Na pierwszą randkę przyszła... zupełnie NAGA. Zobacz, jak zareagował facet (HIT INTERNETU)

Oglądalność nagrania bije rekordy popularności.
Na pierwszą randkę przyszła... zupełnie NAGA. Zobacz, jak zareagował facet (HIT INTERNETU)
Fot. iStock & Instagram.com (https://www.instagram.com/joy_jewell/?utm_source=ig_embed&action=profilevisit)
04.03.2018

Robiłyście kiedyś randkowe eksperymenty? Jeżeli tak, na pewno zrozumiecie Joy, chociaż jej eksperyment był wyjątkowo szokujący i wymagał dużej odwagi. Dziewczyna postanowiła iść na spotkanie z facetem poznanym przez Tindera zupełnie naga. Stwierdziła też, że zrobi wszystko, aby on tego nie zauważył. I tak się stało. Mężczyzna nie miał zielonego pojęcia, że kobieta przyszła na randkę w stroju Ewy. Jak to możliwe?

Joy wpadła na pomysł, że pomaluje swoje ciało w taki sposób, jakby wyglądało na zakryte dżinsami i bluzką na ramiączkach. Rysunek na jej ciele wykonały dwie profesjonalne artystki. Cały proces został nagrany i zamieszczony w Sieci. Jego oglądalność bije rekordy popularności.

Dziewczyna mogła czuć się w miarę pewnie, ponieważ wierzchołki jej piersi oraz okolice intymne zostały zakryte. Resztę pokrywa jednak farba.

Eksperyment się udał, a Joy i jej koleżanki mogą triumfować. Okazało się, że faceci naprawdę nie dostrzegają pewnych rzeczy w kobiecym wyglądzie, chociaż są pewne wyjątki.

Konieczcie zobaczcie nagranie, jak Joy przygotowywała się na randkę!

Zobacz także: Oto najlepsze miejsce na randkę! Tutaj nawet niezbyt urodziwy chłopak Cię oczaruje...

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
pamka1 (Ocena: 5) 23.04.2018 22:17
Widać, zainteresowała go czymś innym niż tylko wyglądem :) I nawet nie skupiał się tak bardzo na wyglądzie, jeżeli oczywiście jest to prawda. Ale potrafię w to uwierzyć, ja pamiętam swoją historię, może nie była ona aż tak widoczna jak tutaj, jednak umówiłam się na pierwsze spotkanie z facetem poznanym na mydwoje. Najpierw sporo ze sobą rozmawialiśmy przez portal, jednak trzeba było w końcu się spotkać, bo dobrze nam się rozmawiało. I szykując się na spotkanie, jakoś tak myślami już byłam trochę na spotkaniu, trochę się spieszyłam i na randkę poszłam z pomalowanymi paznokciami tylko na jednej dłoni :) Zauważyłam to w połowie randki, od tego czasu starałam się ukrywać drugą dłoń, jednak jak później z nim na ten temat rozmawiałam, nawet nie zwrócił na to uwagi. Bardziej skupiał się na moim uśmiechu, na tym co mówię, na takie "szczegóły" nie zwrócił uwagi. I do tej pory jest to nasza anegdotka, ponieważ jesteśmy już ze sobą ponad 4 lata i szukujemy się do ślubu, jak opowiadamy o naszym poznaniu się, często wspominamy ten szczegół, podkreślając, że już na początku ważniejsze dla nas były te bardziej istotne sprawy, niż odpowiedni makijaż czy pomalowane paznokcie :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.03.2018 11:24
Ma majtki więc nie jest "w stroju Ewy"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2018 21:16
Hahah naprawdę w to wierzycie? Naiwni
odpowiedz

Polecane dla Ciebie