Z tej uroczej pary ŚMIEJE SIĘ cały Internet. „Ona naprawdę musi go kochać”

Komentatorzy nie szczędzą złośliwości pod ich adresem. Dlaczego?
Z tej uroczej pary ŚMIEJE SIĘ cały Internet. „Ona naprawdę musi go kochać”
źródło: piximus.net
09.03.2018

To niepozorne zdjęcie w krótkim czasie zyskało ogromną popularność w Sieci. Opublikowano je na wielu stronach, robi furorę w mediach społecznościowych, a internauci bardzo chętnie je komentują. Najczęściej dodając, że „ona naprawdę musi go kochać”. W przeciwnym razie już dawno zakończyłaby związek, by nie narażać się na ośmieszenie.

Pytanie tylko - kto tu się najbardziej kompromituje? Według nas, raczej autorzy ironicznych komentarzy, a nie zakochana para młodych ludzi. Wygląd to naprawdę nie wszystko. Skoro dla niej ta drobna różnica nie stanowi problemu, to dla nikogo innego też nie powinna. Związek to w końcu porozumienie dusz. Centymetry nie powinny mieć tu żadnego znaczenia.

Tak, dobrze się domyślasz. Chodzi o wzrost.

Zobacz również: Różnica wzrostu w związku: Naukowcy wiedzą, o ile powinnaś być niższa od partnera!

związek z niższym mężczyzną

źródło: piximus.net

To oficjalne zdjęcie z sesji wykonanej na chwilę przed studniówką. Widzimy na nim parę nastolatków, którzy są ze sobą nie tylko z tej okazji, ale na co dzień. Choć niektórzy bardzo im się dziwią

 

związek z niższym mężczyzną

źródło: piximus.net

A to fotografia zza kulis sesji. Okazuje się, że górujący nad swoją dziewczyną chłopak tak naprawdę jest od niej o wiele niższy i musiał ratować się plastikowym wiadrem. Jak podają źródła - on mierzy 173 cm wzrostu, a ona… 198.

Rzeczywiście takie śmieszne? Naszym zdaniem przede wszystkim urocze.

Zobacz również: Seks z wysokim facetem...

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 09:02
i z czego się tu śmiać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2018 00:24
Jprd...skąd się biorą takie żyrafy ?! Przecież to nienaturalny wzrost dla kobiety ! Starzy ją sterydami karmili, czy jaki ch*j ?....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2018 12:23
Dziewczyna ma prawie 2 metry, jak miałaby szukać wyższego faceta, miałaby tak mały wybór, że musiałaby się połasić na byle co, a lepiej chyba jest być z sympatycznym niższym facetem, niż z wyższym dupkiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2018 07:57
Ja uwielbiam niskich facetów. Sama mierzę 167 cm, mój facet około 173. Jest bardzo dobrze i proporcjonalnie zbudowany i nie zamieniłabym go na wyższego ;) Lubię zakładać przy nim szpilki i być odrobinę wyższa. Z jakichś przyczyn mnie to kręci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2018 01:45
Myślałam, że chodzi o wiek, bo on wygląda do niej jak szczyl :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie