10 poważnych znaków, że on już nie chce z Tobą być

Ty się łudzisz, a on Cię wykorzystuje...
10 poważnych znaków, że on już nie chce z Tobą być
Fot. iStock
22.02.2018

Czasami wyczekiwane wyznanie miłości ze strony faceta nie pada, a kobieta zastanawia się, o co chodzi. Może być tak, że facet jest nieśmiały i skryty albo potrzebuje jeszcze czasu i nie chce rzucać słowami na wiatr. Oczywiście jest jeszcze jeden powód, który trzeba wziąć pod uwagę – brak uczuć.

Na szczęście (bo przecież dobrze to wiedzieć) są zachowania, po których będziesz miała pewność, że on cię nie kocha. Sa tak jasne, że porzucisz wszelkie wątpliwości.

Nie odzywa się przez miesiące, a potem nawiązuje kontakt, jakby nic się nie stało

Nagle pojawia się po dłuższym czasie rozłąki. Mówi, że bardzo tęsknił, ale coś ważnego sie wydarzyło. Gdyby naprawdę tęsknił, poruszyłby niebo i ziemię, żeby się z tobą skontaktować.

Zobacz także: Jakich mężczyzn pragną dwudziestolatki?

Zaczyna konwersację, ale jej nie rozwija

Pierwszy rozpoczyna rozmowę z tobą, ale potem nie odpisuje na wiadomość. Ty myślisz, że coś się stało, ale on najwyraźniej traktuje cię jak osobę do rozmowy dla zabicia czasu. Gdy pojawia się interesujące zajęcie albo inna osoba, porzuca cię bez słowa pożegnania.

brak miłości

Fot. unsplash.com

Nie zaproponował spotkania na żywo, pomimo tego, że pisze z tobą przez kilka tygodni

Poznaliście się przez Internet i długo ze sobą piszecie. Ty oczekujesz, że on wreszcie zaprosi cię na randkę. Codziennie masz nadzieję, że wreszcie nadszedł ten dzień. Prawda jest taka, że nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie. Może to tylko osoba, która zabawia się kosztem innych.

Spędziliście ze sobą czas, a potem on zniknął

Byliście na randce, a może dwóch. Uważasz, że nie popełniłaś żadnej gafy i było wspaniale. Uważasz, że jego milczenie jest spowodowane chęcią sprawdzenia ciebie. Faktycznie może tak być, ale gdy minął ponad tydzień, szanse na to są bardzo małe.

Zobacz także: Czy facetowi trzeba mówić wszystko? Sprawdziłyśmy to

brak miłości

Fot. unsplash.com

Walczy o ciebie tylko wtedy, gdy robią to inni

To syndrom psa ogrodnika. Lubi, gdy okazujesz mu sympatię, ale nie chce nic więcej. Potrzebuje twojej adoracji, więc gdy widzi, że może ją stracić na rzecz innej osoby, rusza do ataku.

Szuka innej relacji niż związek długotrwały

Jeżeli facet twierdzi, że nie szuka niczego poważnego, to tak jest. Powody są nieważne. On będzie mówił, że nie jest gotowy, potrzebuje czasu albo, że nie chce mieć w ogóle dziewczyny. Gdyby jednak był w tobie zakochany, pokonałby każdą przeszkodę.

Szuka z tobą kontaktu tylko wtedy, gdy cię potrzebuje

To nic innego jak wykorzystywanie. On prawdopodoobnie domyśla się twojej słabości i chce na niej skorzystać. Jest nie tylko niegodzien twojego uczucia, ale pozbawiony wszelkiej empatii. Nie licz na to, że zakocha się w tobie, jeżeli będziesz miła i uczynna. W ten sposób stracisz tylko szacunek do same siebie.

brak miłości

Fot. unsplash.com

Nie przedstawił cię rodzinie i przyjaciołom

Gdy w życiu mężczyzny pojawia się kobieta, która jest dla niego ważna, chce aby uczestniczyła w każdym aspekcie jego życia. Nie robi problemu z tego, aby przedstawić ją przyjaciołom i rodzinie. Jeżeli się od tego wymiguje, nie jest dobrze...

Traktuje cię bardziej jak przyjaciółkę

Spędzacie razem czas, dyskutujecie i ogólnie macie regularny kontakt. W tej relacji brakuje jednak romantyzmu. Łudzisz się, że on potrzebuje czasu, aby zrozumieć, kim dla niego jesteś, ale to nie prawda.

Nie chce dyskutować o przyszłości

Kiedy słyszy pytania o wspólną przyszłość, robi się wściekły albo tajemniczy. Często mówi, że nie wie, nie ma czasu albo porozmawicie o tym przy innej okazji. Ty myślisz, że to nie jest dobry moment i dalej czekasz. Niestety prawda jest taka, że cię nie kocha.

 

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
Róża (Ocena: 5) 22.02.2018 12:11
Ja nie mogę...tego zrozumieć jak faceci mogą tak wysyłać...sprzeczne sygnały a później z dnia na dzien...budzić się i cudownie...im wszystko przechodzi....!??...Gdzie tu logika??!
zobacz odpowiedzi (1)
prawda (Ocena: 5) 22.02.2018 02:28
no coz, nie moge zaprzeczyc, wszystkie punkty sa prawdziwe gdy mysle o facecie z ktorym niedawno cos mnie laczylo... po prostu mu nie zalezy i pewnie nigdy nie zalezalo, chociaz ja nadal mam nadzieje... ech, glupia
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo