą wierni faceci. Sprawdź, czy imię Twojego jest na liście

Możesz być pewna jego wierności. Jak kocha, to na zawsze.
Imiona, które noszą wierni faceci. Sprawdź, czy imię Twojego jest na liście
Fot. Unsplash
23.03.2018

Jaki powinien być wymarzony partner? Mądry, przystojny, zaradny, opiekuńczy? To wszystko na pewno się przyda, ale dla większości z nas najważniejsza jest zupełnie inna kwestia: jego wierność. W związku chcemy czuć się pewnie i bezpiecznie. Mieć pewność, że kochający wybranek nie szuka szczęścia na boku i rzeczywiście chce się z nami zestarzeć. O to jednak trudno, bo jak wynika z badań - niemal połowa dorosłych mężczyzn zdradza (i mniej więcej co czwarta kobieta).

Na szczęście możemy sobie pomóc w tych poszukiwaniach. Jak przekonują specjaliści zajmujący się astrologią - wystarczy zainteresować się facetem o konkretnym imieniu. Jak donosi serwis buzz.gazeta.pl, lojalność oraz uczciwość to cechy zapisane w gwiazdach i przypisane konkretnym danym osobowym. Jeśli mężczyzna przedstawi się którymś z nich - lepiej się go trzymaj. On na pewno cię nie zrani. Przynajmniej teoretycznie.

Oto 6 męskich imion kojarzących się z wiernością. Oni, kiedy się zakochują, to na zawsze.

Zobacz również: Imiona, które noszą niewierne kobiety

imię a wierność

fot. Unsplash

Tomasz

Nie szuka chwilowych wrażeń. Marzy o stworzeniu szczęśliwej rodziny, w której najważniejsze będzie wzajemne zaufanie. Bezgranicznie kocha swoją wybrankę i bardzo zależy mu na tym, by została jego żoną.

Jest spokojnym i wrażliwym mężczyzną, który nie wstydzi się swoich uczuć.

Jan

Rzadko otwarcie mówi o swoich uczuciach, ale to nie oznacza, że nie potrafi kochać. Wręcz przeciwnie - poszukuje tej jedynej, a kiedy ją znajdzie, nie interesuje go żadna inna.

To rodzinny mężczyzna wierny konserwatywnym wartościom. Chce stworzyć związek na całe życie i bardzo chce zostać ojcem.

Zobacz również: Imiona, które noszą wierne dziewczyny

imię a wierność

fot. Unsplash

Cezary

Jeśli usłyszysz od niego wyznanie miłości, to możesz być pewna, że właśnie to czuje. Kocha mocno, na zawsze i nie ulega chwilowym słabościom.

Zdrada byłaby dla niego największą życiową porażką, a że jest człowiekiem stanowczym i opanowanym - na pewno będzie się jej wystrzegał.

Łukasz

Analityczny umysł, który doskonale potrafi połączyć to, co podpowiada mu rozum i serce. Być może potrzebuje nieco więcej czasu, by nabrać pewności co do partnerki, ale kiedy się to stanie - jest jej całkowicie oddany i wierny.

Nie ulega chwilowym emocjom, dlatego zdrada z jego strony na pewno ci nie grozi.

Zobacz również: 20 imion, które nosili geniusze – twoje jest na liście?

imię a wierność

fot. Unsplash

Piotr

To mężczyzna, który sam nie zdobywa. Na początku znajomości trzeba się bardzo postarać, by zyskać jego zaufanie. W głębi serca marzy o romantycznej miłości.

Kiedy spotka odpowiednią kandydatkę - potrafi otworzyć dla niej serce i być jej wiernym do końca. Doskonały materiał na kochającego męża i ojca.

Jacek

Jego przeszłość może być burzliwa, ale to nie oznacza, że ma skłonność do zdrady. Nieudane relacje z kobietami potrafi zakończyć uczciwie i z klasą. Dopiero wtedy jest gotowy na nową znajomość.

Z wiekiem pragnie się ustabilizować. Kiedy zdecyduje się na ślub, to zrobi wszystko, by małżeństwo przetrwało na zawsze.

Komentarze (9)

Ocena: 3.89 / 5
gość (Ocena: 1) 25.03.2018 10:57
Tomasze to najgorsze wycieruchy , sami zdrajcy
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 24.03.2018 21:22
Janusz na pewno
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.03.2018 17:51
łukasz? toz to najwiekszy zdrajca i klamca, toksyczny facet
odpowiedz
tadruga (Ocena: 2) 24.03.2018 08:41
Guzik prawda, jestem kochanką...Tomasza
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2018 15:17
G prawda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo