Jakie teksty wkurzają facetów?

Pilnuj się, aby TEGO nie mówić.
Jakie teksty wkurzają facetów?
Fot. Unsplash
26.03.2018

Atrakcyjny wygląd to za mało, aby zatrzymać przy sobie faceta. Mężczyźni patrzą również na charakter. Są takie przypadki, że dziewczyna jest atrakcyjna, ale jej sposób bycia, a zwłaszcza to, co mówi, pozostawia wiele do życzenia. Faceci nie lubię nidopowiedzeń, gierek słownych, a już najbardziej szantażu. Kobiety myślą, że w ten sposób kontrolują sytuację, ale tak naprawdę niszczą relację. Mężczyzna powoli będzie się stawał coraz bardziej zniechęcony.

Przekonaj się, jakich tekstów nie znoszą mężczyźni. Być może to właśnie przez nie, nie możesz zbudować trwałej relacji.

„Jak to zrobisz, nie mamy o czym rozmawiać” – to właśnie przykład szantażu. Grozisz mu, że jeżeli nie zachowa się po twojej myśli, dojdzie między wami do poważnego konfliktu.

„Jak teraz wyjdziesz, możesz już nie wracać” – w ten sposób również stawiasz go pod ścianą. Nie dajesz szansy wam obojgu na przemyślenie sprawy.

„Domyśl się, o co chodzi. Powinieneś wiedzieć takie rzeczy” – kobietom stale trzeba przypominać, że faceci nie czytają w myślach. Nawet jeżeli tobie coś wydaje się oczywiste, nie jest takie dla niego.

„Przytyłam? No proszę, powiedz” – potwierdzenie znajdziesz w lustrze. Stawiasz mężczyznę w niezręcznej sytuacji, bo nie wie, czy ma być uprzejmy czy szczery. Poza tym takie pytania są denerwujące.

„Z kim piszesz?! Pewnie z jakąś...” – czy pamiętasz, że zaufanie to podstawa w związku? Ciągłe podejrzenia sprawiają, że nawet święty facet będzie miał dość i w końcu pomyśli o zmianie partnerki.

Zobacz także: 10 poważnych znaków, że on już nie chce z Tobą być

wkurzające teksty kobiet

Fot. unsplash.com

„Jak ci się nie podbam, znajdź sobie inną!” – to, że facet zwraca ci delikatnie uwagę, nie znaczy, że mu się nie podobasz. Naucz się przyjmować krytykę i popracuj nad pewnością siebie.

„Nie, nic się nie stało, bo nie, wydaje ci się, źle widzisz” – w odpowiedzi na jego liczne pytania. Tak, jak zaznaczyłyśmy wcześniej, on może nie wiedzieć, o co chodzi. Wyjaśnij mu. Dojrzali ludzie potrafią ze sobą rozmawiać. Dzięki temu ich relacja umacnia się.

„Nie jestem zazdrosna” – takie słowa są dziecinne, zwłaszcza gdy wypowiadasz je w sposób agresywny. Bardziej zaimponujesz mu, gdy przyznasz się do zazdrości i wyjaśnicie sobie, dlaczego tak się czujesz. Być może widzisz problem, którego nie ma. W ten sposób wszystko sobie wyjaśnicie.

„Mam przystojnego znajomego/kolegę w pracy/sąsiada” – nie mów takich rzeczy, bo podobne teksty doprowadzają facetów do szału. On chce być dla ciebie najwspanialszy. Pomyśl, co czułabyś, gdyby on mówił to samo o jakiejś kobiecie.

„Rób, co chcesz” – stawiasz go w niezręcznej sytuacji, bo nie wie, czy ci jeszcze zależy i udajesz, czy jest ci obojętny.

wkurzające teksty kobiet

Fot. unsplash.com

„Co zmalowałeś” (w sytuacji, gdy przynosi ci prezent) – nawet jeżeli on nie ma takiego zwyczaju, nie znaczy, że coś przeskrobał. Nadmierna podejrzliwość jest zabójcza dla związku.

„Znowu ci nie wyszło” – to go dobije. Nie każdemu wszystko wychodzi w życiu. Bądź bardziej wyrozumiała i wspieraj partnera.

„Patrz, jaki sąsiad kupił samochód”, patrząc z wyrzutem na faceta – zrobisz mu przykrość. To, że jego nie stać na lepszy, nie znaczy, że się nie stara.

„Czy ona jest ładniejsza ode mnie” (pytanie o wygląd koleżanki) – nawet jeżeli facet tak myśli, zaprzeczy. Wyjdziesz na niepewną siebie.

„Traktujesz mnie na poważnie?” -  powinnaś to poznać po zachowaniu. W tym momencie stajesz się ofiarą i też wychodzisz na osobę niezbyt pewną siebie.

Zobacz także: Żadna kobieta mu się nie oprze. To chodzący IDEAŁ

wkurzające teksty kobiet

Fot. unsplash.com

„To jak, jesteśmy zaręczeni?” (podczas rozmowy o przyszłości) – zaręczona będziesz, gdy on oficjalnie poprosi cię o rękę i kupi pierścionek. Zadając to pytanie, sprawiasz wrażenie osoby, która żebrze o zaręczyny. Facetów to irytuje.

„Przytyłeś” – nikomu nie jest miło słyszeć takiego tekstu. A jak ty byś się czuła?

„Znowu zrobiłeś....?” – wypominanie facetowi, że coś mu się nie udało, po raz kolejny popełnił błąd albo zrobił coś bardzo głupiego jest niemądre. Nikt nie lubi przebywać w towarzystwie osób, które coś wypominają.

„Więcej się do mnie nie odzywaj” – to bardzo dziecinny tekst. Facet nie będzie wiedział, jak potraktować twoją prośbę.

„Mam dość twojej matki” – jaka by nie była, to jego matka. Szanuj ją, a swoje zdanie zostaw dla siebie.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2018 08:55
Kiedy po 3 latach jego milosc mu powie ze byla znim dla pieniedzy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo