8 wyraźnych sygnałów, że on Cię zdradza

Spójrz prawdzie w oczy. On ma inną.
8 wyraźnych sygnałów, że on Cię zdradza
Fot. Unsplash
20.03.2018

Prędzej czy później u każdej kobiety, będącej w związku, pojawi się myśl: czy on mnie zdradza? Niezależnie, czy ma ku temu jakieś podstawy czy nie. Czasami facet bywa niewinny, gdy wszystko wskazuje inaczej. I na odwrót. Nic nie zwiastuje, aby miał kogoś na boku, a tak właśnie jest.

Na szczęście są bardzo czytelne sygnały, które wskazują, że facet zdradza. Jeżeli masz wątpliwości, koniecznie dowiedz się, o jakie chodzi. Najgorsza prawda jest lepsza od niepewności.

Ślady

To mogą być ślady na jego ciele (malinki na szyi), o których wiesz, że nie zrobiłaś ich sama. Inny rodzaj śladów to na przykład resztki szminki czy błyszczyka na jego ubraniach. Sprawdź jednak, czy to na pewno nie twoje.

Nieobecność fizyczna

Zauważyłaś, że on spędza więcej czasu poza domem. Zdarza mu się nocować z dala od ciebie, chociaż wcześniej to były co najwyżej pojedyncze przypadki. Zostaje też dłużej w biurze. Być może tłumaczy się pracą. Wtedy upewnij się, czy faktycznie ma więcej obowiązków.

Zobacz także: Męskim okiem: Po ilu randkach bez seksu on da sobie z Tobą spokój?

czy on zdradza

Fot. unsplash.com

Nieobecność duchowa

Masz wrażenie, że on ciągle jest nieobecny myślami. Niby siedzi obok ciebie, ale wzrok ma utkwiony przed siebie i nie odpowiada na twoje pytania. Jeżeli nie ma żadnych problemów, być może jego myśli zajęła jakaś kobieta.

Jest dziwnie rozentuzjazmowany

Niektórzy faceci przeżywają zauroczenie kobietą inaczej. Nie zamyślają się, ale za to tryskają energią, są radośni bez powodu i do wszystkiego – nawet problemów – podchodzą optymistycznie.

Przestał cię zauważać

Czasami masz wrażenie, że mogłabyś wskoczyć nago na stół i zatańczyć makarenę, a on przeszedłby obok tego widowiska bez mrugnięcia okiem. Nie dostrzega ciebie i twoich potrzeb.

czy on zdradza

Fot. unsplash.com

Uwagi znajomych i rodziny

Twoi krewni i przyjaciele dawają ci do zrozumienia, że z twoim związkiem źle się dzieje. Dostrzegają dziwne zachowanie partnera. Mówią, żebyś lepiej go pilnowała, bo coś jest na rzeczy.

Intuicja podpowiada ci, że coś jest nie tak

Nie wiesz do końca, o co chodzi, ale twoja intuicja daje ci sygnały, że on nie jest już taki jak kiedyś. Czujesz też, że nie chodzi o problemy w pracy, kłopoty ze zdrowiem czy rodziną. Masz wrażenie, że chodzi o inną kobietę.

On wmawia ci, że jesteś zazdrosna i szalona

Jeżeli postanowiłaś z nim porozmawiać i wyznałaś, że podjerzewasz go o romans, a on zarzucił ci zazdrość i szaleństwo, to kolejny sygnał świadczący o zdradzie. Atak to najczęściej stosowana metoda winowajców. Nie daj się nabrać.

Zobacz także: Taka kobieta to chodzący IDEAŁ: Waga, kolor włosów, wzrost...

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Podpis (Ocena: 5) 20.03.2018 18:24
"Twoi krewni i przyjaciele dawają ci do zrozumienia, że z twoim związkiem źle się dzieje." Dawają??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo