Chcesz wiedzieć, czy ten facet nadaje się na twojego partnera? Dowiedz się jaką ma krew

Kluczowe cechy osobowości są zapisane w grupie krwi.
Chcesz wiedzieć, czy ten facet nadaje się na twojego partnera? Dowiedz się jaką ma krew
źródło: unsplash.com
17.03.2018

Przyznaj się, ile razy zdarzyło Ci się na początku znajomości analizować cechy przypisane do znaku zodiaku mężczyzny, lub sprawdzać którą jest cyfrą w horoskopie numerologicznym? Szukanie znaków i wskazówek to coś, co my kobiety bardzo lubimy. Teraz dostałyśmy do ręki kolejne narzędzie. Zdaniem naukowców to, jaka osoba jest wynika z grupy krwi:

Grupa A – Osoby z zacięciem na przywódcę, Skuteczne i dobrze zorganizowane. Gdy wejdą w głębszą znajość, to są bardzo oddane i empatyczne. To najlepsi przyjaciele, ale jednocześnie potrafią być mściwi, gdy ktoś zajdzie im za skórę.

Grupa B – Osoby elastyczne, które z łatwością odnajdują się w nowych relacjach. Nie mają problemu z nawiązywaniem ich, ale też i z kończeniem. Cenią sobie niezależność i unikają anagażowania się w poważne związki. Preferują samotność, bo  reguły boją się rozczarowania i odrzucenia.

Grupa AB – Osoby twardo stąpające po ziemi, które do wszystkiego podchodzą zadaniowo. Kierują się rozsądkiem, a nie sercem. Są powierzchowne w kontaktach międzyludzkim, ale też i charyzmatyczne przez co cieszą się popularnością.

Grupa 0 – Osoby pewne siebie i ambitne, ale jednocześnie nieczułe i aroganckie. Nie boją się podejmować ryzyka i nieustannie towarzyszy im głód sukcesu. Lubią rywalizować.

Najlepsze połączenia par pod względem grupy krwi:
- Mężczyzna z grupą 0 i Kobieta z grupą 0,
- Mężczyzna z gr. A i Kobieta z gr. A
- Mężczyzna z gr. A i Kobieta z gr. B
- Mężczyzna z gr. B i Kobieta z gr. A
- Mężczyzna z gr. B i Kobieta z gr. AB
- Mężczyzna z gr. AB i Kobieta z gr. AB

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.03.2018 23:10
Pierdoły saskie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo